Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 24 kwietnia 2024, o 15:43

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:41 
Do Astry jeszcze nie znalazłem - ale zapewne niebawem się pojawią...
http://allegro.pl/item415814211_lampy_s ... owosc.html

co powiecie ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:46 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 marca 2008, o 20:40
Lokalizacja: Końskie
Imię: Rene
Silnik: X18XE1
Powiem tak, że wygląda to ciekawie, nawet ładnie, dość krzykliwie, ale nie wiem czy bym się zdecydował. Trzeba by to chyba zobaczyć na żywo. Ale wierzę LUK że ty jako jeden z odważniejszych na forum w sprawach modyfikacji dasz przykład w przyszłości.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:47 
szczerze mowiac to patrzac na Audi, mam jakos mieszane odczucia. ringi mi sie jakos bardziej widza.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:48 
Miałem to kupić parę miesięcy temu, bo widziłem to na niemieckim ebay'u. :D Ale odpuściłem - w sumie bardzo ładnie się prezentowało.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:50 
Tygrysek3005 napisał(a):
Ale wierzę LUK że ty jako jeden z odważniejszych na forum w sprawach modyfikacji dasz przykład w przyszłości


hehe :)
ja raczej pierwszy nie będe :p
rowniez najpierw musiałbym zobaczyc jak to wyglada na zywo... :]

[ Dodano: Pon 18 Sie, 2008 21:51 ]
jula napisał(a):
Miałem to kupić parę miesięcy temu, bo widziłem to na niemieckim ebay'u. :D Ale odpuściłem - w sumie bardzo ładnie się prezentowało.


ale do Astry widziałes ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:51 
interesujacy wyglad,
w audi te ledy sa chyba gesciej i slabiej swieca wiec super to wyglada
mysle ze ciekawie by wygladalo na asterce tylko jeszcze kwestia co panowie w bialych czapeczkach powiedz na takie postojowki,


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:59 
Luk napisał(a):
ale do Astry widziałes ?
Tak.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 21:30 
jula napisał(a):
Luk napisał(a):
ale do Astry widziałes ?
Tak.


jak bedziesz je gdzies widziec podeslij linkacza :)
jestem ciekaw jak to wyglada :>


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 21:47 
Audi A5 i A4 B8 z tymi ledami to przekozaki! Wyglądają zaje...cie agresywnie, a na dodatek nie trzeba włączać xenonów jeżdżąc w dzień.

A te światła na Pasku czy innym samochodzie, mimo że podobne, będą zawsze wyglądać jak replika Ledów z Audi i nie do każdego samochodu będą wizualnie pasować... Takie moje zdanie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 22:15 
Wieś tuning.... moze przykre ale prawdziwe, przynajmniej mnie takie rzeczy nie przekonują


Audi to zupełnie inny temat, bo tam zakalda się to seryjnie... (A4, A5, R8)


Ostatnio edytowano 18 sierpnia 2008, o 23:09 przez Zlatan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 23:11 
Podzielam całkowicie Twoje zdanie Zlatan, pewne 'udziwnienia' są tylko dla wybranych i nie powinny być bezmyślnie kopiowane na wszystko co się da. W Audi LED tworzy to harmonijną całość w innych samochodach na pewno nie będzie.

heheh :), a tak mi się przypomniało, że właśnie jakiś czas temu widziałem stare Audi 80 z przyklejonymi diodami pod przednimi lampami, :lol: :lol: :lol: oczywiście też nie do każdego Audi pasują LEDy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2008, o 00:48 
no faktorrr...w audi wyglada zajefanie i za kazdym razem jak kolo mnie przejezdza to sie lampie na nie!!!!heheh!!!ale zostawmy je w audi!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2008, o 00:52 
ValVe napisał(a):
Podzielam całkowicie Twoje zdanie Zlatan, pewne 'udziwnienia' są tylko dla wybranych i nie powinny być bezmyślnie kopiowane na wszystko co się da. W Audi LED tworzy to harmonijną całość w innych samochodach na pewno nie będzie.

heheh :), a tak mi się przypomniało, że właśnie jakiś czas temu widziałem stare Audi 80 z przyklejonymi diodami pod przednimi lampami, :lol: :lol: :lol: oczywiście też nie do każdego Audi pasują LEDy.


Poczekaj poczekaj, aż auta zaczną jeździć z tymi ledami, w końcu angel eyes też były zarezerwowane dla bmw.

Co jak co, ale jak się przyjmą to aniołki pewnie stanieją :DD

btw. wszystko jak jest zrobione z klasą to jest ładne na każdym aucie, np. tu mi się podobają te światła, ale do astry tego nie widzę ...

Obrazek


Ostatnio edytowano 19 sierpnia 2008, o 00:59 przez tasman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2008, o 08:22 
"devil eyes" ? kto te nazwy wymyśla :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2008, o 15:01 
Luk mowisz i masz:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=379660763

Devil malowany :evil:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL