Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 12:29

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 maja 2006, o 18:27 
Witam. W ostatnich dniach stałem się szczęśliwym posiadaczem Astry Coupe. Samochód został przywieziony z Francji. Gdzieś wcześniej wyczytałem że w Cupejkach jest polski język jeśli chodzi o komputer. W tej chwili mam wszystko po Francusku. Czy można ten język przełączyć na Polski czy język jest przez producenta wgrywany według kraju w którym był sprzedawany? Proszę o pomoc. Marcin Poznań (GG 9627678).


Ostatnio edytowano 11 lutego 2008, o 22:59 przez IDZIU, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2006, o 19:27 
moja tyz jest z francji ... ale najwyrazniej tu wgrali polski jezyk... bo na bank przelaczyc sie nie da... a moze sie myle...??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2006, o 23:05 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Pojechac do Opla, podlaczyc pod TECH2 i dac przelaczyc jezyk.Jezeli jest polski , to bedzie tez w liscie i da sie uaktywnic.Innej mozliwosci nie ma.




SirAdam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2006, o 13:01 
co prawda nie mam Coupe ale Diesela ale też sprowadzonego i u mnie byŁo do wyboru kilka języków (standardowo ustawiony niemiecki) np. angielski, niemiecki, wŁoski, norweski, francuski więc przeŁączyŁem na angielski bo go znam i jest bardziej popularny (niestety polskiego nie byŁo) przypuszczan że w coupe jest tak samo
pozdro

[ Dodano: 2006-05-16, 14:04 ]
zapomniaŁem dodać że mam radio CCRT 700 (z telefonem) i poprzez radio mam dostęp do menu z językiem

[ Dodano: 2006-07-18, 16:16 ]
witam
na allegro znalazŁem coś takiego jeśli chodzi o zmianę języka menu jeśli to kogoś jeszcze interesuje

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=114220127


Góra
  
 
PostNapisane: 13 kwietnia 2008, o 07:50 
Mam pytanie czy ktos sie orientuje gdzie mozna zmienic jezyk komputera i nawigacji na jezyk polski bo ja mam po niemiecku :((( i za ile?

Przeniosłem do odpowiedniego tematu.
A na drugi raz to opcja szukaj się kłania.
O zmianie języka jest jeszcze tutaj:
viewtopic.php?t=921&highlight=j%EAzyk

yolk


Ostatnio edytowano 13 kwietnia 2008, o 10:10 przez wojciechwrona, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2008, o 08:31 
aso lub ktos kto ma tech2 koszt w głogowie 120pln u kolwaczyka


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2009, o 12:32 
a czy ktos w poznaniu lub okolicach zmienial jezyk w komputerze ? ja mam francuski, a panowie w oplu twierdza ze na inny jezyk nie da sie zmienic bo ten zostal wgrany fabrycznie (co jest chyba bzdura). QP jest rocznik 2002, ale jesli nie na polski to chyba chociaz na ang da rade ? Ktos zmienial, wie gdzie to mozna zrobic ? ...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2009, o 12:38 
Juz było o tym.Podłączyć pod Techa i będzie cała lista języków na jakie można ustawić.Trzeba zmienic na turecki i będzie sie wyswietlał polski.


Ostatnio edytowano 27 maja 2009, o 12:40 przez zabkagdynia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2009, o 12:43 
ale tylko ASO moze cos takiego zrobic, czy kazdy zaklad diagnostyczny, ktory posiada takowe oprogramowanie ? koszt tego jaki moze byc ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2009, o 15:17 
Każdy zakład który ma Tech2 (nie wiem czy na innym oprogramowaniu się da) Cena jak za podłączenie pod komputer czyli od 70-150zł


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2010, o 18:07 
Nie w każdej qp można po podlączeniu pod tech 2 zmienic dowolnie jezyk na polski. Zależy to od rocznika auta, te z poczatku produkcji 2000 nie posiadały zaprogramowanego języka polski/turecki.
W aso powiedzieli mi że nalezy zmienić mida z nowym programem w którym bedą zaprogramowane te języki.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2010, o 19:00 
Mi w Oplu Szpot w Poznaniu na Jana Pawła powiedzieli, że nie ma opcji w ogóle zmiany języka... Oo przyjąłem do wiadomości, bo koleś delikatnie mówiąc był "starej daty" i wiedział lepiej. Będę musiał się przejechać do Wegi, do Kalisza. ::hmm


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2010, o 19:58 
No to Ci bzdure powiedzieli, w kazdym midzie jest opcja zmiany jezyka, tylko nie w kazdym na polski.


Góra
  
 
PostNapisane: 1 listopada 2011, o 17:41 
Jak ktoś jest ze śląska mam namiary na kolesia który robi zmianę w 20 sekund...za 50pln.
Niestety nie w każdym sie da zależy od roku i radyjka jakie posiadacie....
Ale modele do 2001 ze zwykłym cdr500 lub podobnym od ręki...
Mi w opel środula w Sosnowcu tego koło auchena i trasy DK94 powiedzieli mi 150 pln...+ ściągnięcie karty kodów do mojej bertonki za kolejne 150pln...
Suma 300pln...


Góra
  
 
PostNapisane: 1 listopada 2011, o 17:53 
a czy ktoś słyszał o zmianie języka, jeśli jest Siemens NCDR1100 z nawigacją i komputerem pokładowym? Czy da radę to TECHem2 zrobić? rocznik 2003...


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL