Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 23:47

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Brewki
PostNapisane: 20 listopada 2008, o 21:54 
tomek24 napisał(a):
Witam wszystkich

Ostatnio zastanawiam sie nad zalozeniem brewek do Astry i natknolem sie na cos takiego jak homologacja.

Tomek


jeżeli w ogólę będziesz zastanawiał się nad założeniem brewek możesz po dumac o lakierowaniu pod kolor wozidełka. Ale jak to woli, ja np tak kupiłem samochó już zrobiony i b. ładnie to wyglądało.

Choć dla mnie soczewki najlepiej podkreślają zadziorność samochodu. Czarne oczywiście ;)

A co do homologacji to praktycznie wszystko co z worka tiunerskiego jest zabronione lub jest na granicy prawa. Polska to dziki kraj dla mnie w dużej mierze kierujący się zawiścią, zazdrością jak ty nie masz to i ja. A jak masz to pojechać po tobie jak na dzikiej kobyle tak niestety jest.

Fajnym przykładem do swobody i dostępności do wszelakich klamotów są Stany. Ale to temat rzeka.

Generalnie jak okażesz się prowincjonalnemu naszemu "Policemanowi" atestem na to lub jakimś kwitem, ujdzie jeszcze......


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2008, o 00:05 
szary napisał(a):
jeżeli w ogólę będziesz zastanawiał się nad założeniem brewek możesz po dumac o lakierowaniu pod kolor wozidełka. Ale jak to woli, ja np tak kupiłem samochó już zrobiony i b. ładnie to wyglądało.


to jest chyba logiczne, innej opcji nie ma =;


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2008, o 01:54 
Choć dla mnie soczewki najlepiej podkreślają zadziorność samochodu..........................................siejesz soczewkami postrach na drogach :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2008, o 03:36 
Jak mogę oślepiać ? Są wyregulowane na stacji diagnostycznej także bez obaw, nawet jak założę zestaw HID także nie będzie większego problemu


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2008, o 15:06 
Szary to, ze będą oślepiać to wiadomo :) , po pierwsze nie masz spryskiwaczy, każdy brud rozszczepia światło, po drugie nie masz samo poziomowania, no chyba, że będziesz śmigał z opuszczonymi w dół, zresztą nawet seryjne ksenony oślepiają. Jeśli ty widzisz lepiej i dalej to zawsze jest to kosztem większego oślepiania innych.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2008, o 20:18 
Dzieki szary brewki czekaja juz na poczcie :)
Narazie przykleje na tasme bo szkoda mi niszczyc reflektora.
A malowanie? najlepsze w tym jest to ze przyjda w kolorze nadwozia mojego autka :) niezle co a dalem za nie tylko 30 zl + 8 przesylka
Soczewki fajna sprawa fakt daja lepsze swiatlo ale tylko na czystych lampach, ja dzisiaj jechalem Astra padal snieg :( lampy zblocone brudu co nie miara i prawie jakby nic mi nie sweicilo przed autkiem a mam zwykle lampy z zarowkami za 15 zl.

I kazda lampa powinna miec spryski nawet te zwykle bo ja czesto zatrzymuje sie na poboczu przetrzec klosz z brudu bo sie jechac nieda.

Jak sobie liczylem spryski to jeszcze nie jest tak drogo ale mi sie podobaja takie ktore same wyskakuja ze zderzaczka :D a to juz sa drozsze. Moze w nastepnym aucie za rok albo 2 lata.

Jak Misie sie przyczepia do brewek to je odkleje bo beda przyklejone na tasme dwustronna i po klopocie.

Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2008, o 21:13 
Pingu napisał(a):
Szary to, ze będą oślepiać to wiadomo :) , po pierwsze nie masz spryskiwaczy, każdy brud rozszczepia światło, po drugie nie masz samo poziomowania, no chyba, że będziesz śmigał z opuszczonymi w dół, zresztą nawet seryjne ksenony oślepiają. Jeśli ty widzisz lepiej i dalej to zawsze jest to kosztem większego oślepiania innych.


Dokładnie wiem że lampa mósi być czysta by nie oślepiałą innych z nad przeciwka i to że nie mam sprysków i samopoziomowania, ale za duży koszt

Natomiast z opuszczonymi max. w dół jest ok. Kolega w BMW Coupe tak ma i naprawdę jest ok. Spr. z daleka o lepszej widoczności nie wspominając


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2008, o 21:26 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Spryski to już nie jest taki ogromny koszt.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:57 
tomek24 napisał(a):
ale mi sie podobaja takie ktore same wyskakuja ze zderzaczka :D


jak bedziesz wiedział gdzie takie zrobic, albo jak to sie pochwal :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2008, o 08:56 
ja myslalem dorwac jakies z skody albo innego autka.
Bo przeciez tam sie elektryki nie podlacza tylko cisnienie wody zapodawane przez pompke wysokocisnieniowa ze zbiornika wysowa dysze i pryska a potem same sie chowaja.

W zderzaku mozna wyciac co trzeba gorzej z mocowaniem ale mozna pokombinowac jak to zderzak z ABSu i pokleic odpowiednie mocowanie, wszystko ladnie uplanowac z zderzaku aby nie zawadzalo o elementy autka i po sprawie. W podobny sposob myslalem zamontowac halogeny okragle do standardowego zderzaka tylko gorzej z kratka.

Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2008, o 09:05 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
Dobra koniec OT.

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL