Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 16:08

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 listopada 2006, o 17:21 
Mam pytanko , CZy zbiornik spryskiwaczy qp-ta ma taki sam jak Astra II ??? Musze wyimenic gdyz mam pekniecie , i wycieka plyn a nie chce tego kleic.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2006, o 17:24 
na 95% tak, ale zaraz CI sprawdze.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2006, o 17:57 
chyba nie tak do konca bo sie roznia pojemnosciami ... mi pajace wlozyli mniejszy :( i czuje sie upokorzony z tego powodu


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2006, o 18:19 
nie moge go znalesc w tym nowym ep*c.....
na pewno sa dwa rozne zaleznie od tego czy ma sie spryskiwacze reflektorow czy nie. Do spryskiwaczy jest oczywiscie wiekszy. Ale konkretnie do coupe powinny byc takie same jak do zwyklej astry, bo przod jest identyczny jak w coupe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2006, o 19:08 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
mjaza napisał(a):
na pewno sa dwa rozne zaleznie od tego czy ma sie spryskiwacze reflektorow czy nie. Do spryskiwaczy jest oczywiscie wiekszy. Ale konkretnie do coupe powinny byc takie same jak do zwyklej astry, bo przod jest identyczny jak w coupe.


zgadza sie,
roznica w pojemnosci jest tylko wtedy jak posiadasz spryskiwacze na reflektory,
wtedy zbiornik jest wiekszy.




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, o 09:17 
Mam u siebie komputerek i zawsze pokazuje mi "Poz. płynu spryskiwaczy". Przy rozbieraniu zderzaka zajrzałem tam i zauważyłem, że wisi luźno wtyczka. Podejrzewam, że handlarz, który robił auto po stłuczce dał jakiś inny zbiorniczek na płyn, ponieważ w moim nie ma gdzie tej wtyczki wsadzić. Czy możecie mi powiedzieć czy mam rację? Czy są zbiorniczki z jakimś czujnikiem i bez niego?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, o 09:25 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 września 2006, o 12:16
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: inny
Ta wisząca wtyczka to wtyczka od pompki wysokociśnieniowej do spryskiwaczy reflektorów. Wszystko u Ciebie jest OK ta wtyczka standardowo wystepuje we wszystkich Coupetach bez względu na to czy były spryskiwacze reflektorów czy nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, o 15:46 
wiecj jesli pojawia sie kominikat, to kup czujnik 50-80 zl i masz po problemie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, o 08:24 
NasH napisał(a):
wiecj jesli pojawia sie kominikat, to kup czujnik 50-80 zl i masz po problemie

A wiesz gdzie ten czujnik jest umiejscowiony? Gdzieś w środku zbiorniczka? Na zewnątrz? Da sie do niego dostać bez rozbierania zderzaka?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, o 18:15 
nie, musisz sciagnac zderzak

czujnik wkladasz w zbiornik (sam wycinasz dziure i czyms uszczelniasz badz czujnik dostaniesz odrazu z guma)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2007, o 20:22 
Witajcie :)
Mam parę pytanek:
Zauważyłem ostatnio, że na kompie w asterce pojawia sie komunikat: "Waschwass stand" - dowiedziałem się, że to płyn spryskiwaczy - znaczy, że go mało...zerknąłem...faktycznie mało. Zakupiem, dolałem i...nic. Dalej wyświetla się ten komunikat :( Co może być przyczyną? Walnięty czujnik?
Lakiernik z którym kupowałem auto mówi, że to przez wymieniany kokpit (odradzał mi ten samochód, bo miał wymienaną dechę i teraz wszystko, co jest nie tak zwala właśnie na tą dechę - gdy czasem po ruszeniu siedzenia kierowcy zapala się kontrolka poduszki, też zwala na wymieniany kokpit).
Czy dużo można zepsuć podczas wymiany kokpitu ? Tzn. czy te komunikaty (kontrolka poduchy [z tym to akurat myślę, że nie, ale chciałbym się upewnić] i "Waschwass stand" mogą być wynikiem wymiany deski - jakieś przerwane kable, albo luźne kostki? Sorki, że tyle pytań w temacie spryskiwaczy, chcę być oszczędny w zakładaniu tematów, żebym nie zebrał nagany jakiejś :)
mam nadzieję, że ten trochę przydługawy post jest dość zrozumiały :)
Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelką pomoc.


Ostatnio edytowano 26 listopada 2007, o 20:32 przez smileforme, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2007, o 00:37 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Sprawdz najpierw ten czujnik od wody i bedziesz wiedzial dokladniej.Gdzies musisz zaczac szukac.
Co do kontrolki Airbag-ow to problem lezy w kostce polaczeniowej pod fotelem, najlepiej wywalic ta koste i zlutowac kable na stale, i bedzie spokoj. (stary i znany problem w Astrach)



PS. Waschwasserstand - to jest poziom wody w spryskiwaczach - zgadles.




Adam


Ostatnio edytowano 27 listopada 2007, o 00:38 przez SirAdam, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2007, o 07:33 
z ta kostka to standard w wielu autach. w moim saxo mialem to samo. moj kumpel w clio to samo ;)
wkor.... to troche.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL