Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 22:12

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 10:34 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
GARNULLI napisał(a):
ile te oczka cie kosztowaly?

około 500 zł.
GARNULLI napisał(a):
jak to w nocy oswietla droge?

na żarówkach zwykłych to nie oświetla :DD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 11:37 
Planuje po za tym wstawić zestaw HID. Wtedy stosunek do świecenia jest podobno kolosalny.

A i będzie trzeba pomyśleć o spryskach i samo poziomowaniu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 12:08 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
szary napisał(a):
będzie trzeba pomyśleć o samo poziomowaniu

Nie realne, chyba, że jesteś zdecydowany dużo DUŻO wydać na to.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 12:13 
kolezka napisał(a):
GARNULLI napisał/a:
jak to w nocy oswietla droge?

na żarówkach zwykłych to nie oświetla :DD
święta prawda. a chinskie pseudoksenony niewiele tu pomagaja xP

a Ty szary przejedz sie dzisiaj w nocy z 50 km to zobaczymy czy nadal bedziesz taki uchachany :D


Ostatnio edytowano 11 listopada 2008, o 12:14 przez sixu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 12:16 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
sixu31 napisał(a):
chinskie pseudoksenony niewiele tu pomagaja

Z tym się nie zgodze! Jeździłem na żarówkach gt150 przez dwa tygodnie i jak zmieniłem na HID-y to róźnica była ogromna i wreszcie coś zaczęło świecić i to nawet nieźle!!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 12:22 
kolezka, mialem te "ksenony" przez dwa tygodnie w ringach. 6000k. owszem, swiecily lepiej niz na normalnych zarowkach ale : nie ma porownania do swiatel z lamp oryginalnych . i basta. a juz nie wspomne o braku samopoziomowania o spryskach nie wspominajac xP a wiec : szajs.


Ostatnio edytowano 11 listopada 2008, o 12:22 przez sixu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 12:28 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
sixu31 napisał(a):
szajs

Ja mam je obecnie i też 6000, dobra na jakimś spocie porównam to z serią i wtedy przedstawię zdjęcia. Bo już nie pamiętam jak na serii było, wiem jedynie, że jak zmieniłem z żarówek na HID-y to nastała jasność :D


sixu31 napisał(a):
a Ty szary przejedz sie dzisiaj w nocy z 50 km to zobaczymy czy nadal bedziesz taki uchachany :D

Na żarówkach w tych ringach nie się przejedzie gdzieś gdzie nie ma latarni w nocy, to i 50 km już nie będzie potrzebne :D Po po0 jednym zwątpi :D


Ostatnio edytowano 11 listopada 2008, o 12:30 przez kolezka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 12:32 
kolezka, jak możesz zrób zdjęcia w ciemności jak one oświetlają droge :-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 12:47 
sixu31 napisał(a):

a Ty szary przejedz sie dzisiaj w nocy z 50 km to zobaczymy czy nadal bedziesz taki uchachany :D


To prawda Sixu, trochę gorzej świecą ode serii to nie ulega wątpliwości. I z tym się zgadzam.

Natomiast tak jak kolezka napisał po zamontowaniu zestawu HID różnica między obecnymi soczewkami z normalnymi H7-kami a po zamontowaniu HID jest podobno ogromna różnica nie tylko w wizualnym efekcie ale co najwarzniejse w świeceniu. I potwierdzenie mam już od drugiej osoby. Było obszernie napisane na forum na temat właśnie zenonów i każdych żecz biorąc chwalił i dlatego i ja planuje to zrobić już dla samego lepszego świecenia nie tylo co dla efektu wizualnego

Zresztą tak wyszło u Adama i bardzo sobie chwalił jak z nim rozmawiałem, bodajże chyba siedzą tam 6000K

http://img158.imageshack.us/my.php?image=img3954wj3.jpg

Tutaj zresztą jest jego wypowiedź

Adam napisał(a):
Zalozylem do tych lamp zarowki xenonowe h7 bo do takich sa te lampy. Troche sie z tymi nazwami nie orientuje :P zarniki itd. zestaw ktory kupilem i zalozylem to xennon conversin kit, czyli zarowki xenonowe i przetwornice.
A co do efektow... hm jest rewelacja duuuuuuuuuuzo wiecej widac, niesamowicie wszystkie elementy odblaskowe sie swieca, nie ma mozliwosci nie zauwazyc rowerzysty albo jakiegos znaku, wszystko widac duzo wczesniej
Na prawde nie zaluje wydanych pieniedzy, chociaz chyba troszke sie nie potrzebnie podpalilem i kupilem zarowki o temp 8000K fajnie wyglada ale chyba te z temp 6000K sa jeszcze lepsze.


Ostatnio edytowano 11 listopada 2008, o 12:48 przez szary, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 13:08 
szary, obyś Ty był zadowolony ale i Kierowcy jadący z naprzeciwka ;) a teraz Chłopaki wynocha sprzed kompów bo piękna pogoda jest ! ja lecę do lasu i zdjęcia jakieś popykam . w końcu Polska Złota Jesień :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 13:08 
sluchajcie troche sjescze sie nielapie ale mamm pytanko....kumpel ktory pracuje w hurtowni ma jakies philipsy co kosztuja 370 zl i 320 zl......czy to wlasnie to se xenonki????i wlasnie do takich zaroweczek cza te przetwornice????!!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 15:22 
ja od razu do moich lampek Angel Eyes zakupiłem ksenony bo duzo sie naczytałem, jak to one potrafią nie świecić na normalnych żarówkach. Także porównanie mam do starych lamp i śmiało mogę stwierdzić że te chińskie pseudoksenony, jak to Jareczku nazwałeś, dają rade! Przed zakupem konsultowałem się z Shrekiem i tylko potwierdził że nie warto wydac 400 czy 500 zł bo różnicy miedzy tymi tańszymi (zresztą wiekszość produkują w chinach) praktycznie nie widać. Ja za moje wydałem 260 zł i elegancko oświetlają ;D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 16:40 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
GARNULLI, jezeli te philipsy to zarowki za 320 pln to sa zarowki D2S lub D2R
dla przykladu roznica:
D2S
Obrazek

H7
Obrazek

roznia sie osadzeniem


Ostatnio edytowano 11 listopada 2008, o 16:42 przez sjR, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 16:51 
szary napisał(a):
sixu31 napisał/a:


a Ty szary przejedz sie dzisiaj w nocy z 50 km to zobaczymy czy nadal bedziesz taki uchachany


To prawda Sixu, trochę gorzej świecą ode serii to nie ulega wątpliwości. I z tym się zgadzam.
Trochę to za mało powiedziane. Na normalnych żarówkach świecą tragicznie, na gt150 trochę lepiej ale i tak jest lipa, szczególnie podczas opadów. Ale jak założy się zenony to już inna bajka - wtedy to tylko przyjemność z podróżowania :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2008, o 18:03 
roznia sie mocowaniem wiec do normalnych seryjnych niewejda no nie????pozaty cza by bylo te wszzystkie prtzetwornice i td??!!!!


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL