Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 13:28

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 18:23 
GARNULLI, na allegro kupisz kompletne za jakies 200 - 300 zeta. jesli juz tak bardzo chcesz xP


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 18:25 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
GARNULLI, do normalnych reflektorow (czyt. bez soczewek) wejda xenony z zarnikiem (zarowka) o osadzeniu h7 ale do tego potrzedujesz jeszcze conversion kit czyli przetwornice. jednak nie polecam pakowania do zwyklych reflektorow xenona. Lepiej kupic chociaz Angel Eyes i tam to wsadzic zarnik h7 lub d2s bo oba pasuja. Koszt chinskich przetwornic i zarnikow to okolo 200 pln za zestaw (2x przetwornica 2x zarnik (zarowka))
Ja mam u siebie w reflektorach soczewkowych HELLI zestaw zarnikow Phillipsa 2x4300K D2s i 2x6000K D2s na 4 przetwornicach M-Tech


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2008, o 13:01 
Witam mam pytanie znalazłem cos takiego http://cgi.ebay.pl/NEU-Xenon-Scheinwerf ... 240%3A1318
czy to jest wtyka która pasuje do naszych lampek xenonowych helli na soczewce. Jeżeli tak to moze jest ktos w stanie cos takiego załatwić.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2008, o 13:39 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
Dokladnie to ta wtyczka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2008, o 12:14 
Jest ktoś z klubu kto może takie wtyczki załatwić


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2008, o 16:24 
Hej,

przecież możesz kupić to na ebay'u z Niemiec - pisze wysyłka cały świat. Nie wiem jak u Ciebie, ja w swoim banku mam możliwość wysyłania przelewów eurowalutowych (kurs może nie jest super plus 5zł opłaty za przelew) ale robię to wszystko z domu. Paczka idzie średnio 1 -2 tygodni. Jeżeli boisz się kupować z Niemiec to powiem Ci, że ja na początku też się bałem. Po moich doświadczeniach od 2 lat mam całkiem inne zdanie. Jestem bardziej pewny, że otrzymam to co jest napisane z Niemiec, niż kupując na aukcjach z Polski. Jest to przykre ale u nas niestety ciągle się kombinuje, niż liczy się na długotrwałą współpracę.

Pozdrawiam,
Darek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2008, o 18:12 
Ja do swoich soczewek zamówiłem "Zenony" lub inaczej po prostu zestaw HID. Wybrałem H7 oraz 6000K podobno lepiej świeci niż 800K a to najważniejsze.

http://allegro.pl/item487393167_ksenony ... g_hid.html

Bo tak jak Adam pokazał 8000K Podobno ok i ładniej wyglądają bo powyżej 6000K to tylko już barwa światła jest niebieska nic po za tym.

Dlatego wg. tego co wiele osób się wypowiadało wybrałem 6000K bo lepiej będą świecić, zresztą u kolegi w Coupe BMW E36 b. łądnie świeci

Jak wszystko przyjdzie i będzie po. Postaram się umieścić wszelkie, opinie,sugestie relacje, zdjęcia itd.

[ Dodano: Pią 28 Lis, 2008 18:12 ]


Ostatnio edytowano 28 listopada 2008, o 18:14 przez szary, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2008, o 23:22 
Darek konta na ebayu nie mam więc myslałem ze może ktoś z klubowiczów też się zainteresuje i może kupimy kilka takich zestawów. Zamówił by ktos kto ma konto i po sprawie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 stycznia 2009, o 14:38 
Kurcze, ringi podobały mi się do Civika, ale te do Astry wyglądają ZNACZNIE lepiej! Nie wiem dlaczego, ale po prostu bardziej mi się podobają. Może kiedyś sobie sprawię. Na razie czekają mnie inne, drobne wydatki związane z moim nabytkiem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 stycznia 2009, o 18:46 
hyperek napisał(a):
Kurcze, ringi podobały mi się do Civika, ale te do Astry wyglądają ZNACZNIE lepiej! Nie wiem dlaczego, ale po prostu bardziej mi się podobają. Może kiedyś sobie sprawię. Na razie czekają mnie inne, drobne wydatki związane z moim nabytkiem.


Kwestia gustu. To tak samo jak nie do wszystkich samochodów pasują lampy typu lexus. Podobnie i tutaj. Jak się zdecydujesz na soczewki to i kup zestaw HID. Widoczność zdecydownie lepsza jak na zwykłych żarówkach. Powodzenia w zakupach.


Ostatnio edytowano 20 stycznia 2009, o 18:46 przez szary, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 stycznia 2009, o 18:54 
Lexus look pasuje tylko w Lexusach - w innym wypadku to zawsze będzie gej look


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2009, o 00:06 
Gdyby ktos sie zastanawial i szukal zdjec, dorzucam moje. Moze komus sie przydadza. Ja jestem jak najbardziej zadowolony z wygladu i "swiecenia". Przod samochodu odmlodnial i nabral agresji :P Pozdrawiam.

Angel Eyes FK + HID 6000k (za 240zl)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2009, o 09:20 
-GuaZ- napisał(a):
Ja jestem jak najbardziej zadowolony z wygladu i "swiecenia".


GuaZ lampki spoko, wygląd jest naprawdę cacy, wiem bo sam mam identyczne. Ale co do świecenia to szybko zmienisz zdanie ;)

Prawda jest jedna świeco to serii w aniołkach to się jaży ;) Ale dobra żąrówka coś z Phipisa, Osrama czy narvy i jeszcze idzie...

Po za tym zainwestuj teraz w seryjny Gril z Coupetki ;) Lub poluj w gril nadwornego tiunera "łopla"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2009, o 17:49 
wiem wiem, grill koniecznie do wymiany ;p jakbys ktos mial jakis fajny do opchniecia :)

A co do lamp i hid, zbyt krotko je mam zeby ocenic na dluzsza mete. Moze rzeczywiscie sa slabsze od oryginalnych ksenonow ale od zwyklych zarowek w stand kloszach sa lepsze :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwietnia 2009, o 21:21 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 listopada 2008, o 23:18
Lokalizacja: Lublin
Imię: Konrad
Silnik: Z20LET
wlasnie ze lampy FK (aniołki) super swieca jak maja Hidy 6000k ale trzeba miec spryskiwacze lamp zeby Policja sie nieczepiala :)

_________________
mój garaż:
-Astra G Cabrio Bertone z20let 356km 456 nm
-Astra G Caravan opc z20let 218 km 340 nm
-Zafira A Opc z20let


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL