Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 19:21

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 października 2007, o 23:22 
mam do trojmiejskich bywalcow pytanie ... gdzie serwisujecie swoje sliczne QP bo kurde serwis hallera zabija cenami .....za te same uslugi co serwis opla w koszalinie serwis hallera zyczy sobie 20 % wiecej !!!!!!!!! powariowali ... a ja mam duzo do zrobienia w nowo zakupionym autku jak chocby rozrzad i filtry ...a sam nie mam zadnych narzedzi i doswiadczenia zeby sie tym zajac
prosibym o polecenie dobrego warsztatu w trojmiescie ...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2007, o 22:20 
czy ktos moze wie gdzie w Kraku jest dobry warsztat opla? chodzi mi o przeglad zimowy: swiatla, zobieznosc, "wycieki", itp. Bede wdzieczny za wszelkie porady. :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2007, o 22:47 
wg. mnie Marimex jest jednym z lepszych w krak i nawet nie drogi, bo ten na Jana Pawła obok AWF-u jest dosc drogi...
ja wszystkie przeglady robie w Marimexie w Myślenicach


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2007, o 23:50 
Marimex chyba jeszcze jest na Zakopianskiej? Byles tam moze, czy tylko do Myslenic jezdzisz ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 listopada 2007, o 00:19 
marioo napisał(a):
Marimex chyba jeszcze jest na Zakopianskiej?

Jest tam też i w Nowym Targu, ale ja jeżdze tylko do Myślenic chyba z przyzwyczajenia bo mój tato kupił tam auto i zawsze serwisuje u nich, no i jak do tej pory jest zadowolony, a autko ma juz ponad 160tys. km i śmiga elegancko.


Ostatnio edytowano 3 listopada 2007, o 00:20 przez KlaXoN, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 listopada 2007, o 17:57 
Mam pytanie do Warszawiaków.

Muszę szybko zmienić klocki na przodzie w asterce (a kto wie, czy i nie tarcze :/). Ma ktos namiary na jakis sklep/warsztat, gdzie bede mogl je zakupic i wymienic ? (konkretnie chodzi mi o ATE).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, o 19:45 
Witam,
poszukuje dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego w Krakowie?
może ktoś coś polecić? bądź odrawdzić ;)))

Pozdrawiam!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2007, o 19:08 
taki post bardziej informacyjny bedzie:

ceny zczytania bledow w ASO Opla w Wawie:
Nivette - 205 !!!
Autopol Mangalia - 160
Abexim - 150
Nexteam - 119
Dixi Car - nie moglem sie juz do nich dodzwonic dzisiaj :/


drogo.. ktos wie, jak w pozostalych, bo juz dzis pozno i dodzwonic sie nie mozna.


Ostatnio edytowano 12 grudnia 2007, o 19:31 przez figlarz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2007, o 19:42 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2006, o 22:33
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: Z20LET
W ESO 60 zeta diagnostyka. Co prawda to nie ASO, ale maja TECH'a 2.

Lobuziak

_________________
2.0T ~300KM 460NM VXRTurbo Court'sFMIC El-tec(Downpipe3"+Exchaust2,5"+TopHat2,5"+PowerPipe+1.9CDTIAirboxPipe) IntakeCerMetCoated ForgeDV+Actuator BastuckFlywheel HelixClutch TaroxF2000 FerodoDS2500 Court'sBraidedBrakeHoses MotulRBF660 KWV3 YokoAD08 WhitelineRARB+FARB PolyBushes VibraTechnicsEngineMounts QuaifeATBLSD WalbroGss342 NGKBKR7EIX OilRestrictorBolt ThermalGasket AlloyPulley


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2007, o 19:47 
dzieki,
wyslalem do nich maila wczesniej (telefonu o tej porze juz nie odbierali ;-) ) wiec nie umiescilem ich w zestawieniu


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2007, o 23:15 
figlarz napisał(a):
Mam pytanie do Warszawiaków.

Muszę szybko zmienić klocki na przodzie w asterce (a kto wie, czy i nie tarcze ). Ma ktos namiary na jakis sklep/warsztat, gdzie bede mogl je zakupic i wymienic ? (konkretnie chodzi mi o ATE).


klocki, tarcze ATE jak i inne części możesz kupić u mnie - co do montażu daje namiar na konkretnego mechanika, solidnego, "taniego" - ręcze za niego ;)

Pzdr


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 grudnia 2007, o 10:54 
klocki i tarcze na pewno kupię u Ciebie i chetnie skorzystam z namiaru na mechanika. Jednak to dopiero w styczniu. Narazie chce poprostu zczytac bledy i uporac sie ze blacharką po stluczce.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 grudnia 2007, o 19:21 
zna ktoś ten warsztat? dobry? :

Warszawa - Okęcie, "Auto-expert"
ul. Żwirki i Wigury 2 B,
tel: +48224237373
kom: +48503050189
tel/fax: +48228681944
email: kedar999@poczta.onet.pl
www.autoexpert.pl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2007, o 10:58 
kkkmmm, na niektorych forach ten warsztat ma swietna opinie, ja zadowolony nie bylem... gosciu wciska kity, opowiada czego to nie trzeba zrobic przy jakies czynnosci, co dla kogos kto ma jakiekolwiek pojecie jest ewidentna bojda.... ja tam wiecej na pewno nie pojade. Tak wiec nie pojade, dlatego ze kreca a nie dlatego, ze zle zrobili. Zreszta wedlug mnie nie warto tam sie z turbo pojawiac... oni raczej robia podstawowe czynnosci w zwyklych oplach.


Góra
  
 
PostNapisane: 27 stycznia 2008, o 13:07 
jest taki elektronik z warszawy który czasem przyjeżdza do auta
koszt naprawy to około 1400zł
adres tego warsztatu
warszawa ul.rogatkowa 10
mototronik jest na internecie

godny polecenia
pozdrowienia jankes
dieslowcy aster II zachowajcie ten adres


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL