Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 04:17

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Brewki
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 10:16 
Witam wszystkich

Ostatnio zastanawiam sie nad zalozeniem brewek do Astry i natknolem sie na cos takiego jak homologacja.

Czy do brewek jest potrzebna homologacja? czy ktos z Was sie z Tym spotkal??

Pozdrawiam
Tomek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 10:44 
oficjalnie podczas kontroli drogowej policjant moze stwierdzic zagrozenie dla innych uzytkownikow drogi i zatrzymac dowód rejestracyjny. oryginalne produkty typu KAMEI mają homologację nawet na brewki ale musiałbyś trafić faktycznie na Gościa w bardzo złym humorze, żeby zapytał o homo na te brewki :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 10:45 
Wiesz to trochę śmieszne żeby do takich pierdół była potrzebna. Ale oficjalnie to chyba jest, ja mam niemiecki TUV.


Ostatnio edytowano 18 listopada 2008, o 10:46 przez Pingu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 11:02 
ale to przeciez wogole nie wplywa na lampe bo jej nie zaslania strumienia swiatla, tylko przyklejona od gory jeszcze policja powinna byc wdzieczna ze pomyslalem i ze nie oslepiam innych, pozatym lampa od gory tam gdzie jest to zalamanie lampy to tam ona juz nie swieci i nie powinno byc czegos takiego jak homologacja bo to jest nonsesn. W takim razie jak zalozylem elektryke na tylne szyby z tylu to tez powinienm miec homologacje bo a noz moze utnie glowe albo reke pasazerowi ehhehe


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 11:19 
tomek24, ale nie kazdy reflektor jest tak zbudowany. a jak zakleisz ją od gory to Pan Policjant juz nie widzi calej lampki i nie wie ze
tomek24 napisał(a):
nie zaslania strumienia swiatla
:D przepisy to przepisy i nie zawsze sa madre .


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 12:04 
sixu31 napisał(a):
tomek24, ale nie kazdy reflektor jest tak zbudowany. a jak zakleisz ją od gory to Pan Policjant juz nie widzi calej lampki i nie wie ze
tomek24 napisał(a):
nie zaslania strumienia swiatla
:D przepisy to przepisy i nie zawsze sa madre .


To niech sie schyli :) to niewiem na najnormalniejsze brewki chce zalozyc nie jakies tam wyczesane oslaniajace lampe akorat moge takie kupic na forum obok pod moj kolorek autka wiec sie obejdzie bez malowania.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 14:14 
tomek24, pytales jak to jest w swietle prawa, wiec udzielilismy Ci odpowiedzi. Miej pretensje do Ustawodawcy teraz, na Wiejskiej siedzą . 460 bodajże :D


Ostatnio edytowano 18 listopada 2008, o 14:15 przez sixu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 14:41 
spoko spoko do nikogo niemam pretensji poza tymi na wiejskiej, szczerze to niewiem co teraz robic czy brac te brewki czy nie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 15:26 
tomek24, ja bym bral skoro Ci sie podobaja. tylko pamietaj podczas kontroli zeby Policji nie pyskowac, to sie nie beda czepiali ;-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 15:43 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:49
Lokalizacja: Kraków
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Aktualny samochód: Honda S2000
Policja się nie zna :DD to tak jak kiedyś mi ksenon coś padał w bmw , wyłączał się jak wjechałem na dziurę, a jak wyłączyłem światła i włączyłem spowrotem, to zaskakiwał i włączał się :D Miła pani policjantka mnie zatrzymała i kazała żarówkę wymienić :P natłumaczyłem się jej chyba z 30 min że to nie żarówka i że nie da się jej tak szybko wymienić jak jej się to wydaje, na szczęście jak wyłączyłem i włączyłem to zaskoczył, miła pani policjantka powiedziała " no i co, dało się wymienić ? " :lol: :lol: a ja nawet maski nie otwarłem :lol: :lol: :lol: :DD

Więc z tym znaniem się policjantów na wszystkim to ja bym polemizował ;D

_________________

"Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 16:16 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
to ja tu sie podłącze z pytaniem.na xenon chciałbym założyć brewki.nie zakłóci to pracy lampy?nie będzie się grzały lampy?

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 16:33 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 17 kwietnia 2006, o 23:28
Lokalizacja: Stężyca
Silnik: X18XE1
z tego co wiem to xenony maja mniejszą moc i wiekszą sprawność a co za tym idzie wydzielają mniej ciepla niż tradycyjne zarówki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 19:15 
zaplacilem za brewki naszczescie sa one pomalowane pod kolor mojej Asterki, podobaja mi sie :twisted: i to bardzo :o , czy takei brewki klei sie na klej od szyb?

Czy to w razie czego potem mozna zdjac i nie zniszczyc lampy?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, o 19:17 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
dają na klej do szyb ale też możesz na taśme 2-stronna

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 listopada 2008, o 00:19 
gadalem wczoraj wlasnie z blacharzem i mowi ze lepiej na porzadnej tasmie dwustronnej!!!!


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL