Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:09

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Sprawy związane z klimatyzacją i układem chłodzenia.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 czerwca 2008, o 08:35 
Witam Wszystkich :)
Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem Asterki QP - to mój pierwszy post tutaj ( no w sumie drugi - po przywitaniu się... ).
Mam pewien dziwny problem, przewertowałem to szacowne forum, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujący mnie problem...ale do rzeczy :
Otóż klima mi wariuje, mianowicie wszystko jest ok gdy ją włączę podczas jazdy, ale gdy wrzucam na luz to w tym momencie obroty mi falują od 500 do 800 albo auto gaśnie..... :(
Tak samo się dzieje, gdy odpalam klimę na wolnych obrotach.... Dodam tylko, że czasem wszystko jest ok...
Proszę o jakieś sugestie co może boleć moje auto ? :(
Z góry dziękuję i pozdrawiam Wszystkich - Seteros.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2008, o 11:56 
A moze sprezarka stawia taki opor i silnik spada na nizsze obroty i takze czasami zgasnie.U mnie w VB miałem podobny problem.Po właczeniu spadały obroty wiedziałem na 100% ze to była sprezarka od klimy wiec u Ciebie moze byc podobnie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2008, o 12:00 
Darek_21 napisał(a):
A moze sprezarka stawia taki opor i silnik spada na nizsze obroty i takze czasami zgasnie.U mnie w VB miałem podobny problem.Po właczeniu spadały obroty wiedziałem na 100% ze to była sprezarka od klimy wiec u Ciebie moze byc podobnie

Witam, dzięki za podpowiedź....będę przynajmniej wiedział co sugerować specom od klimy, gdy się do nich udam...a czy swoją sprężarkę naprawiałeś - jeżeli tak, to co było nie zepsute ? Czy wymieniałeś na nową ? Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2008, o 15:09 
Nic akurat z tym nie robiłem bo sprzedałem auto.Zalezy ile kosztuje regenracja a ile uzywka dobra


Góra
  
 
PostNapisane: 28 kwietnia 2012, o 12:46 
Mam dokładnie taki sam problem. Jak jadę jest ok (czuję wyraźną różnicę w przyspieszaniu Z22se), a jak włącze klime na jałowych obrotach to gaśnie po chwili. Opłaca się zrobić regenerację czy kupić nową/używaną?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL