Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 17:17

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 października 2008, o 19:53 
Podstawowe dane techniczne Astry Coupe/Cabrio


Ostatnio edytowano 28 grudnia 2009, o 23:31 przez sixu, łącznie edytowano 56 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 października 2008, o 23:31 
Vauxhall - Astra Coupe Bertone 2.2i Vauxhall - Astra Coupe Bertone 2.2i

Somehow, you always feel better disposed towards a car if it has just got you home after an arduous journey through foul weather. Jakoś, zawsze czuć się lepiej predyspozycje do samochód, jeżeli ma just got home ci po trudne trasy poprzez niepogoda. So, having bade farewell to my nieces and arrived home safe and sound after a typically stormy Bank Holiday weekend, I am far more inclined to think about the good bits of the Vauxhall Astra Coupe than many of my work-mates - who were, to a man, underwhelmed. Tak więc, mając na moje pożegnanie kazał nieces i przyjechał do domu zdrów i cały zazwyczaj po burzliwym Bank Holiday weekend, ja jestem zdecydowanie bardziej skłonni do refleksji na temat dobrych bitów na Vauxhall Astra Coupe, niż wielu z moich prac-mates - którzy byli, aby człowiek, underwhelmed.

In photographs, the coupe doesn't look all that promising, but in three dimensions the car's lines come over as subtle. W fotografii, w coupe nie wygląda obiecująco, że wszyscy, ale w trzech wymiarach samochodu linie przyjść jako subtelny. Nice, but subtle. Nice, ale subtelne. I can't help feeling, however, that Bertone saw Vauxhall coming. Nie mogę pomóc poczucie, że widział Bertone Vauxhall najbliższych. The famous Italian design house also spruced up the Astra's usually workmanlike dash with some silvery Hammerite-paint-effect trim and the obligatory chrome-trimmed white dials. Słynny włoski dom również projektowanie spruced się zazwyczaj Astra fachowo kreska z niektórych srebrzystymi-farby Hammerite efekt wykończenia i obowiązkowych przybraniem chromowo-białe tarcze. I think I could have done just as good a job for less than half the price. Myślę, że mógłby zrobić tylko jako dobrym pracy za mniej niż połowę ceny.

The best thing about the Astra Coupe is not its looks, nor its rear seats (which accommodated my nieces without complaint, but they've got short legs, bless 'em). Najlepiej o Astra Coupe nie jest jego wygląd, ani jego tylnych siedzeń (które zakwaterowane nieces bez mojej skargi, ale mam krótkie nogi, błogosławi 'em). Nor is it the handling, which, despite a sure-footed stance on the open road, lacks any real tenacity at the front end and gives up the fight through the corners far too soon. Ani nie jest obsługa, która, mimo pewnie stąpający stanowiska na otwartej drodze, nie ma żadnej rzeczywistej wytrzymałości na przednià końca i daje się walczyć poprzez rogi zbyt szybko. The back end does stay resolutely un-twitchy, though. Z tyłu nie koniec pobytu zdecydowanie ONZ-twitchy, though. There's a numbness to the steering, and the gearchange is, frankly, nasty. There's a drętwienie do kierownicy, a skrzynia biegów jest, mówiąc szczerze, paskudny. But the engine, a 2.2-litre four-cylinder jobbie, is terrific. Ale silnik, 2,2-litrowy czterech butli jobbie, jest przerażające. This is the best thing about the Astra Coupe. Jest to najlepsza rzecz na temat Astra Coupe.

We usually describe Vauxhall engines as punchy. My zazwyczaj opisują jako Vauxhall silników punchy. So punchy it is, then. Punchy tak jest, a następnie. The sound of it doesn't stir the senses, but give it some revs and the 16-valve, 145bhp unit will propel you along with a decent amount of vigour. Dźwięk nie mieszać zmysły, ale daje mu kilka obr i 16-zaworów, 145bhp jednostki będą napędzać wraz z przyzwoitą kwotę wigoru. Peak torque, a useful 203lb ft, comes in at 4,000rpm. Szczytowy moment, przydatne 203lb stóp, nastąpi w 4000rpm. Even when it's in fifth, extra pressure on the throttle will send you over to the wrong side of the law with remarkable ease. Nawet kiedy to w piątym, dodatkowy nacisk na przepustnicy wyśle do Ciebie w ciągu na złe strony zadziwiające prawa z łatwością. I liked it a lot and so did my nieces. I liked it partii i tak nie moje nieces.

For some reason, the Coupe doesn't have quite as much feedback as other Astras I have known, so it's not as much fun to drive, although its more slippery shape does help keep the noise down on the motorway. Z jakiegoś powodu, w Coupe nie ma tak dużo jak inne opinie Astras Mam znane, więc nie jest tak zabawne prowadzenia pojazdów mechanicznych, mimo że jej więcej nie oślizgły kształt pomóc zachować hałasu w sprawie autostradzie w dół. The boot is quite generous, the rear seats fold down and there's a ski hatch, too. Rozruchowego jest bardzo hojny, tylnych siedzeń odgiąć i istnieje narciarskiej właz, too. And the optional hands-free phone adapter, which just happened to fit my mobile, resulted in me making more than a few unnecessary calls, just for the hell of it. Oraz opcjonalnie hands-free phone adapter, który właśnie się stało pasuje do mojego komórkowych, spowodowała we mnie bardziej niż kilka zbędnych połączeń, tylko do piekła go.

But the acid test is: would I part with my hard-earned (believe me) cash to become the owner of a new Astra Coupe? Ale kwas testu jest: część I to z mojego ciężko zarobione (wierzcie mi) środki pieniężne, aby stać się właścicielem nowej Astra Coupe? It may sound a bit heartless while writing this in the safe and dry confines of the office, but I wouldn't. Może ona dźwięk trochę serca podczas pisania tego w bezpiecznym i suchym ogranicza w urzędzie, ale nie będę.

Not when there are so many other more desirable cars on the market. Nie, gdy istnieje tak wiele innych, bardziej pożądane na rynku samochodów. My nieces might, though... Moje nieces może, ale ...


to znalazłem na stronie TOP GEAR. a tak Ich lubiłem ... xP


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2008, o 08:53 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
Stronki z opisami:
http://bluebox.zary.com.pl/moto_info/news/news_40/astracoupe.htm
http://astra.autokacik.pl/coupe/coupe.php
http://www.autogen.pl/car-214.html

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 marca 2010, o 02:55 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET


_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 września 2010, o 10:29 
Offline
Forumowicz
Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 października 2009, o 12:51
Lokalizacja: PL
Silnik: inny
Opis Bertony w Auto Swiat
http://www.auto-swiat.pl/1-opel-astra-c ... e-rozsadek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL