Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 03:27

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2009, o 20:49 
Zastanawiam sie nad przyciemnieniem szyb....tylko jest "Ale" jak wyglada granatowy metalic (Granatowy Nocturno ) z przyciemionymi czy ktos z forumowiców może ma w takiej bertonce przyciemnione szyby??
Jeszcze pytanie czy lepiej piecowe czy folia??


Ostatnio edytowano 3 maja 2009, o 20:51 przez marcinek2508, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2009, o 20:59 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
prosze.w mojej byłej qp

Obrazek


polecam folie.piecówki się nie sprawdzają i są bardzo drogie

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Ostatnio edytowano 3 maja 2009, o 21:00 przez ryba1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2009, o 21:05 
dziex :)
fajnie wyglada chyba sie zdecyduje :)
na ile % przepuszczalnosci miales te szybki zrobione?? i jakie koszta??:>


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2009, o 22:19 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
przednie miały 78% przyciemnienia a tylne 90%.teraz koszt 520zł z dożywotnia gwarancją

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2009, o 23:35 
Pamietaj ze nie mozna juz miec legalnie przyciemnionych szyb z przodu (z przodu po bokach tez), a z tylu mozesz miec 100% :]. Ja mialem i tu i tu, dowodzik rejestracyjny zajumali i oddali po zerwaniu :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 00:14 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:49
Lokalizacja: Kraków
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Aktualny samochód: Honda S2000
-GuaZ- napisał(a):
Pamietaj ze nie mozna juz miec legalnie przyciemnionych szyb z przodu (z przodu po bokach tez), a z tylu mozesz miec 100% :]. Ja mialem i tu i tu, dowodzik rejestracyjny zajumali i oddali po zerwaniu :(


A kiedyś wolno było ? Pierwsze słyszę.
W promieniu 180% od pola widzenia kierowcy szyb przyciemnionych mieć nie wolno, tak to jakoś szło.
Mi też raz wzieli dowód za szyby, ale nie zrywałem a i tak go odzyskałem ;)

_________________

"Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 00:59 
Mi wydaje sie ze kilka lat temu jeszcze przednie boczne szyby mogly miec folie cos kolo 15%, ale moge sie mylic :) Wole sie nie narazac szybkami i tak jezdze z ksenonkami z homologacja coprawda ale bez spryskow ;)

Co do wygladu granatowa qp z przyciemnanymi szybami przod/tyl wyglada bardzo ladnie :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 05:19 
wiem ze mozna bylo miec szyby boczne przednie przyciemione cos kolo 40 - 30 % przepuszczalnosci ;)
dzieki wszystkim za pomoc bede musial sie jescze dowiedziec co do tej legalnosci ^^D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 08:04 
tył możesz mieć przyciemniony jak chcesz. przednie boczne nie mogą mieć folii. kilka dni temu robiłem przegląd. auta z przyciemnionymi bocznymi nawet nie wpuszczają na stację. objechałem kilka stacji i wszędzie to samo. tak wię licz się z problemami przy przeglądzie bo jęśli chodzi o misiaków to śmigam rok i nikt się nie czepiał.

ps. jeśli chodzi o przegląd to cieszę się że żyjemy w kraju w którym za butelkę można sporo załatwić :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 10:13 
jest na to sposob....wjezdzasz na stacje diagnostyczna z opuszczonymi szybami i po klopocie....tak mi sie wydaje :)
widze na fotce ze ladnie masz te szybki zrobione...a gdzie robiles??:>


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 10:21 
sluchaj ja miałem juz w 2 autach przyciemnione szyby i nikt mi sie nie czepiał. wiadomo co do stacji diagnostycznych bedziesz musial znalesc taka co przymyka na to oko jak bedziesz wjezdzal z opuszczonymi szybami bo ja tez tak robilem :DD a co kontroli policji to w toruniu az tak mocno sie nie czepiaja nie wiem jak w innych zakatkach Polski! W swojej planuje rowniez przyciemnic szyby w najblizszej przyszlosci takze jak to zrobie to wrzuce Ci fotki! Pozdrawiam :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 17:39 
zdecydowanie polecam Ci folie. Sam mam folie i przekonanie do niej dość duże. A co do spuszczonych szyb na stacji diagnostyki to bardziej doświadczeni diagności jak widzą QP i spuszczone szyby to proszą o podniesienie bo podejrzenia są o przyciemnienie, lato to jeszcze jakoś wypada mieć spuszczone ale w ziemie ??? eheh


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 20:12 
jutro jak znajde chwile czasu to podjade i zobacze jak to naprawde jest z tymi przednimi bocznymi szybami :) wiem ze na piecowych mozna 40 lub 30 % max przepuszczalnosci swiatla, a co do przegladu to mam w okresie letnim :D wiec mozna bedzie tak probowac jak zrobie :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 20:53 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Jakbyscie chcieli sie juz tak do przepisow unijnych przygotowac, to moge wam powiedziec ze przyciemnianie przedniej i bocznych szyb jest absolutnie niedozwolone.
Obojetnie czy folia czy piec i ile %
Nie wolno.





Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, o 21:28 
według polskich przepisów, przednie boczne szyby muszą mieć 70% przepuszczalności światła, natomiast przednia 75% (i tyle ma fabrycznie, boczne fabrycznie też mają 75%).

jak znajdziesz folię, która przyciemnia 5% to możesz przyciemnić folią :)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL