Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 21:57

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2008, o 08:55 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
WARIK napisał(a):
wsadzenia tego do corsy A i powiem tylko tyle, że takiego stresu w zyciy bym nie przeżył


jakiego stresu? ja widzialem już corse A z C20LET i to jeździło...i to jeszcze jak!

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2008, o 19:09 
Sam sie zastanawialem nad kupnem z angli i przekaldka,ale to sie srednio oplaca,no chyba ze 3-4 letnia... bo ja za swoja dalem 4,700 euro i wyglada cool,a jezdzi podobnie :)
Przelkadka kosztuje od 5-9 tys,zalezy od modelu...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2008, o 19:24 
Kupno anglika i przekladka moze i sie opłaca, ale jak z bezpiecznstwem?? W końcu wszystko jest przerabiane... Ja bym sie powarznie nad tym zastanowił...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, o 16:09 
Lisu84 napisał(a):
Kupno anglika i przekladka moze i sie opłaca, ale jak z bezpiecznstwem?? W końcu wszystko jest przerabiane... Ja bym sie powarznie nad tym zastanowił...

Niewiem o co ci biega z bezpieczenstwem??Kabli duzo nie jest przedłuzanych a w zawiesznie i konstrukcje auta niema ingerencji oczywiscie w przypadku Opla bo VW juz niema symetrycznej sciany grodziowej


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, o 16:16 
Darek_21,

Osobiście sie na tym nie znam, bo mechanik to ze mnie nie jest :oops: słyszałem poprostu pare opini na ten temati odradzano mi takich zeczy, ale oczywiscie ilu mechanikow tyle wrsji i nie wiadomo komu wierzyć :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2008, o 16:17 
Witam
Mam pytanko co do przekladki, czy sciana grodziowa i podszybie sa takie same jak w normalniej astrze G??No i pytanie co z rejestracja tego auta w Polsce czy sa jakies problemy ??
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2008, o 17:55 
sciana grodziowa jest symetryczna czyli taka sama.W oplu niema duzo roboty z przekładka


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2008, o 19:02 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Napewno jest symetryczna bo ja slyszalem ze w viki B tak jest a w AG juz nie. Moge sie oczewiscie mylic ale slyszalem ze jest duzo gorzej przerobic AG niz viki a co dopiero QP. Ogolnie to trzeba szukac maglownicy zeby byla dobra a nie taka niby dobra, konsola z tunelem srodkowym i boczki drzwi. Pare gratrow jeszcze potrzebne ale to juz do kupienia na allegro za psie pieniadz ejak lampy lusterka itp.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 16:40 
Darek_21 napisał(a):
sciana grodziowa jest symetryczna czyli taka sama.W oplu niema duzo roboty z przekładka

Czyli jak mam rozumiec ta symetrycznosc??Czyli w astrze qp nie trzeba wspawywac "europejskiej" sciany grodziowej??

Czy robil juz ktos z Was przekladke angielskiej berty??Jesli tak to prosil bym o napisane z czym moga byc ewentualne problemy.
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 17:22 
Nieiem teraz czy wesol ma racje czy ja ale wydaje mi sie ze kazdy Opel ma symetryczna sciane grodziowa.Przerabiałem z kumplem Vectre B i wiadomo troche pracy ale wiele taniej wychodzi.Sciany nie trzeba wspawywac bo miesca na otwory sa wytłoczone tylko wiertarka i wiercenie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lipca 2008, o 20:26 
Czy ktorys z forumowiczy moglby zobaczyc pod maske swojej bertonki jak to jest z ta sciana grodziowa ?? :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lipca 2008, o 21:28 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Sorry chlopaki tam za moimi slowami: Napewno jest symetryczna mial byc taki oto znaczek ? bo ja slyszalem ze viki B maja symetryczna ale juz aG niestey nie i trzeba przespawywać. Nie jest to informacja pewna a jedynie zaslyszana i dlatego mial tam byc "pytajnik"

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL