Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 19:38

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lutego 2008, o 23:28 
witam, nie wiem co jest grane ale po stronie pasażera pod dywanikiem mam jakiś wyciek, nie jest to napewno woda, jest to jakiś smierdzacy płyn , klejacy i gorzkawo - kwaśny, suszyłem to i nic może wiecie w czym problem i co to może być może wewnatrz jest jakiś zbiornik od czegos i on pękł , tylko czy opel by umieszczsal jakieś zbiorniki wewnątrz auta???? dziękuje za pomoc i pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2008, o 23:38 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
Przejrzyj to viewtopic.php?t=593&start=30. Z tego co piszesz to albo spinki (oringi) na przewodach do narzewnicy, albo przewody do narzewnicy, albo nagrzewnica. To jest płyn chlodniczy. No to masz troszke roboty... lub jakis warsztat. Ale spokojnie :)

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Ostatnio edytowano 23 lutego 2008, o 23:38 przez Adaśko, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2008, o 23:41 
Prawdopodobnie z urzadzenia klimatyzacyjnego.
Wykrec schowek i sprawdz jeszcze raz czy tam nie cieknie.ale raczej tam :D
Wczoraj sam wymienialem filtr i przerabialem to.Nizle sie nagimnastykowalem :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2008, o 23:44 
Obstawiam ze to nagrzewnica siadla.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2008, o 23:51 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
Wiekszosc przypadkow to spinki, pozniej przewody, a nagrzewnice psuja sie najrzadziej. U mnie byly to spinki, u bestii tez. Ale juz u mojej kolezanki padl przewod (w hatchbacku). Nie badzmy takimi pesymistami :)

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Ostatnio edytowano 23 lutego 2008, o 23:52 przez Adaśko, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2008, o 09:35 
witam dzieki za porady, sprawdze to co mówicie, znajomy pow ze moze byc cos od klimy , bo nagrzewnica chyba nie, wszystko mi fajnie grzeje i jest cieplo, a plynu chyba nie ubywa, ale jeszcze przyobserwuje, jak bedziecie cos jeszcze mieli to piszcie, pozdrawiam

[ Dodano: Nie 24 Lut, 2008 09:55 ]
a jak sie do tego wszystkiego dobrac i czego i gdzie szukac???? jeżeli to coś z klimą to gdzie to jest a jeżeli z bagrzewnica to tez gdzie i jak wygląda


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2008, o 10:00 
tez stawiam na przewody, badz sama nagrzewnice.

a swoja droga, gorzkawo -kwasny plyn??? Co Ty to piles ? :O


Ostatnio edytowano 24 lutego 2008, o 10:01 przez jakub24, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2008, o 10:44 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
boski85 napisał(a):
a jak sie do tego wszystkiego dobrac i czego i gdzie szukac???? jeżeli to coś z klimą to gdzie to jest a jeżeli z bagrzewnica to tez gdzie i jak wygląda

Wszytko na ten temat znajdziesz tu: search.php

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2008, o 11:53 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
boski85, to tez przejrzyj viewtopic.php?t=1580&postdays=0&postorder=asc&start=45

U mnie tez dobrze grzalo. Jesli zaczelo leciec niedawno, to jeszcze ubytku plynu nie mogles zauwazyc, bo wylecialo go za malo. Zaznacz dokladnie poziom plynu w zbiorniczku, poloz gazety w srodku i pojezdzij z wlaczonym ogrzewaniem.

Co tam moglo z klimatyzacji wyciec?

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Ostatnio edytowano 24 lutego 2008, o 12:12 przez Adaśko, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, o 17:56 
witam, rozebralem schowek i nie moglem nigdzie znaleźdz tych przewodów i tych spinek, popatrzylem tam wszedzie dookola i sucho było wszedzie , tylko podłoga jest mokra, a ze zbiorniczka nic nie ubywa, jak kupiłem auto to dolewałem litr , mozliwe jest ze wylało sie i juz przestało samo lecieć ????


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, o 18:58 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
Jak, co sie wylalo i przestalo? Schowek wymontowales?? A po co? Skoro nie znalazles przewodow i spinek to skad wiesz, ze z nich nie leci?

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, o 21:40 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
boski85 napisał(a):
witam, rozebralem schowek i nie moglem nigdzie znaleźdz tych przewodów i tych spinek, popatrzylem tam wszedzie dookola i sucho było wszedzie , tylko podłoga jest mokra, a ze zbiorniczka nic nie ubywa, jak kupiłem auto to dolewałem litr , mozliwe jest ze wylało sie i juz przestało samo lecieć ????

Mam to samo.
Musisz dłużej pojeździć, żeby na zbiorniku było widać.
Ta nagrzewnica to jest chyba na środku, a nie za schowkiem. Ale niech ktoś kto rozbierał potwierdzi.

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, o 22:42 
no pytam sie czy mozliwe jest ze wyciekało i nagle przestalo ????? o to mi chodzi, rozebralem schowek zeby wiecej zobaczyci poszukac tych przewodow, nie znalazlem ich ani tych spinek, rozgladałem sie wszedzie czy gdzies cos nie kapie i nie jest mokre ale nigdzie niczego nie znalazledm , a podłoge po stronie pasażera nadal mam mokra i nie jest to napewno woda, cos co się klei , dziwnie smierdzi i jest gorzkawo kwaśne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, o 22:56 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
boski85, no przeciez Ci mowie, ze to najprawdopodobniej plyn chlodniczy i skoro masz mokro, to przecieka i szukaj dopoki znajdziesz.Przewody i spinki sa za konsola centralna. Musisz polozyc sie tam gdzie pasazer ma nogi i tam patrzec czy nie kapie. Jesli cos chcesz sie dowiedziec to pisz PW, bo tak to bedziemy tu pisali w nieskonczonosc glupoty.

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2008, o 00:33 
siema...chlopaku jestem pewny ze to plyn chlodniczy,,,bo robilem to 2 tyg temu!!!zaj,,,se caly samochod!!!!dramat!!!naprawa smieszna kasa bo w moim przypadku oringi--ale uwazaj jak zakladasz nawet nowy komplet bo te spinki nieraz sa jakies przestrzelone...ja zrobilem a za 2 dni znowu lipa i leje jescze bardziej wiec 2 razy w ciagu tyg ta sama robotas!!!mosisz uwazac zeby zaczepow niepozrywac!!!!!pogadaj z michemmmm..on mi poradzil jak tego nierozwalic!!!ale teaz jest juz oki i nawet kropelka niejedzie!!!a na oddtluszczenie najlepszy jest ludwik////powaga///i tak ze 3 razy a potem woda i do sucha ze szmata!!!!powodzenia!!!!(rozbierasz tylko ten srebrny srodek co radio i t d jest!!!!!!


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL