Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 06:28

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: spryski
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 16:43 
witam jutro musze zamowic dysze spryskiwaczy reflektorow do coupe tylko borykam sie czy zamowic te od zwyklej 2 (45zlotych) , od qp (88zlotych) czy moze od opc (45zlotych) ktore sa fabrycznie gruntowane. kamilb pisal ze sa identyczne tylko na fotkach te od qp wydaja sie duzo mniejsze. Kolejny problem to czy po pomalowaniu ich nie schodzi z nich lakier.

[ Dodano: 2006-01-09, 17:23 ]
czy to sa orginalne dysze od qpczy moze to te od opc http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C617567


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 18:36 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
wiktor77 napisał(a):
czy to sa orginalne dysze od qpczy moze to te od opc



to sa OPC dysze, te oryginalne sa prawie jeszcze raz takie wielkie (poprostu brzydkie)
Jak juz kupujesz to tylko OPC, mozesz je bez problemu polakierowac, oczywiscie z zachowaniem wszelkich zasad lakierowania plastykow.
Gruntowane nie sa zadne, sa zawsze w czarnym kolorze sprzedawane.





SirAdam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 21:46 
Jeżeli to od OPC są po 45zł to moim zdaniem kupuj je :mrgreen: bo są najładniejsze. Ja nie pomyślałem o takiej opcji i kupiłem od zwykłej astry 2 i po drobnych poprawkach pilnkiem i papirem ścirnym idalne pasują do zderzak od coupe. Co do lakierowania to u mnie są polakierowane i nic nie schodzi :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:44 
A czy te od opc beda dobrze kierowaly stumien na reflektor? sir adam te od opc sa juz zagruntowane tylko nie ma ich na magazynie w polsce. Moze jeszcze pomozecie mi w jednej kwestji , gdy zdiolem zderzak ku mojemu zdziwieniu ukazala sie gladka powierzchnia zderzak bez zaznaczonych miesc montarzowych a sprawdzalem dokladnie . Moze ma ktos z was mozliwosc okreslenia miejsca wiercenia. Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:50 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
wiktor77 napisał(a):
A czy te od opc beda dobrze kierowaly stumien na reflektor?


Dysze mozna ustawiac.



wiktor77 napisał(a):
sir adam te od opc sa juz zagruntowane tylko nie ma ich na magazynie w polsce.


Moj brat kupil i byly czarne "gole". Nie wiedzialem ze mozna dostac tez gruntowane.



wiktor77 napisał(a):
gdy zdiolem zderzak ku mojemu zdziwieniu ukazala sie gladka powierzchnia zderzak bez zaznaczonych miesc montarzowych


Musisz dokladnie sprawdzic od spodu, tam sa miejsca zaznaczone, a jak nie - to masz cholerny problem.Bez kogos kto ma dysze zamontowane, daleko nie zajdziesz.
Najlepiej dwa samochody obok siebie postawic, i mierzyc,mierzyc,kontrolowac,kontrolowac, bo wywiercone jest szybko........
Ale z tego co wiem to jak narazie wszyscy mieli od spodu te miejsca zaznaczone (fabrycznie, bo one juz sa w odlewie)




SirAdam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:58 
Szukaj dokładnie u mnie też były tak słabo widoczne ,że na pierwszy rzut oka mysłałem,że ich nie mam ale jednak się znalazły :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2006, o 19:26 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
A tak w ogóle to kiedy te spryskiwacze się włączają?
Razem ze spryskiwaczami szyby czy może jakiś osobny włącznik jest?

Pozdrawiam

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2006, o 19:31 
Jak masz włączone światła to razem ze spryskiwaczami szyb


Góra
  
 
 Tytuł: Re: spryski
PostNapisane: 30 stycznia 2006, o 10:20 
wiktor77 napisał(a):
witam jutro musze zamowic dysze spryskiwaczy reflektorow do coupe tylko borykam sie czy zamowic te od zwyklej 2 (45zlotych) , od qp (88zlotych) czy moze od opc (45zlotych) ktore sa fabrycznie gruntowane. kamilb pisal ze sa identyczne tylko na fotkach te od qp wydaja sie duzo mniejsze. Kolejny problem to czy po pomalowaniu ich nie schodzi z nich lakier.


Skad sa te ceny? Serwis? Za sztukę czy może komplet? Ktoś na allegro sprzedaje komplet z wężami i uchwytami za 149 zł


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2006, o 13:34 
Ceny za sztuke z ASO, ten komplet z allegro się opłaca wziąć bo w ASO mnie to wyszło coś koło 300zł


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2006, o 21:30 
ceny za sztuke i to po rabatach !!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, o 07:49 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 września 2006, o 12:16
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: inny
Jak wczesniej obiecywałem miałem założyć wysuwane spryskiwacze reflektorów od Skody Octavii II. Wszystko zostało już prawie zrobione tylko pojawia się jeden kluczowy problem, po zamontowaniu spryskiwacza w uchwycie jest on w pozycji lekko pochylonej w dół i po włączeniu spryskiwania wysuwa się ale później chowa tylko do połowy. Próbowałem kombinowałem i jak na razie nie udało mi się rozwiązać tego problemu. Problem nie istnieje gdy spryskiwacz jest lekko do góry. Na całe swoje szczęście jeszcze nie podziurawiłem zdrerzaka (wszystkie próby były przeprowadzane bez niego).
Ponieważ jest bardzo mało miejsca na umieszczenie spryskiwacza inna jego pozycja nie wchodzi w rachubę. Jakby spryski od Octavii były tochę krótsze nie było by żadnego problemu.

Może macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Ja powoli już tracę cierpliwość, i jak się wku**** to w końcu założę zwykłe spryski.

u nas na forum nie klniemy
mich007


Ostatnio edytowano 21 września 2007, o 12:39 przez yolk, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2007, o 23:56 
wiktor77 napisał(a):
od zwyklej 2 (45zlotych) , od qp (88zlotych) czy moze od opc (45zlotych)


Ja poszedłem za radą Adama i kupiłem dysze Opc – bo fakt faktem te od zwykłej astry są strasznie obleśne koszt – hmmm jak pamiętam za sztukę w Aso zapłaciłem około 74 zł, mam gdzieś zresztą na to fakturę a kupowałem je miesiąc temu, więc chyba raczej ani nie podrożały ani nie staniały


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 10:37 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 września 2006, o 12:16
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: inny
No i nic z tego, cały piątek wieczorem i pół soboty kombinowałem co zrobić aby spryski zaczeły się chować całkowicie i niestety w 95% przypadków chowają się tylko do połowy kilka razy udało się i cały system działał poprawnie (prawdopodobnie spowodowane jest to lekkim pochyleniem spryskiwaczy w dół, a inaczej nie da się ich założyć bo jest mało miejsca między reflektorem a belką).
Myślałem jeszcze nad kupieniem wysuwanych spryskiwaczy dedykowanych do innego auta które byłyby jakieś 4 cm krótsze, ale zbyt wiele niewiadomych, dlatego kupuję zwykłe spryski od OPC i takie zakładam.
Wysuwane są jak dla mnie zbyt niepewnym rozwiązaniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 21:50 
Mozesz zrobic fotki tego co kombinowales?? bo skoro je zamontowales to 90 % sukcesu mi sie to nie udalo wogole:D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL