Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 17:33

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: OP-TECH
PostNapisane: 5 października 2006, o 00:03 
Jakis czas temu zaopatrzylem sie w interfejs do zczytywania bledow z asterki. Niestety soft pod niego jest dosc slabo dopracowany, bo jest w duzej czesci po wegiersku - niby wlacza sie jezyk angielski, ale niektore komunikaty sa tylko po wegiersku. Jednakze zczytywac bledy sie da z poszczegolnych urzadzen - z silnika, nadwozia (chlodzenie, instrumenty, airbagi itp.) jedyne z czego mi sie nie udaje zczytac to z mojego esp - jednakze, to moze byc jakis szczegolny przypadek bo w ASO tez cos sciemniali, ze TECH2 im sie nie chcial z esp polaczyc.... Nawet mozna sobie z tego progamu odpalic wentylatory:) Oczywiscie wada tego interfejsu podstawowa to, ze jest pod com, a nie usb wiec pod notebooka to sie raczej nie podlaczy - przez przejsciowki usb-com oczywiscie nie dziala bo dziala to cudo na przerwaniach.

Bledy mozna zczytywac i kasowac. Urzadzenie sie przydaje zwlaszcza w takiej sytuacji jak ja mam gdy caly czas zapala mi sie ten sam blad, a podlaczam glownie po to aby zobaczyc czy to dalej on czy tez przypadkiem nie cos nowego. Interfejs kosztuje tyle co jedno zczytanie w aso. Jesli ktos z wawy lub okolic bylby zainteresowany, to moge pozyczyc - w koncu codziennie nie uzywam.

Ogolne wrazenie jest takie, ze sie oplacalo kupic. Do takiej wstepnej diagnozy sie dobrze sprawdza. Nie ma niestety takich funkcji jak tech2 gdzie mozna monitorowac prace silnika na zywo, ale jak pamietam, to ostatnio tech'a2 na allegro za 16kzl widzialem:)

Maciek

Ps. to jest ten sam interfejs co do vag'ow. Jakby ktos byl zainteresowany to moge odszukac na allegro dokladnie od kogo to kupilem itp.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 października 2006, o 07:46 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Nash, a jak ten mój interface? Sprawdzałeś go? Jakby ktoś był zainteresowany kupnem takiego interface'u to ja mam na sprzedaż, ponieważ niestety nie mam właśnie portu com w lapku :(

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: OP-TECH
PostNapisane: 25 lipca 2007, o 19:05 
mjaza napisał(a):
Jakis czas temu zaopatrzylem sie w interfejs do zczytywania bledow z asterki. Niestety soft pod niego jest dosc slabo dopracowany, bo jest w duzej czesci po wegiersku - niby wlacza sie jezyk angielski, ale niektore komunikaty sa tylko po wegiersku.


Może komuś się przyda - Tech2 PL
http://www.pbox.pl/download.php


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL