Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 22:33

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 22:41 
pnowyy napisał(a):
ja mam 2 gramofony DJskie i mixer

Jesli te gramofony nie sa pioneera albo kenwooda i nie manifestujesz tego wielkim napisem na tylnej szybie, to troche siara na dzielni ;-)


swoja droga, nie wiem, czy slyszeliscie ale mieli wypuscic taki wąski samochod, w ktorym kierowca da rade robic dwa zimne lokcie jednoczesnie - nie zrobili tego, bo sie nie miescil napis pioneer na tylnej szybie ;-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sierpnia 2008, o 08:26 
ja mam podswietlenie podwozia na niebiesko chociaz w ogole tego nie uzywam :) ale fakt faktem mnie sie to akurat podoba na postoju zawsze mozna poswiecic i jakos nikt jeszcze nie mowil mi ze pachnie to wiocha...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sierpnia 2008, o 08:54 
Shreq79 napisał(a):
ja mam podswietlenie podwozia na niebiesko chociaz w ogole tego nie uzywam :) ale fakt faktem mnie sie to akurat podoba na postoju zawsze mozna poswiecic i jakos nikt jeszcze nie mowil mi ze pachnie to wiocha...


Dokładnie!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sierpnia 2008, o 20:24 
moj kumpel ma to w audi 80!!i do poki byl to tylko spod to oki...ale jak zaczol z pedalami grilami bagaznikami---to zrobil z fury choinke i poprostu tera to wies tanczy wies....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2008, o 17:58 
kurcze i mi sie to podoba, ale pozostaje temat tego czy nie zrobie z coupetki wiesio-wozu, ale jak juz to tez jestem za neonami niz za diodami i napewno żadne migajace lub cos :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2008, o 18:00 
Dajcie spokój... na co to komu !?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2008, o 19:29 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Shreq79 napisał(a):
ale fakt faktem mnie sie to akurat podoba na postoju zawsze mozna poswiecic i jakos nikt jeszcze nie mowil mi ze pachnie to wiocha...


bo to wszystko zależy od dobrego smaku i wizerunku auta...jak ktoś ma auto ładnie zrobione, z gustem, tak jak Shreq na przykład, to takie neony podświetlające podwozie (tylko subtelnie) dodają smaczku do całokształtu i wcale nie jest to wiocha

ale jak ktoś ma malucha (maluch jest tu przykładem, może to być obojętnie jaka fura) a'la beton z mega lotkami i wlotami z odrzutowca i 20 metrów neonu pod, nad, za, przed, w, z boku, ze skosa itp....to wtedy to śmiech na sali...

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2008, o 20:27 
mich007 napisał(a):
ale jak ktoś ma malucha (maluch jest tu przykładem, może to być obojętnie jaka fura) a'la beton z mega lotkami i wlotami z odrzutowca i 20 metrów neonu pod, nad, za, przed, w, z boku, ze skosa itp....to wtedy to śmiech na sali...


hahahaha :DD :DD :DD :DD :DD :D :D :D ale się uśmiałem :) 20 m i ze skosa :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2008, o 20:29 
popieram micha ma racje !!! neon to dodatek, należy nie przeszadzać z nimi bo wtedy będzie wiesio-bus :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2008, o 20:30 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 marca 2008, o 20:40
Lokalizacja: Końskie
Imię: Rene
Silnik: X18XE1
mich007 napisał(a):
bo to wszystko zależy od dobrego smaku i wizerunku auta...jak ktoś ma auto ładnie zrobione, z gustem, tak jak Shreq na przykład, to takie neony podświetlające podwozie (tylko subtelnie) dodają smaczku do całokształtu i wcale nie jest to wiocha


Chłop myślę że dobrze prawi i jak zawsze ma rację zgadzam się z naszym kolegą w 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sierpnia 2008, o 10:46 
macie racje, mialem kiedys e21 ktore calkowicie odrestaurowalem i zrobilem na nowo wedlug wlasnego projektu w kolorze blue, dalem pod podwoziem cztery neony rowniez w kolorze blue (nie diody), dwa w progi, jeden w przedni spoiler, jeden w tylni spojler ktore zapalaly sie w momencie otwarcia drzwi, podpiete to bylo pod lampke przy lusterku, bylo ok

kumpel z bloku sie napalil i zalozyl sobie takie w kolorze czerwonym do zwyklego reno clio plus zawzucal tego badziewia do srodka pod pedaly pod fotelami, w bagaznik i pod pokrywe silnika, lipa staszna

troche ochlonolem przyjzalem sie autu z dystansem i stwierdzilem ze nawet po zrobieniu ladnie auta akurat do e21 ni jak te neony nie pasowaly wiec je zdjalem i oddalem innemu maniakowi


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2008, o 10:39 
mariuszkolosa, masz moze fotke z tymi neonami na e21? :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2008, o 18:42 
Dioda tu masz fotke z Bertą :/
http://img529.imageshack.us/img529/8272/oacc117ec8.jpg


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2008, o 19:36 
nie wygląda to wcale źle. autko nie jest zrobione "po wsiowemu" i te neonki nie wyglądają, zlę tymbradziej że świecą mocnym światełkiem, anie jakieś lipne neony za 5 zł.
aczkolwiek sam bym sie nie pokósił o coś takiego. :)

noi moim zdaniem bardziej to pasuje do tuningu japonskich autek.
w skrócie Tokio Drift :P i wszystko jasne :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2008, o 19:46 
mnie sie udalo znalezc taka fotke - nieglupio to wyglada pomijajac pancerna astre :D
Obrazek


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL