Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:57

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lutego 2006, o 11:32 
Proszę o sprawdzenie numeru takiej części jak na zdjęciach. To jest jeden z elementow które mocuja linkę biegów do dzwigni, w kabinie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lutego 2008, o 00:52 przez cezzar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2006, o 12:03 
Sprawdzilem w EPC.
Jest maly problem. Domyslam sie, ze to jest lacznik przy samym koncu linki, ktory sie miesci jakby juz pod sama wajcha skrzyni. I tutaj jest pewien problem, bo te laczniki sa dwa, a w epc wogole ich nie widac - tzn. jest tylko rysunek calej tej obudowy i dwie strzalki, ze one tam w srodku sa.

Sa to numery:
738681
738682
Kazdy po 36 zl.
Jesli cos to pomoze, to na rysunku wyglada jakby ten numer drugi byl od strony lewej - jedynki. Ale lepiej je porownaj dobrze przed kupnem.


Maciek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2006, o 16:18 
Dziekuje serdecznie, to jest najprawdopodobniej to. Te 2 czesci roznia sie od siebie jedynie... kolorem-jedna jest biala a druga szara, tak jak linki.
Ja dzwonilem tez do serwisu no i koles byl bardzo kumaty, zrozumial o co mi chodzi i takze powiedzial ze nie za bardzo to widac na rysunkach. Koszt podal podobny, 37 zl jednak nie ma tego w PL, trzeba czekac 2 tygodnie. I zaliczkowac najpierw, hehe :lol:
A tak BTW, czy ktos moze mi przegrac i przeslac EPC? Ja mam ale niestety nie dziala pod WinXP a takim systemem sie posluguje.
Pozdrawiam


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL