Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 16:02

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 21:21 
jula napisał(a):
One nie są za mocne tylko świecą efektywniej

jula, czy to znaczy ze swieca "normalnie" ??? czy w soczewkach da sie z tym jezdzic ???????


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 21:42 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Ja mam GT150 i stwierdzam, że jeździć się da, ale w centrum warszawy gdzie są latarnie :D
A w ciemnych miejscach to tak jak bym w seryjnych lampach na pozycjach jechał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2008, o 09:16 
sixu31 napisał(a):
jula, czy to znaczy ze swieca "normalnie" ??? czy w soczewkach da sie z tym jezdzic ???????
Miałem w soczewkach zwykłe żarówki i wtedy to był masakrator :no: A póżniej założyłem GT150 i było już lepiej, czyli świecą lepiej niż normalnie. W mieście śmiga się bez problemowo ale już na trasie jak warunki atmosferyczne nie sprzyjają (deszcz, mżawka) to jest lipa, dodatkowo pogarsza się widoczność jak inne auta oślepiają z przeciwka. Oczywistym jest także że brudny klosz ma duży wpływ na jakoś świecenia.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 20:56 
a ja dzisiaj zrobilem inny myk. mam lampy angel eyes. poniewaz soczewki swieca kiepsko a dlugie - nieco lepiej, przepialem kable tak ze jako krotkie mam te na zdjeciu ponizej. pokretlo silniczkow swiatel dalem na "3" tak ze nie oslepia to innych Kierowcow a ja mam swiatla, ktore nadaja sie do jazdy. sprawdzilem przed chwila , nikt mi nie blinduje wiec moze to jest wyjscie do kiepskiego oswietlenia z tych lamp ;) wtyczki sa takie same a wszystkie zarowki to H7 wiec mozna to w 10 sekund z powrotem przepiac .

a tak to wyglada :
Obrazek

tak oswietla w nocy. chyba nie powiecie ze za mocno :
Obrazek

tak swiecil ksenon (HiD) :
Obrazek

a tak swieci normalnie : (czytaj: nic nie widac )
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 sierpnia 2008, o 21:32 przez sixu, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 21:00 
sixu31, na zdjeciach mocno sie rzuca w oczy ze to dlugie swieca :-)

wiec mozesz miec problemy, a napewno duzo pytan, jak ciebie zobacza Panowie Policjanci :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 21:10 
Myślę że Dioda może mieć rację, bo przecież świecą symetrycznie tzn. promień światła jest symetryczny względem samochodu oświetlając jednakowo prawą i lewą stronę. Poza tym nie masz już świateł drogowych... Rozmuniem, że kontrolka drogowych się nie świeci? 8~t


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2008, o 22:33 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Minęło troszkę czasu od momentu jak zakupiłem ringi FK. I jeśli ktoś obecnie chce je kupić to radzę uważać, bo mi się zrobiły mikropęknięcia od środka. Wymieniając spostrzeżenia z paroma użytkownikami z forum, wyszło na to, że Ci co kupili kiedyś (czytaj. wcześniej niż jakieś 2-3 miesiące) nie mają tych pęknięć, a Ci co kupili w podobnym czasie co ja również je mają. Po rozmowie z firmą gdzie kupiłem, doszedłem do wniosku, że zaryzykuję i wyślę je do reklamacji. Rozmawiałem długo z tą firmą i okazało się, że ktoś już przede mną również to reklamował, jego lampy wysłali do Niemiec, tam sprawdzili żarówki w nich (żeby zareklamować, trzeba je wysłać z żarówkami) i stwierdzili, że żarówki nie są żadne wzmacniane i spełniają ich normy, więc potraktowali to jako wadę fabryczną i dali drugie nowe. Ja w najbliższym tygodniu, mam dostać odpowiedź co z moimi lampami.
A tym co to się również stało to radzę spróbować je również zareklamować, bo może to jakaś partia właśnie miała tą wadę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2008, o 22:37 
no tak. u mnie to samo. tylko jak mam wyslac lampy do reklamacji skoro samochod jest mi potrzebny codziennie ? mam 25 km do pracy xP trzeba bylo zostawic seryjne i nie poprawiac Inzynierow z OPLA :zly:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2008, o 22:44 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Albo trzeba było nie sprzedawać starych xP
Jak chcesz podjechać do Warszawy, to jak mi nowe, to moje oryginalne stare mogę za piwko Ci pożyczyć :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2008, o 22:51 
kolezka napisał(a):
Albo trzeba było nie sprzedawać starych

swiete slowa!!
a swego czasu wiekszosc sie dziwila, dlaczego nie sprzedaje wymienionych oryginalnych rzeczy tylko trzymam je na strychu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2008, o 23:08 
kolezka napisał(a):
to moje oryginalne stare mogę za piwko Ci pożyczyć :)

to zajedź na Zlot do Bielska i mi pożycz :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2008, o 23:11 
sixu31 napisał(a):
to zajedź na Zlot do Bielska i mi pożycz

z tego co wiem to bedzie na zlocie :) to Ci wezmie, a Ty wez trunki ;)

[ Dodano: Sob 13 Wrz, 2008 12:27 ]
mowicie o czyms takim (zdjecia lampy Shreq-a):

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 12 września 2008, o 23:12 przez marioo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2008, o 16:04 
kolezka napisał(a):
Ci co kupili kiedyś (czytaj. wcześniej niż jakieś 2-3 miesiące) nie mają tych pęknięć, a Ci co kupili w podobnym czasie co ja również je mają.
Ja kupiłem pierwszy komplet w lutym a drugi dostałem w sierpniu i na obu były/są podobne mikropęknięcia. Zaczynam sądzić, że FK to totalne badziewie :no: Może czas spróbować Depo :?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2008, o 16:28 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
marioo napisał(a):
mowicie o czyms takim (zdjecia lampy Shreq-a):

Dokładnie to samo!!! Tylko u mnie aż tak strasznie nie było.

jula napisał(a):
Ja kupiłem pierwszy komplet w lutym a drugi dostałem w sierpniu

Na gwarancji???

jula napisał(a):
Zaczynam sądzić, że FK to totalne badziewie

Może teraz robią badziewie, bo przykładowo Yolk też ma FK i jemu się to nie zrobiło

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2008, o 17:03 
kolezka napisał(a):
Na gwarancji???
Pierwszy sprzedałem, bo myślałem, że mikropęknięcia powstały na skutek uderzenia (gość uszkodził mi przedni zderzak). Drugi zestaw miłem za free od tow. ubezp., serwis mi wstawił i już po miesiącu zaczęło się to samo. Oba zestawy były/są na gwarancji. Zastanawiam się czy samych kloszy nie wymienić, bo nie chcem z nim się bujać w nieskończoność :?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL