Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:02

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 maja 2014, o 08:52 
Offline
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 listopada 2013, o 07:05
Lokalizacja: Warszawa-Mińsk Maz.
Imię: Dominik
Silnik: Z20LET
przemasek25 napisał(a):
MANIECZKA napisał(a):
Hopie :D WARTO zainwestować w to ::tralala1 Naprawdę...poczekaj doskładaj fundusz i wtedy sobie spraw ...to najlepsze podświetlenie jakie może być - nie ma lepszego...

no i mnie przekonałeś :) czas pozbierać zaskórniaki



o tak pięknie to świeci osobiście mam podświetlenie niebieskie i nie zamienię go na nic innego :D

tu foto żebyś sobie zobaczył ;)
Obrazek

_________________
Mój garage:

http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopi ... 27&t=16208

IX Zlot ACC - mój pierwszy i na pewno nie ostatni zlot! Pozdrawiam wszystkich których miałem przyjemność na nim poznać i z którymi mogłem się świetnie bawić :)

X Zlot ACC - I ja tam byłem, miód i wino piłem... Pozdrowienia dla całej ekipy która się zjawiła :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2014, o 15:53 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2008, o 23:33
Silnik: Z18XE
hay napisał(a):
hay napisał(a):
Nie ma wiec cholera wie. Sesja mi sie zbliza wiec zaczynam kombinowac co tu zrobic z tymi nawiewami :P Koloru na inny na pewno nie bede zmieniac bo bialy na zegarach i wyswietlaczu wyglada fajnie.
edit: napisalem do Momana czy jak mi zrobia wkladke bez podswietlenia to bedzie tez miala zolta powlowe czy nie.

edit2:
Piotrek, patrz tu http://klubzafira.pl/forum/index.php?topic=2225.0 Behr z Zafiry tak swieci na bialo... wtf


Rozwiazalem problem bialego podswietlenia w panelu nawiewow. Jak mi dojdzie co trzeba to zrobie manual jak to przerobic i pokaze efekty.


viewtopic.php?p=202782#p202782
::tralala


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sierpnia 2014, o 13:16 
Czy ktoś z miłych kolegów jest w stanie udzielić mi informacji jakie żarówki są stosowane w podświetleniu? chodzi mi o zegary, mid, panel środkowy, panel od włącznika światel, zapalniczka + fotele, przyciski od szyb..? jeszcze jakby się znalazło info jak się do tych żarówek dostać to by było super. Jakiegoś linka chociaż, bo może nie znam słów kluczowych i nie mogę nic wyszukać...
Z góry dzięki!


Góra
  
 
PostNapisane: 31 sierpnia 2014, o 15:58 
Offline
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 listopada 2013, o 07:05
Lokalizacja: Warszawa-Mińsk Maz.
Imię: Dominik
Silnik: Z20LET
W guzikach od szyb, zapalniczce i włączniku świateł masz diody R5/T5 do kupienia w sklepie elektronicznym.

_________________
Mój garage:

http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopi ... 27&t=16208

IX Zlot ACC - mój pierwszy i na pewno nie ostatni zlot! Pozdrawiam wszystkich których miałem przyjemność na nim poznać i z którymi mogłem się świetnie bawić :)

X Zlot ACC - I ja tam byłem, miód i wino piłem... Pozdrowienia dla całej ekipy która się zjawiła :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sierpnia 2014, o 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2014, o 20:57
Imię: Karolina
Silnik: Z20LET
drzwidolasu napisał(a):
Czy ktoś z miłych kolegów jest w stanie udzielić mi informacji jakie żarówki są stosowane w podświetleniu? chodzi mi o zegary, mid, panel środkowy, panel od włącznika światel, zapalniczka + fotele, przyciski od szyb..? jeszcze jakby się znalazło info jak się do tych żarówek dostać to by było super. Jakiegoś linka chociaż, bo może nie znam słów kluczowych i nie mogę nic wyszukać...
Z góry dzięki!



tutaj masz demontaz wszystkiego :)
viewtopic.php?t=1728


licznik 4xr5 w oprawce
konsola srodkowa zalezy czy behr czy delphi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 września 2014, o 11:42 
Szanowni Państwo, I need your help!
Jak zmienić żarówkę w panelu nawiewu behr? jaka to zarówka?
Chodzi o tą widoczną na zdjęciu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14d ... 20390.html

Tak z ciekawości jeszcze jakby ktoś wiedział jak wymienić tą żarówkę w przycisku od awaryjek?


Góra
  
 
PostNapisane: 20 września 2014, o 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2014, o 20:57
Imię: Karolina
Silnik: Z20LET
drzwidolasu napisał(a):
Szanowni Państwo, I need your help!
Jak zmienić żarówkę w panelu nawiewu behr? jaka to zarówka?
Chodzi o tą widoczną na zdjęciu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14d ... 20390.html

Tak z ciekawości jeszcze jakby ktoś wiedział jak wymienić tą żarówkę w przycisku od awaryjek?



sciągasz pokretło środkowe i wymieniasz :)
zarówka t5 bez obudowy


tylko kup jakas mocną, bo pojedyncza nie oświetli Ci wszystkiego... polecam zarowke T5 6smd, u mnie wyszło to świetnie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 września 2014, o 13:35 
no tak, tylko kwestia jak ją wyjąć? złapać jakoś delikatnie i pociągnąć czy jak? bo nie chcę tam czegoś zepsuć..


Góra
  
 
PostNapisane: 20 września 2014, o 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2014, o 20:57
Imię: Karolina
Silnik: Z20LET
drzwidolasu napisał(a):
no tak, tylko kwestia jak ją wyjąć? złapać jakoś delikatnie i pociągnąć czy jak? bo nie chcę tam czegoś zepsuć..



Pociągnij do siebie i możesz też z boku delikatnie czymś podważyć żeby łatwiej wyszło. Nic nie urwiesz tez się bałam :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 września 2014, o 14:52 
no dobra, poradziłem sobie z wymianą, dzięki za pomoc!
Teraz tylko się zastanawiam czy jakbym chciał wymienić podświetlenie włącznika świateł to próbując wyciągnąć pokrętło włącznika też nic nie wyrwę?


Góra
  
 
PostNapisane: 20 września 2014, o 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2014, o 20:57
Imię: Karolina
Silnik: Z20LET
drzwidolasu napisał(a):
no dobra, poradziłem sobie z wymianą, dzięki za pomoc!
Teraz tylko się zastanawiam czy jakbym chciał wymienić podświetlenie włącznika świateł to próbując wyciągnąć pokrętło włącznika też nic nie wyrwę?



Pod wlacznikiem jest takie miejsce od dołu żeby włożyć śrubokręt płaski i podważyć i włącznik wychodzi bez problemu ciągnąć do siebie. Tylko żeby dojść do żarówki trzeba dalej wyciągać. ..całe pokrętło


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 września 2014, o 21:02 
Dziwna sprawa.. po dzisiejszym demontażu konsoli, wymianie żarówek i rozebraniu panelu nawiewu do momentu widocznego na zdjęciu kilka postów wyżej i zmontowaniu wszystkiego do kupy, odpalam auto, niby jadę, ale nagle auto nie ma mocy. Niby jedzie ale już się tak nie zbiera..myślałem nawet że ktoś mi zapiankował wydech czy coś, no ale nie...A wcześniej było wszystko w porządku. Co mogłem zepsuć?


Góra
  
 
PostNapisane: 21 września 2014, o 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2014, o 20:57
Imię: Karolina
Silnik: Z20LET
drzwidolasu napisał(a):
Dziwna sprawa.. po dzisiejszym demontażu konsoli, wymianie żarówek i rozebraniu panelu nawiewu do momentu widocznego na zdjęciu kilka postów wyżej i zmontowaniu wszystkiego do kupy, odpalam auto, niby jadę, ale nagle auto nie ma mocy. Niby jedzie ale już się tak nie zbiera..myślałem nawet że ktoś mi zapiankował wydech czy coś, no ale nie...A wcześniej było wszystko w porządku. Co mogłem zepsuć?




Zbieg okoliczności. ..
sprawdź błędy czy jjakieś nie wyskakują


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL