Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 06:01

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2009, o 20:01 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
Piszcie w odpowiednich tematach.

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2009, o 20:58 
No to DAN na pewno umieszczenie mojego pytania tutaj pozwoli mi szybko uzyskać odpowiedz. Każdy zagląda wszędzie, aby sprawdzić czy ktoś coś napisał. A tak jak był temat to widzieli. :-(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2009, o 23:14 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
Przecież tematy, w których ktoś coś napisał odpowiednio się podświetlają.

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2009, o 00:10 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2008, o 23:33
Silnik: Z18XE
Ja nie polecam tlumikarzy na Zaporoskiej we Wroclawiu, tragedia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 09:00 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
AUTO GLEŃSK w salonie TATA ul.Bieruńska w Pszczynie.bardzo dobry gazownik na Śląsku.

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 grudnia 2009, o 18:50 
Szukam sprawdzonego warsztatu Szczecin lub bliskie okolice który zna się na turbo bo nie wiem co mojej Asterce dolega. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 grudnia 2009, o 11:35 
Turbo - regeneracja, Sobolewski, Bieszczadzka. Tel. 501128443 http://www.sobolewski.pl/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 stycznia 2010, o 19:05 
W Warszawie mogę w miare polecić Auto - Remar ul Budki Szczesliwickie 65 i
ESO Białołęka ul: Białołęcka 184.

Auto serwisuje w tym drugim. Warsztat tańszy jak w ASO ale liczą sobie praktycznie za wszystko. Chłopaki widać ze znają opla G na pamięć, choć im także zdarzają sie wpadki. Hamulec reczny robili mi na dwa razy, ponieważ nie było idealnie. Jednakże warsztat godny polecenia.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 16:37 
ja od siebie mogę polecić Burza Service w Piastowie(ul. Matejki 23) pod Warszawą bardzo fajny service robią bardzo tanio i solidnie, naprawiałem tam samochód matki i dziadka, a także moją Asie i wszystko jest w jak najlepszym porządku, godni polecenia


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 17:51 
Offline
Forumowicz
Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwietnia 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Łukasz
Silnik: X18XE1
Polecam gorąco Pana Pająka z ul.Jutrzenki 140 w Warszawie okolice c.h. Reduta - "firma Rempix" znana z allegro. Zajmują się głównie chyba hamulcami, warsztat skromny ale firma bardzo uczciwa i ma dobre ceny (montaż klocków gratis). Za klocki ATE na przód z montażem zapłaciłem 170zł - mimo że mogli zarobić na czujnikach które mieli na stanie to wydłubali moje stare i przełożyli. Poprzednio robiłem u nich hamulce z tyłu i mimo że pojechałem tam wymienić równiez tarcze to po oględzinach uczciwie powiedzieli że jeszcze nie pora na tarcze.

Odradzam jednak wizyty u mechanika na skrzyżowaniu JPII i Stawki. Za regenerację alternatora z montażem zapłaciłem tyle co bym kupił 2,5 regenerowanego alternatora (który potem i tak musiałem kupić bo padło uzwojenie.)


Ostatnio edytowano 9 stycznia 2010, o 17:55 przez sokal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 21:50 
Caballero napisał(a):
ESO Białołęka ul: Białołęcka 184.
zdecydowanie nie polecam choć pracuje tam jeden kumaty w astrze koleżka, to jednak chyba z góry mają nakaz naciągania na niepotrzebne wydatki :/ ..........fachowcy ale jednak naciągacze ,chcieli wymienić mi niepotrzebnie linkę ręcznego 100% sprawną na ..........linkę od zafiry dłuższą ::sciana gdy się nie zgodziłem chcieli abym pojechał bez linki ::sciana sprawdziłem tą linkę bo wszedłem na warsztat jak zdjęta leżała na podłodze .........powiedziałem że wrócę na wymianę jak będzie linka żeby nie pokrywać kosztów zdejmowania i zakładania owej linki, bo przecież po namowie na wymianę zgodziłem się nie znając faktu sprawnej linki a zlecenie poszło ::czytaj domyślam się też że zdjęli mi opaski z magla, może dla pewnośći jakbym wrócił to założyli by z powrotem ,jak bym nie przyjechał za te pare dni to za miesiąc ,dwa lub trzy na wymianę zatartego magla Oo to są moje domysły ale auto nigdzie pużniej w zadnym warsztacie nie zostawało, a dwie opaski same nie spadają, a nawet jakby się zsunęły to byłyby na drążku a nie było ich wcale ::fiu


Ostatnio edytowano 9 stycznia 2010, o 22:47 przez roberto, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 22:08 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
roberto,
PROSZE !!!

Pisz po polsku.
Ja, jako obcokrajowiec, mam problemy zrozumiec co Ty tam za wypociny napisales.
Mnie uczyli w szkole, ze istnieje cos takiego jak INTERPUNKCJA.




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 23:41 
roberto to są tylko i wyłącznie moje odczucia co do tego warsztatu. Ja tam serwisuje auto i jak narazie było wszystko ok, ale może dlatego że nigdy nie zostawiam qp mechanikom tylko jestem zawsze przy naprawie i patrze im na rece.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 stycznia 2010, o 00:12 
ja też auta nigdy nie zostawiam zawszę czekam i staram się kręcić w miarę możliwości po warsztacie, mimo że mechanicy tego nie lubią ::fiu i dla tego ich złapałem na oszustwie ,natomiast przy ponownym zakładaniu linki nie byłem bo rozliczałem się w tzw biurze i pewnie wtedy te opaski zostały zdjęte ......................powtarzam, uważam że to są dobrzy fachowcy tyle że naciągacze ale to są moje prywatne doświadczenia z tym warsztatem ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 25 stycznia 2010, o 18:58 
http://www.autocrash.pl/


Polecam zakład mimo że nie moja astra była naprawiana to mojej mamy :) Do tego prowadza też tuning wizualny irmschera.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL