Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 16:13

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj rozmawiamy o sprawach, które nie pasują do innych działów technicznych lub tyczą się całego auta.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 marca 2013, o 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 grudnia 2011, o 13:32
Lokalizacja: Śląsk
Imię: Marek
Silnik: Z22SE
LineaBlu89 napisał(a):
Dziękuje za bardzo sensowne odpowiedzi:)
Przyznam się że posiadam Mini AC w Pzu tylko że różnie to bywa z tymi ubezpieczycielami. Z tego co się orientuje to wypłacają około 80% wartości auta.


Ja mam w PZU AC. Jest w tym od kradzieży i na polisie jest napisane że wartość katalogowa auta wynosi 10 100,00 zł. Jeśli masz serie to w przypadku kradzieży dużo nie stracisz a może nawet zyskasz xD Jeśli dokładasz do auta modzisz itp to w przypadku kradzieży dostaniesz zwrot z polisy równo warty serii auta :P (czyli tyle byś mógł sobie kupić drugą bertonke :D)

Pozdro i wesołych ^^

_________________
Servesys


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 marca 2013, o 12:41 
Offline
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 września 2010, o 19:45
Lokalizacja: Wrocław
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
LineaBlu89 napisał(a):
Dziękuje za bardzo sensowne odpowiedzi:)
Przyznam się że posiadam Mini AC w Pzu tylko że różnie to bywa z tymi ubezpieczycielami. Z tego co się orientuje to wypłacają około 80% wartości auta.

Jeśli chodzi o kradzież to troszkę mnie uspokoiliście:) Tutaj wersja 1.8 ma swoje plusy:)
Co do mechanika to faktycznie będe zmuszony udać się do jakiegoś innego bo straciłem do tego zaufanie:)

Do Zedera nie mam troszeczkę przekonania. Kiedyś widziałem na youtube filmik w którym obchodzili tą blokade:(

Po świętach pewnie założe odcięcie zapłonu plus jakieś sensowne dyby na pedały:)
Miałbym jeszcze pytanie odnośnie odcięcia paliwa. Czy to prawda że złodziej może być zaopatrzony np w litr paliwa i po podłączeniu to zabezpieczenie sobie obejdzie?

Grzebiąc w sieci znalazłem fajna stronke z zabezpieczeniami. Odnośnik do poczytania http://www.ukradlimiauto.pl/. Może komuś się przyda.

Pozdrawiam i wesołych świąt.


Pokaż mi ten filmik jak obchodzą oryginalnego Zedera a nie jakis chineese clonea bo nie wierze chyba ze obejscie oznacza wstawienie nowej przekladni kierowniczej :) Zeder nie sprzedaje sie samego zamka a cala usluge zabezpieczenia wobec czego samego mechanizmu nie masz prawa kupic a filmiki na youtube sa z jakis kopii...
Pamietaj ze zlodziej jak bedzie sie mial babrac z twoim samochodem godzine to pewnie wybierze inny a w twoim moze zrobic jesien sredniowiecza w ramach zemsty...

_________________
Moja ignorancja dotycząca wyższości turbodoładowanej jednostki była tak wielka że nie mogę się ogarnąć po dziś dzień jak wciskam pedał gazu w podłogę a wskazówki się nie prawdopodobnie szybko przesuwają w prawą stronę, tylko jedna wskazówka idzie w lewo. To stan paliwa :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwietnia 2013, o 08:13 
Mi wycenili na coś koło 12 tysięcy. Mimo wszystko wolałbym żeby za moją bertonkę się nie brali. Człowiek zawsze przywiązuje się do autka.

Co do filmiku to teraz szukałem, niestety bez rezultatów. Może faktycznie to był jakiś clone Zedera:)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL