Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:41

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Sprawy związane z klimatyzacją i układem chłodzenia.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 września 2010, o 12:13 
Polus napisał(a):
Ja to robie tak ze kratki ustawiam do gory i tyle :)


Równie dobrze można pozamykać kratki żeby nie wiało na tors, wtedy bardziej dmucha na szybę.


Góra
  
 
PostNapisane: 3 września 2010, o 12:31 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2009, o 21:06
Lokalizacja: Świętochłowice
Imię: Jarek
Silnik: inny
Wieje elegancko na szybe, z tym ze jest lekki powiew z kratek, co jest chyba nie uniknione.

_________________
Hello. It's good that you stopped by. Do you wanna win some money? Then I want to advise you the best
[url=https://jockerland.com/canada-slots]internet slots[/url], come in and play.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 grudnia 2012, o 20:24 
Odgrzeje temat.

Mam ten sam problem co kolega adii_27 i Polus. Znaleźliście jakieś rozwiązanie? Mnie to wkurza niesamowicie i chce to naprawić tylko nie wiem jak się do tego zabrać...

Z góry dzięki za pomoc!


Góra
  
 
PostNapisane: 7 grudnia 2012, o 20:30 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 grudnia 2007, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa - Okęcie
Imię: Tomasz
Silnik: Z22SE
ej a sprawdzaliście w ogóle te swoje linki w jakim one są położeniu?...te 3 co idą za panelem...

_________________
kom: 517715008

Maine Garage: http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=2890


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 grudnia 2012, o 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 22:02
Lokalizacja: Piła
Imię: Maciej
Silnik: Z18XE
U mnie też tak było jak piszecie, tzn. włączałem dużą moc nawiewu na szybę i prawie żadnych efektów... pomagała dopiero klimatyzacja. Obadałem u siebie temat i się okazało, że silniczek od regulacji obiegu zewnętrznego/wewnętrznego pozostał w trybie "obieg wewnętrzny" a kontrolka była wyłączona co znaczyło, że jest "obieg zewnętrzny".
Ręcznie musiałem otworzyć klapkę od tego obiegu i od razu problem zniknął. Z tym, że teraz ta regulacja mi nie działa bo silniczek nie trybi :P
Może u was też jest taki problem...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 grudnia 2012, o 00:28 
Emsi napisał(a):
U mnie też tak było jak piszecie, tzn. włączałem dużą moc nawiewu na szybę i prawie żadnych efektów... pomagała dopiero klimatyzacja. Obadałem u siebie temat i się okazało, że silniczek od regulacji obiegu zewnętrznego/wewnętrznego pozostał w trybie "obieg wewnętrzny" a kontrolka była wyłączona co znaczyło, że jest "obieg zewnętrzny".
Ręcznie musiałem otworzyć klapkę od tego obiegu i od razu problem zniknął. Z tym, że teraz ta regulacja mi nie działa bo silniczek nie trybi :P
Może u was też jest taki problem...



Mi obieg działa: kontrolka się świeci i odczuwam zmianę w nawiewie...


Góra
  
 
PostNapisane: 12 grudnia 2012, o 03:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 22:02
Lokalizacja: Piła
Imię: Maciej
Silnik: Z18XE
Hmmm... może chociaż zdemontuj schowek i przyjrzyj się czy regulacja obiegu działa płynnie i w całości. To nic nie kosztuje, zdemontować schowek to kilka minut, a jeżeli będzie działać to przynajmniej będziesz pewny. Ja też do ostatniej chwili sądziłem, że u mnie niby działa. Po włączeniu kontrolka się świeciła itd...
A w ostateczności to ja bym się chyba zabrał za sprawdzenie drożności tych kanałów wentylacyjnych. Bo opcji wiele nie ma... Albo zapchany filtr kabinowy, albo wypięta jakaś linka być może po stronie pokręteł (jak wielu już tu wspominało) bądź po stronie klapek regulujących kierunek nawiewu którym można się przyjrzeć także po zdemontowaniu schowka.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL