Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 01:36

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, o 23:28 
czy ktos moze sie orientuje ile moze kosztowac kupienie vauxhala coupe i przelozenie tego wszystkiego? bedde wdzieczny za pomoc


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 00:00 
a ile chcesz za niego dac w UK? spojrz ile na necie jest do kupienia wlasnie z Opla bo jest dosc droga taka usluga :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 00:05 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
Czesc gienyac. My sie jeszcze nie znamy wiec chcialem sie przywitac. Zycze udanego pobytu na forum. Masz jakies zyczenia?Kawka?Herbatka?

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 00:05 
ale jak tam sobie przeliczylem mniej wiecej to i tak taniej wyjdzie, podobno asty II pzerabia sie za okolo 6 kola, tyle ze nie wiem jak to z coupe jest, roznica cen miedzy oplami z oplski a z uk jest kolosalna,
znalazlem astre coupe z 2003 z silnikiem 2.0T za rownowartosc 16 000 w polsce za to krzycza powyzej 28 000

[ Dodano: Sro 23 Kwi, 2008 01:08 ]
Adaśko napisał(a):
Czesc gienyac. My sie jeszcze nie znamy wiec chcialem sie przywitac. Zycze udanego pobytu na forum. Masz jakies zyczenia?Kawka?Herbatka?

hehe, kawki nie pije, ale za to herbatki z cytrynka to bardzo chetnie :)
witam rowniez :)
widze ze bardzo sympatyczna atmofera panuje na forum :) tak trzymac


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 00:19 
gienyac napisał(a):
hehe, kawki nie pije, ale za to herbatki z cytrynka to bardzo chetnie :)
witam rowniez :)
:lol: :lol:

kolego a moze podczas picia tej herbatki zajrzałbyś tutaj:
viewtopic.php?t=2286
a nastepnie tutaj:
viewtopic.php?t=2360


Ostatnio edytowano 23 kwietnia 2008, o 00:21 przez Dioda, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 08:35 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Nie oplacalne. Przerobka swoje kosztuje, do tego beda problemy w pozniejszej eksploatacji- bedzie sie mscic ze to byl angol. A i w Polsce znajdziesz QP T za cene 23-24 tys tyle ze moze nie tak dopieszczona jak za 28-30 np jak mich007. Jeszcze z silnikiem turbo zes sobie wymyslil co calkowicie utrudnia sprawe.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 09:12 
Komplet na przekładke znajdziesz za 3 tys nawet mniej za 2.5tys plus robocizna kolo 1.500zł i rejestracja.Moge ci załatwic numer do goscia kumpel tam kieys przerabiał Vectre B i bedzo dobrze mu zrobił


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 10:17 
Darek_21 napisał(a):
Komplet na przekładke znajdziesz za 3 tys nawet mniej za 2.5tys plus robocizna kolo 1.500zł i rejestracja.Moge ci załatwic numer do goscia kumpel tam kieys przerabiał Vectre B i bedzo dobrze mu zrobił

to ja chetnei zadzwonie do tego goscia, jakbys mogl mi ten numer zalatwic bede wdzieczny

Widze, że jakoś nie bardzo skumałeś o co chodzi mimo, że koledzy pisali co powinieneś zrobić.
Zamiast herbatki będzie warn.
DAN


Ostatnio edytowano 23 kwietnia 2008, o 10:52 przez gienyac, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 10:58 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Darek_21, viki to nie astra. Tansze czesci poza tym sciana grodziowa w viki jest uniwersalna a w astrze sa dwie wersje ( lewa prawa). Pomysl ile czesci potraszeba i czy w 2,5 tys sie zmiescisz. Pulpit,tunel srodkowy, maglownica( i tu znalezc dobra to ciezko), lusterka, swiatla, pod maska pewnie pare gratow tez nie bedzi epasowac, weze, uklad hamulcowy, okablowanie. No i przy takiej przerobce( po kosztach ) to zycze powodzenia na drodze przy predkosciach 240 km/h bo w koncu to bedzie wersja turbo.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 13:37 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 marca 2008, o 20:40
Lokalizacja: Końskie
Imię: Rene
Silnik: X18XE1
Ja gdzieś czytałem, że podobno wszedł taki przepis, który uniemożliwia rejestrację tak przerobionego samochodu z UK. Ale nie mówię że tak jest na 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 18:06 
wesol, własnie to co wymieniasz czesci to jest vectra.Astra ma bardzo podobnie.Wiadomo ze to turbo czy inny nawet 1.8 to przeciez nie ingeruje sie w zawieszenie.Belak pod deska jest i ja sie cała zmienia maglownice.U kumpla vecra idelanie smigała nie było zadnych problemow a jezdził nia 2 lata.Takie przepis co do anglikow były ale nie ingeruja w sciane grodziowa za bardzo czyli np VW juz nie mozna a i tak rejestruja wiec 100% pewnosci to niema


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 21:19 
a niech sobie chlopak kupi. niech zrobi. a pozniej niech powie ile go ta przyjemnosc kosztowala :D

mowi ze 2500 ... ? :^o euro ?? ;-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, o 22:41 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lipca 2004, o 11:58
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
gienyac napisał(a):
podobno asty II pzerabia sie za okolo 6 kola, tyle ze nie wiem jak to z coupe jest, roznica cen miedzy oplami z oplski a z uk jest kolosalna,
znalazlem astre coupe z 2003 z silnikiem 2.0T za rownowartosc 16 000 w polsce za to krzycza powyzej 28 000
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwietnia 2008, o 19:25 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
A odgrzeje bo i tak nie ma co robic i sobie klikam to tu to tam. Forum bezposrednio zwiazane z tematem przekladek: KLIK


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2008, o 00:20 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lipca 2004, o 11:58
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
wesol - miałem cały silnik z20let z osprzętem w garazu i miałem się podjąć(nie ja) wsadzenia tego do corsy A i powiem tylko tyle, że takiego stresu w zyciy bym nie przeżył :-(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL