Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 00:56

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 12:10 
A więc już od dłuższego czasu szukałem mida do mojej pomarańczy ale ciężko dostać itp... wiec odpuściłem temat jednak skontaktowałem się z magikiem http://e-pmk.eu/pl/diy/yacc/ , który robi rewelacyjny komputer pokładowy właśnie pod seryjny wyświetlacz moim zdaniem funkcje ma lepsze niż mid (no może poza tym że nie wyświetla jak są jakieś błędy w silniku). Wczoraj zaczęliśmy urzodzonko instalować i działa to fajnie, co prawda w autku jeszcze nie mam założone ale myślę że na zlot ogólnopolski dam rade już ten komputerek mieć. Przy instalacji porobię fotki to się nimi z wami podzielę i może ktoś będzie chciał takowy mieć w swoim autku :) W sumie ingerencja jest w wyświetlacz - trzeba przylutować kabelki, następnie przykręcić w jakimś miejscu płytkę ze sterownikami od tego kompa w astrze naszej najlepiej po prawej stronie schowka ładnie wchodzi schowek nic nie przeszkadza i podłaczyć pod akumulator i komputer samochodu i skalibrować :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 13:23 
Fajne ma funkcje a ile takie cudeńko kosztuje?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 13:37 
z montażem itp powinno się zamknąć w kwocie 300zł, a niestety montaż nie jest prosty dlatego wole żeby mi konstruktor osobiście zamontował :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 13:53 
To całkiem przyzwoita cena :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 22:26 
darjo napisał(a):
To całkiem przyzwoita cena :)


zdam relacje po testach jak to działa :)

[ Dodano: Nie 27 Lip, 2008 11:11 ]
http://e-pmk.eu/pl/diy/yacc/a2.html

macie montaż u mnie :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2008, o 12:04 
Osobiscie mysle nad kupnem ekranu lub palma 7-10 " polaczyc go z gpsm + tak aby wszystko wyswietlal predkosc, spalanie itp nie znacie moze jakiegos fachowca ktory sie tym zajmuje ? ( milo wygladaloby to gdyby dalo sie to zabudowac, ewent pod sufitka)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2008, o 15:26 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 10 marca 2008, o 22:25
Silnik: X18XE1
Gorzko napisał(a):
zdam relacje po testach jak to działa :)


Skoro kotlet już odgrzany... :) Jak się sprawuje "mid"? Jesteś zadowolony?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2008, o 17:46 
artee napisał(a):
Gorzko napisał(a):
zdam relacje po testach jak to działa :)


Skoro kotlet już odgrzany... :) Jak się sprawuje "mid"? Jesteś zadowolony?


Zadowolony jestem bardzo chodź długo go nie użytkowałem (kradzież radia) ale fajnie bardzo działa i myślę że dane pokazuje prawidłowo :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lipca 2009, o 01:55 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2008, o 23:33
Silnik: Z18XE
Tez odgrzeje kotleta jeszcze raz. Czy ktos jeszcze montowal tego "mida?" Jak sie sprawuje, nie ma problemow? Jestem zainteresowany, a kwota 170zl za plytke wcale nie jest duza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lipca 2009, o 13:10 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 10 marca 2008, o 22:25
Silnik: X18XE1
To ja się podłącze i zapytam czy da się to podpiąć pod wbudowany wyświetlacz TID, czy tak jak pokazane jest na stronce, trzeba dokładać dodatkowy? Porozmawiam ze znajomym elektronikiem, może uda się zrobić jakieś tańsze odpowiedniki (najważniejszy jest wsad samego układu) :) Byliby chętni?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lipca 2009, o 13:17 
Wiec tak mam to urządzonko juz jakiś czas relacja:

Sam montarz wymaga troche pracy i nie jest bezproblemowy, gdyż trzeba odpowiednio spiąc kable mi montował sam konstruktor wiec w miare poszło sprawnie - pewnie sam bym tego nie zamontował :) Podpina się pod standardowy wyświetlacz, pokazuje godzine itp, a tam gdzie zawsze radio to dane z komputera.

Rewelacyjne się spisuje jeśli chodzi o dane o przejechanym dystansie (z dokładnościa do metra), czasem jazdy (z rozrużniem na czas jazdy i postój np. w korkach), średnią predkości w czasie jazdy ciagłej i łacznie z postojami, wartośc obrotów, predkość jazdy (kalibracja z gps u mnie), stan akumulatora (świetna sprawa), spalanie na różnego rodzaju odcinkach, od chwili ruszenia, na 100km, bezyna ile jest w baku (powiadomienie o konieczności zatankowania), mierzy także czas na 1/4 mili :) Ma programowene tak zwane podróże (właczamy w jakies trasie) i zapamietuje wszystkie dane można sobie potem porównać.

Sama jednostek sterująca mam zamontowana za schowkiem bo jest łatwy dostep.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lipca 2009, o 13:22 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2008, o 23:33
Silnik: Z18XE
artee napisał(a):
To ja się podłącze i zapytam czy da się to podpiąć pod wbudowany wyświetlacz TID, czy tak jak pokazane jest na stronce, trzeba dokładać dodatkowy? Porozmawiam ze znajomym elektronikiem, może uda się zrobić jakieś tańsze odpowiedniki (najważniejszy jest wsad samego układu) :) Byliby chętni?


Jak cos to ja jestem zainteresowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL