Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:57

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 kwietnia 2011, o 10:57 
Możecie polecić jakiś serwis klimatyzacji w Warszawie? Chodzi mi o dokładne sprawdzenie i uzupełnienia czynnika; miło by było, gdyby cena była w miarę atrakcyjna.


Góra
  
 
PostNapisane: 28 kwietnia 2011, o 00:33 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sierpnia 2010, o 16:54
Lokalizacja: Warszawa
Imię: PIOTR
Silnik: inny
Michaello84 napisał(a):
a czy ktoś wie, gdzie w stolicy robią "smart repair", czyli naprawa wgniotek bez lakierowania? mam trzy delikatne wgniotki, jedna na dachu, ja na klapie tylnej i jedna na przednim błotniku... najbardziej mi zależy na tej na dachu, bo stało auto pod jabłonką w zeszłym roku i mi musiało jabłuszko spaść :(


Ja polecam S Smar Car Repair oddział Bielany. Spoko obsługa, z kierownikiem można się dogadać.
Nie wiem jak cenowo.

PiotrPP napisał(a):
Możecie polecić jakiś serwis klimatyzacji w Warszawie? Chodzi mi o dokładne sprawdzenie i uzupełnienia czynnika; miło by było, gdyby cena była w miarę atrakcyjna.


Zajrzyj do warsztatu, który polecał boboszyn na poprzedniej stronie.
Ew. ja polecam EUROKLIMA, też dobry warsztat od klimy, tylko że to okolice Raszyna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwietnia 2011, o 14:47 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 października 2009, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Polecam firmę w Łodzi na ul .Maratońskiej 72 która zajmuje się tapicerstwem samochodowym.Pełen profesjonalizm ;) http://www.tapcar.pl/uslugi.htm

_________________
Suzuki Swift 1.0GL 53KM 2003r.
Astra Coupe Turbo 245 KM 371 Nm ''już zostały tylko miłe wspomnienia''
Audi S4 Avant quattro 344 KM 410 Nm
Opel Zafira B OPC 240 KM 320 Nm krzysiek44


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2011, o 12:07 
Jakie macie doświadczenia w usuwaniu wgnieceń z karoserii? Mam takie dwa, malutkie wprawdzie, ale jak już je wypatrzyłem, to mnie prześladują i drażnią. Nie są przy rancie, nie powinno być najmniejszego problemu z usunięciem, tylko gdzie to zrobić w Warszawie w przystępnej cenie. Kilka firm się ogłasza w necie, ale może macie jakieś sugestie?


Góra
  
 
PostNapisane: 29 maja 2011, o 20:40 
Skorzystałem z oferty firmy TOMEX http://www.bezlakieru.pl/index.htm Tomasz Styś to absolutny fachowiec, po wgniotkach nie ma najmniejszego śladu. Wszystko w miłej atmosferze i mega profesjonalnie. Nie p.erdzielił się w liczenie wgnieceń, powiedział konkretnie ile za robotę. Poza tym dojrzał jeszcze jedno wgniecenie i też zrobił. Polecam z czystym sumieniem. Dodam, że w S-plus policzyli mi za to samo 3(słownie: trzy) razy drożej!


Góra
  
 
PostNapisane: 30 maja 2011, o 11:56 
czy ktoś byłby w stanie polecić w Łodzi firmę zajmującą się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania??


Góra
  
 
PostNapisane: 12 czerwca 2011, o 23:24 
Witam Mam pytanie czy Ma ktoś z Was wiedzę o ww serwisie w sprawie takich napraw? Niestety w sobotę moja Asterka przestałą być bezwypadkowa i niestety musze kilka elementów naprawić. Z wierzchu to zderzaki przód + tył. Klapa bagażnika + listwa chromowana. Gorzej pod maską, bo po strzale w tył był przede mną koleś... z hakiem na stałe... i poszła chłodnia i IC... to na początek, co widać.. Potem się okaże. Oczywiście elementy z racji rodzaju ubezpieczenia będę wymieniał na nowe. Nie chcę żadnej klepaniny ani robienia czegoś, bo tak można. Domyślam się, że może być na bank problem z dostępnością części…, ale czy coś jeszcze może mnie zaskoczyć u Nivette?
Pozdrawiam


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lipca 2011, o 11:01 
Ktos może mi coś powiedziec o warsztacie Auto Żoliborz w wawie n ul. Rudnickiego. Co to za warsztat? Jakieś doświadczenia


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lipca 2011, o 12:12 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sierpnia 2010, o 16:54
Lokalizacja: Warszawa
Imię: PIOTR
Silnik: inny
Z tego co słyszałem, to najlepsze ASO w Warszawie, z ogarniętymi mechanikami itp, same pozytywne opinie. osobiście nie korzystałem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lipca 2011, o 00:40 
Offline
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 23:23
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo
Imię: Daniel
Silnik: Z20LET
Piotr napisał(a):
Michaello84 napisał(a):
a czy ktoś wie, gdzie w stolicy robią "smart repair", czyli naprawa wgniotek bez lakierowania? mam trzy delikatne wgniotki, jedna na dachu, ja na klapie tylnej i jedna na przednim błotniku... najbardziej mi zależy na tej na dachu, bo stało auto pod jabłonką w zeszłym roku i mi musiało jabłuszko spaść :(


Ja polecam S Smar Car Repair oddział Bielany. Spoko obsługa, z kierownikiem można się dogadać.
Nie wiem jak cenowo.

PiotrPP napisał(a):
Możecie polecić jakiś serwis klimatyzacji w Warszawie? Chodzi mi o dokładne sprawdzenie i uzupełnienia czynnika; miło by było, gdyby cena była w miarę atrakcyjna.


Zajrzyj do warsztatu, który polecał boboszyn na poprzedniej stronie.
Ew. ja polecam EUROKLIMA, też dobry warsztat od klimy, tylko że to okolice Raszyna.

Co do EUROKLIMY to takich cen z kosmosu nigdzie jeszcze nie widziałem!!!!!

_________________
Bemowo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 stycznia 2012, o 22:22 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2008, o 23:33
Silnik: Z18XE
Polecalem kiedys chlopakow z Mieszczanskiej, blacharstwo, lakiernictwo, mechanika itp. Przeniesli sie i obecnie robia na Reymonta 10. Dalej u nich wszystko robie i polecam.
www.auto-krzyzak.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 stycznia 2012, o 22:35 
Offline
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 września 2010, o 19:45
Lokalizacja: Wrocław
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
No jutro planuje ich właśnie odwiedzić pierwszy raz bo mogę mieć kilka robótek dla nich :) Zobaczymy

_________________
Moja ignorancja dotycząca wyższości turbodoładowanej jednostki była tak wielka że nie mogę się ogarnąć po dziś dzień jak wciskam pedał gazu w podłogę a wskazówki się nie prawdopodobnie szybko przesuwają w prawą stronę, tylko jedna wskazówka idzie w lewo. To stan paliwa :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 stycznia 2012, o 17:02 
Offline
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 września 2010, o 19:45
Lokalizacja: Wrocław
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
Poszukuje elektryka który mi podłączy "gajgery" i ogarnie kilka elektrycznych spraw, najlepiej we Wrocławiu lub ewentualnie gdzieś na dolnymśląsku.

_________________
Moja ignorancja dotycząca wyższości turbodoładowanej jednostki była tak wielka że nie mogę się ogarnąć po dziś dzień jak wciskam pedał gazu w podłogę a wskazówki się nie prawdopodobnie szybko przesuwają w prawą stronę, tylko jedna wskazówka idzie w lewo. To stan paliwa :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lutego 2012, o 15:17 
Jeśli ktoś wybierał się do Opel Olczak Motors w Płońsku to podpięcie TECH2, odczytanie i skasowane błędów "ceni się" TYLKO prawie 190 zł... dziś rano byłem się spytać, bo chciałem skorzystać z takiej usługi i do tej pory jestem w szoku...


Góra
  
 
PostNapisane: 6 lutego 2012, o 09:01 
ktoś moze wie gdzie i moze polecic jakiegos dobrego lakiernika z hydrografiką z okolic szczecina?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL