Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 00:25

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Sprawy związane z klimatyzacją i układem chłodzenia.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2008, o 19:18 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Ja też nie kasowałem. Spiderxxx, jeżeli był na temat to nic straconego...napisz jeszcze raz tego posta

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2008, o 20:05 
niewiem czy to calosc czy nie!!!!wiem ze do 2.2 niebylo nigdzie orginalnych termostatow a aso sie wypielo bo twierdzi ze nawet w niemczech niema!!!!!!
lisu mi zalatwial wiec tylko on moze powiedziec jaka to firma(prawdopodobnie ta ktora daje na allegro) i czy to sam wklad czy nie!!!ja mysle ze to caly termosat bo wraz z ttym"grzybkiem" na zewnatrz , straego sie wyciagalo calego i taki sam nowy wkrecalo!!!


ps,,,dzisiaj pozaslanialenm wpizdziec wszystko i male przerwy byly w jezdzie wiec temp w byla oki,,ponadto przykrecilem ogrzewanie noi dzis powietrze bylo 12.5 sstopnia!!!!
aha--czy ktos z 2.2 wie jak z tymi rurkami co dan pisze jest napewno???!!!


Ostatnio edytowano 23 września 2008, o 20:17 przez GARNULLI, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2008, o 20:12 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
GARNULLI, kup jeszcze raz sam wklad i wymien. sa to grosze bo kolo 30 PLN a wg mnie pomoze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 12:51 
http://www.allegro.pl/item441463147_z22 ... 2_2_b.html
Zagadaj do niego - może ci sprzeda


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 15:06 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
GARNULLI, dzis zapytam kumpla co ma caly z22se moze ma jeszcze termostat


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 17:10 
Ja sie zapytam czy da rade jakas gwarancje na to załatwic... jak nie to wezme ci drugi i go przywioze na spota... nie bedzie kosztów przesyłki... i na spocie go zamontujemy... jak sie okarze ze to termostat to go zostawimy a jak nie to go zabiore i zwróce... co ty n a to??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 17:14 
Lisu84 napisał(a):
to go zostawimy a jak nie to go zabiore i zwróce... co ty n a to??

wez wez, Garnio srednio zaglada na forum, wiec moze nawet nie przeczytac tego posta do spotu ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 17:54 
wezme... dzwoniłem do niego... :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 18:10 
super Panowie okazalo sie, ze nie mialem termostatu ....

wstawilem furke na parowcowa ( warszawiacy wiedza gdzie to jest ) samochodzik bedzie uleczony o 700 zl ;d hmmm i jest to dla mnie troszke dziwne bo ktos pisal na forum, ze wymiana termostatu kosztowala go 240 zl a ja zaplacilem 60 za sam termostat oczywiscie z 30 % znizka z intercarsu a za montaz od 30-60 zl licza sobie panowie z warsztatow ;>


Qpetka bedzie zdroooowa :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 19:01 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
do 1,8 jest najdroższy termostat i pewnie ktoś kupił cały termostat nie wkładkę i dlatego zapłacił 240 zł.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2008, o 21:25 
jak zadko zagladam??!!!no co wy!!!!
dzieki lisy i napewno cos wymyslimy!!!!


Ostatnio edytowano 25 września 2008, o 21:26 przez GARNULLI, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2008, o 20:26 
"lisy"? :lol: :lol: :lol: :lol: spoko damy rade :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2008, o 07:19 
DAN napisał(a):
Garnek, sprawdź czy termostat nie jest cały czas otwarty. Najprościej to na zbiorniku wyrównawczym. Rurka, która wchodzi od przodu samochodu jest z dużego obiegu.


Akurat w Turbo jest tak, że tą rurką z przodu dopływa płyn z chłodzenia turbiny (dlatego często pęka po paru latach ten króciec-tempreatura). A boczną rurką dopływa z termostatu. Tak jest u mnie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2008, o 14:19 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
Chyba masz racje. Ta rurka biegnie gdzieś w stronę turbo - dokładnie nie widać, bo osłona kolektora zasłania.
Tylko, że na zimnym silniku z tej rurki nie wypływa płyn. Z tego by wynikało, że turbo nie jest chłodzone płynem przy zamkniętym termostacie. Trochę dziwne :?

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2008, o 18:28 
mam nadzieje ze mody mnie niezezra ale ponawiam posta bo bez odzewu poszedl!!!!!!!!!
,normalnie agresja 1000!!!!!powiem w skrocie---wiekszosc wie ze mam jazde z temperatura---noi tak---wymienilem termostat a raczej napewno temten byl dobry!!!!!!zroobilem juz 4 raz ten piepszony wyciek z oringow przy nagrzewnicy(tzn zalorzone sa wieksze i generalny patent tam poszedl bo orginalne byly zamale-pozatym ponoc niepasi to z tymi 2 rurklami plastikowymi)ale,,,fura daje rade bo nic sie nieleje!!!!(dodam ze 3 godziny czyszczenia mam za soba-dywanikow))))
ale patrze----temperatura dalej wali w gumy!!!!jak smigam ze 100km/h to mam jakies niecale 70 stopni!!!potem jakies lekkie swiatla i tempa smiga na 85-90!!!!i badz tu madry!!!!(czy jak wlaczacie ogrzewanie(powiedzmy na polowe czeronego pola)to temp szybko wam spada??!!!!!sam juz niewiem co robic bo przeciez zima za pasem a jak to tak zostawie to strzalka nawet niedrgnie przez caly dzien w zimie!!!!!!


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL