Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 09:29

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lipca 2006, o 21:07 
SirAdam napisał(a):
na "pogaduszki" jest PW,GG.AIM,ICQ,Tlen......

oraz UOP, ABW, CBA itd......
:D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lipca 2006, o 23:47 
MIRAS napisał(a):
SirAdam napisał/a:

na "pogaduszki" jest PW,GG.AIM,ICQ,Tlen......


oraz UOP, ABW, CBA itd......


tak... i abs, rds


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2006, o 22:28 
Dzisiaj zmienialem podswietlenie kompa. Przy tym kompie bardziej zaawansowanym - co jest np. w turbo trzeba 3 zarowki wymienic a nie 2. Moze sie komus to przyda - glupio zamowic dwie, a potem czekac na dosylke...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2006, o 13:42 
Nie tylko w turbo.
W kazdej wersji w ktorej jest komputer pokladowy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2006, o 21:38 
nero6 napisał(a):
Nie tylko w turbo.
W kazdej wersji w ktorej jest komputer pokladowy.


dokladnie tak ... ja tez przerabialem temat dokupienia diod ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 02:24 
Witam

wie ktos czy jest jakas mozliwosc zeby po zmianie podswietlenia na diody dzialal sciamniacz podswietlenia deski i reszty elementow ktore sie swieca? w poprzedniej astrze f kombi wymienilem wszystko na diody oprocz przyciskow i nie dzialalo sciemnianie

pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 07:13 
Po zmianie podswietlenia TID'a regulacja wciąz działa.
Ale niech sie exspert nash wypowie:D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 08:18 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Łukaszzz napisał(a):
Witam

wie ktos czy jest jakas mozliwosc zeby po zmianie podswietlenia na diody dzialal sciamniacz podswietlenia deski i reszty elementow ktore sie swieca? w poprzedniej astrze f kombi wymienilem wszystko na diody oprocz przyciskow i nie dzialalo sciemnianie

pozdrawiam


Z tego co wiem Nashowi działa :D

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 listopada 2006, o 20:43 
elektryken to drugie ja

mi dzialal tak czy siak regulacja podswietlenia, nie ma problemu czy to diody czy to zarowki wszystko dziala tak samo - potencjometr zmniejsza napiecie na elementach w obu przypadkach.

zeby cie nie sklamac to zarowki mam tylko w:
reflektorach :) przednich, switlach tylnch, podsufitce, podswietlenie rejestracji (ale juz nie dlugo :P) w cb byly do niedawna :) reszta to diody ;) patrz zdjecia w galerii

chcesz cos pisz :) a pomoge z checia :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 listopada 2006, o 20:49 
mi tez dzialala regulacja podswietlenia. Jakby ktos z wawy byl zainteresowany to mam gdzies u siebie uzywane 1 tydzien diody r5 o kolorze niebieskim - do podswietlenia kompa lub deski rozdzielczej pasuja. Mam ich 8 i nie mam co z nimi zrobic... Tak to jest jak ktos najpierw cos przeczyta, nie sprawdzi samemu i zamowi......


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 listopada 2006, o 08:36 
:/ he he dokladnie ... ja od momentu zmiany tida :) wszystko inne najpierw sam posciagalem ...obadlem :) i dopiero dzialalem ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 kwietnia 2007, o 19:58 
Panowie Panowie a teraz mamy diody Flux i 1W Hyper które bardziej polecam do przeróbek. Te z aukcji spilowane lub podobne do zwykłych mają za małą moc i są za słabe by dobrze podświetlać w dzień :)
Niestety trzeba tylko miec oprawke żarówki led i zamienić na Fluxa lub Hyper, efekt będzie lepszy.

A tak przy okazji mam pytanie czy ktoś wie jak sie dostać do podświetlenia przełącznika świateł ?? jak go wyjąć sposobem ??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 kwietnia 2007, o 22:00 
ciagniesz za pokretlo to wyjdzie pokretlo.... z reszta...

http://www.blauertacho.de/doc/opel/astrag/index.htm

tu masz wszystko ... umiesz klikac myszka ... to poklikaj niemca nie trzeba znac ... a jak cos to pytaj ja u siebie wszedzie zmienilem podswietlenie (patrz galeria nash badz nash5009)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwietnia 2007, o 15:46 
Siemanko. nie wiesz jak wymienic żarówki w zegarach no podświetlenie. Bo w wyświetlaczu na dece wymienic to pryszcz. jezeli wiesz jak wymienic i jak mozesz przedstawic ta wymiana co i jak to bym był wdzięczny.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwietnia 2007, o 17:21 
N.O.R.B.I, rownie prosto... wyjmuje sie tablice rozdzielcza. Najpierw wykrecasz obudowe, ktora jest taokolo tablicy. Potem odkrecasz sruby, u gory potem przesuwasz taki zatrzask i cala tablica rozdzielcza Ci wychodzi. I od tylu wymieniasz zarowki....


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL