Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:17

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Sprawy związane z klimatyzacją i układem chłodzenia.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2008, o 18:44 
Przy okazji walki z radiem wymontowałem schowek i co ujrzałem??? Klapa od obiegu wewnętrznego/zewnętrznego (taka półkula) jest cały czas otwarta czyli bierze powietrze z wewnątrz samochodu a cięgno razem z dzwigienką od tej klapy dynda sobie luzno. Włożyłem spowrotem dzwigienkę ale miała tendencję do wysuwania się, więc od wewnatrz klapy w otwór pod jezyczkiem zabezpieczającym przed wysunieciem się dzwigienki wkręciłem małą srubkę i w ten sposób dzwigienka jest zablokowana przed wysunięciem. I to była zapewne przyczyna parowania szyb-nie pobierał powietrza z zewnatrz.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 września 2008, o 13:22 
cezzar napisał(a):
Klapa od obiegu wewnętrznego/zewnętrznego (taka półkula) jest cały czas otwarta czyli

cezzar napisał(a):
a cięgno razem z dzwigienką od tej klapy dynda sobie luzno


czyli dokladnie to o czym pisalem w styczniu w tym poscie :D

glider napisał(a):
U siebie ostatnio czyscilem i smarowalem silnik nawiewu ( lekko sobie piszczal w roznych sytuacjach ) i zauwazylem ze uchwyt do zamykania/otwierania obiegu wew/zew wyskoczyl z zawiasu przez co obieg byl caly czas ustawiony na zew. Moze u Ciebie tez to wyskoczylo ale z ustawieniem na wew?

Wyciagnij schowek i sprawdz czy pokrywa od obiegu otwiera sie i zamyka.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2008, o 20:57 
tez to naprawialem, jak ostatnio zagladalem jaki mam filtr :) ale o dziwo zauwazylem parowanie szyb dopiero po naprawieniu tego :/ tzn. paruja tylko czasem

hmm... po przeczytaniu tego tematu od poczatku stawiam na filtr, bo sie do niego dobieralem, ale go nie wymienilem, jutro jade kupic :P


Ostatnio edytowano 7 września 2008, o 21:18 przez Dioda, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2009, o 22:07 
Witam
Proszę o pomoc odnośnie usunięcia wycieku płynu w środku auta,
czy wystarczy wymienić spinki? czy występują tam jakieś uszczelki?
Takie coś jest na allegro:
Obrazek
Należy wymieniać wszystkie?
Czy ktoś może mi opisać tą czynność szczegółowo, np na co zwracać uwagę.
Czy spuszczenie płynu z obiegu uchroni mnie przed wyciekiem podczas rozbierania tego?

Sorrki za tyle pytań ale chcę to zrobić za jednym podejściem przy minimalnych szkodach :)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL