Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:39

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 marca 2006, o 19:14 
Cześć wszystkim ostatnio zaopatrzyłem się w Xenony do mojej qp jutro względnie pojutrze dotrą do mnie przetwornice z żarówkami. Z podłączeniem nie powinno być problemu jednak dzisiaj robiłem przymiarkę do ściągnięcia zwykłych lamp, odkręciłem dwie śruby z góry ale lampa dalej trzyma się wydaje mi się że coś jest jeszcze od dołu. Gdzieś w poprzednich postach przeczytałem że trzeba ściągnąć cały zderzak bez tego się nie obędzie.


Ostatnio edytowano 11 lutego 2008, o 23:22 przez gnabas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2006, o 19:54 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
gnabas napisał(a):
Gdzieś w poprzednich postach przeczytałem że trzeba ściągnąć cały zderzak bez tego się nie obędzie.



Zgadza sie, na dole jest jeszcze jedna sruba, ktora mocuje reflektor.




SirAdam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2006, o 21:45 
Kamilb masz jeszcze może taką fajną obrazkową instrukcję szciągnięcia tylnego zderzaka i wielkie dzięki za opis powyżej.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2006, o 22:31 
No niestety jak szciągałem tyni zderzak to nie zrobiłem fot :| Ale pamiętam, że podobnie jak w przednim trzeba odkęcić dwie śrubki przy kołach, kilka śrub albo spinek po otwarciu bagażnika też jest i 3 albo 4 pod samochodem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2006, o 22:52 
kamilb napisał/a:
Do xenonów jeszcze będziesz musiał przelutować swoje kabelki do zbiorczej kostki która wchodzi do lapy xenonowej

A więc mam pytanie odnośnie tej kostki, gdzie je można kupić i jaki jest koszt dwóch sztuk mam rozumieć że tniemy kable przy wtyczkach do zwykłych żarówek i wszystko łączymy do tej kostki. A może jakaś fotka poglądowa :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2006, o 23:06 
Kostki kupiłem w Warszawie razem z lampami, u gościa który handlował różnymi lampami xenonowymi koszt jak dobrze pamiętam 150zł 2 szuki, jak checesz to podam ci numer do tego człowieka. Przylutowanie to nie problem bo kolory przewodów się zgadzają :D , u siebie nie obcinałem starych wtyczek tylko się wpinałem w środki kabli, żeby w razie potrzeby szybko powrócić do zwykłych lamp. Przy montażu xenonów tak się nie mogłem doczekać efektu końcowego ,że zapomniałem o robieniu fotek z przeróbki :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2006, o 23:33 
kamilb będę bardzo wdzięczny za namiar na tego gościa.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 marca 2006, o 18:04 
603123426


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2006, o 23:04 
hej kamil wracając do wątku spryskiwaczy to czy do tego większego zbiorniczka przychodzą dwie pompki jedna do spryskiwaczy szyb a druga reflektorów i czy ta kostka którą trzeba jak to napisałeś w opisie montażu treba wygrzebać jest już zamontowana w aucie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2006, o 00:00 
gnabas napisał(a):
hej kamil wracając do wątku spryskiwaczy to czy do tego większego zbiorniczka przychodzą dwie pompki jedna do spryskiwaczy szyb a druga reflektorów


Tak zgadza się :D

gnabas napisał(a):
czy ta kostka którą trzeba jak to napisałeś w opisie montażu treba wygrzebać jest już zamontowana w aucie?


Tak jest już zamontowana w aucie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2006, o 08:48 
kamilb, jakie klucze są potrzebne do zdjęcia zderzaka ? Mam chyba zapieczone śruby po bokach koło błotnika, trzeba bedzie z nimi powalczyć :evil:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2006, o 15:54 
Torxiki są potrzebne :)
Te śruby przy błotnikach się strasznie zapiekają, więc daj najpierw sporo wd 40 albo jakiegoś innego odrdzewiacza :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwietnia 2006, o 21:18 
Słuchajcie czym różnią się dysze spryskiwaczy ze zwykłej Astry II od tych do coupei gdześ na forum wyczytałem że trzeba je jakoś przerobić co to oznacza a wymiary to znaczy wielkość są takie same?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwietnia 2006, o 21:34 
Lekko różni się ta część która styka się ze zderzakiem ale po któtkiej zabawie pilnikiem pasują idealnie :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwietnia 2006, o 21:37 
kamil a co myślisz o tym zestawie http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=97042357 warto brać?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL