Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 06:07

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2007, o 12:46 
troche czasu juz minelo, a ja fot nie wrzucilem ale chce sie usprawiedliwic. Z pracy nie moge za bardzo, a w tak cywilizowanym i rozwinietym kraju jak UK zalozenie internetu trwa latami, moze w listopadzie wreszcie bede mial neta to cos wrzuce.... ufff


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 21:53 
Burner napisał(a):
Adam, wrzuciłem najbardziej aktualne fotki mojej qpejki - patrz Album -> Exterior...

Oraz:



+ bonus -> zapalniczka :razz: i TC OFF :cool:

BURNER, czy aby sciemnic boczne szyby byla potrzeba rozbierac boczki? moze sie da to zrobic bez rozbierania tapicerki?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 22:55 
Szymek636 napisał(a):
Burner napisał(a):
Adam, wrzuciłem najbardziej aktualne fotki mojej qpejki - patrz Album -> Exterior...
Oraz:
+ bonus -> zapalniczka :razz: i TC OFF :cool:

BURNER, czy aby sciemnic boczne szyby byla potrzeba rozbierac boczki? moze sie da to zrobic bez rozbierania tapicerki?

Sam tego nie robiłem, więc nie wiem na pewno, ale na 99% boczki były zdejmowane, aby wyjąć szyby.
Swoją drogą zdjęcie boczku drzwiowego to naprawdę prosta sprawa dzięki Yolk'owi, który zamieścił opis na forum :) Zdejmowałem prawy, aby poprawić linkę zamka i no problem.
Najgorsze są te trójkąty od wysokotonowych - łatwo można połamać ich zaczepy, a potem trzymać się nie chcą :|
Chcesz przyciemnić szybki? A dowodu za to nie zabierają? :DD
Szymek636, powiem Ci szczerze, że auto ładnie wygląda i być może szyby są jakimś tam zabezpieczeniem przed "wścibskimi", którzy "podziwiają" radio, CB i uchwyt do navi, ale drugi raz bym szyb nie przyciemnił. Chyba należę do osób, które wolę mieć spokojne sumienie jadąc dłuższą trasę np nad morze, niż myśleć co powiem Panom Policjantom, jak zobaczą przyciemnione szyby, xenon i Unidena 520... Aha... i dziewczyny Cię nie podziwiają bo Cię nie widać - to jest spory minus :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2007, o 08:12 
Burner napisał(a):
Szymek636, powiem Ci szczerze, że auto ładnie wygląda i być może szyby są jakimś tam zabezpieczeniem przed "wścibskimi", którzy "podziwiają" radio, CB i uchwyt do navi, ale drugi raz bym szyb nie przyciemnił. Chyba należę do osób, które wolę mieć spokojne sumienie jadąc dłuższą trasę np nad morze, niż myśleć co powiem Panom Policjantom, jak zobaczą przyciemnione szyby, xenon i Unidena 520... Aha... i dziewczyny Cię nie podziwiają bo Cię nie widać - to jest spory minus
_________________

nie potrzebuje CB, uchwytu do navi tez nie... :)
zawsze bardzo chetnie porozmawiam z Drogowka na tematy szyb i jakie tylko zechca :twisted: a dziewczyny... hmmm lepiej zeby nie bylo widac z czyja jedziesz... :twisted: poza tym, juz mi sie maluja toczyfele na czarno i teraz musze miec lekki akcent czarnego na szybach... przy srebrnej coupe bedzie pieknie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2007, o 12:23 
Szymek636 napisał(a):
zawsze bardzo chetnie porozmawiam z Drogowka na tematy szyb i jakie tylko zechca


Ty sobie porozmawiać możesz, ja nie mam takiej karty przetargowej :D
Tak wyglądają na srebrnym aucie:
Obrazek
:)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2007, o 19:42 
Burner napisał(a):
Szymek636 napisał/a:
zawsze bardzo chetnie porozmawiam z Drogowka na tematy szyb i jakie tylko zechca


Ty sobie porozmawiać możesz, ja nie mam takiej karty przetargowej
Tak wyglądają na srebrnym aucie:

to porzadni ludzie, w wiekszosci... :)
autko pozytywnie sie prezentuje, juz widze swoja Niunie na czarnych lakierowanych turbo toczyfelach z takimi szybkami, bedzie gitara, dzieki..


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 listopada 2007, o 22:46 
Szymek636 napisał(a):
zawsze bardzo chetnie porozmawiam z Drogowka na tematy szyb i jakie tylko zechca :twisted:


taaa, juz to widze :lol:


Ostatnio edytowano 13 listopada 2007, o 22:46 przez Pingu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 listopada 2007, o 12:09 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Sadze ze jednak Szymek636 pogadal by z koegami po fachu. :twisted: :twisted:

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 listopada 2007, o 21:47 
wesol napisał(a):
Sadze ze jednak Szymek636 pogadal by z koegami po fachu.

nie kazdy glina to fragles... tym bardziej z Ruchu Drogowego, inni dla mnie to przebierancy, nie lubie kiedy zatrzymuje mnie prewencja i zaczyna sprawdzac pod katem technicznym, kiedy nie ma o tym pojecia...
zeby nie bylo OT, kiedys probowali mi wkrecic, ze szyby tylne nie moga byc tak ciemne jak moje... ech... usmielismy sie wszyscy...
p.s. czesto jestem w goleniowie, czym sie Twoje autko Wesol wyroznia? nie chcialbym zepsuc czegos komus z ziomali.. :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2007, o 08:49 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Szymek636 napisał(a):
nie kazdy glina to fragles


:lol:

I kończyć ten OT bo temat jest o szybach a nie fraglesach...zaraz się tu znowu kłótnia zrobi (bo już mnie korci,hehe :twisted: )

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2007, o 10:18 
mich007 napisał(a):
(bo już mnie korci,hehe )

wiedzialem, ze bedziesz pierwszy po moim poscie... nie zawiodles mnie :twisted: , apropos - nie chce sie przezywac, to juz bylo, tym bardziej, ze przyslales mi ladny t-shirt... :-) dzieki ...
sorrki za OT


Góra
  
 
PostNapisane: 6 marca 2008, o 10:46 
Czesc

Mam pytanko do Panow z przyciemnionymi szybami (przód - kierowca i pasażer).
Czy nie ma żadnego kłopotu z folia w czasie otwierania i zamykania samochodu...
sami wiemy jak sie zachowuje np. przymrozona szyba zimą....zastanawiam sie czy nie ma ryzyka oberwania folii, poszczępienia itd.....

Jak to u Was w praktyce sie sprawuje i czy technicznie ona jest doklejona do samego brzegu szyby czy jest zostawiony jakiś margines - jak w normalnych ramkach ....

Grobi


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2008, o 10:53 
Grobi napisał(a):
Czy nie ma żadnego kłopotu z folia w czasie otwierania i zamykania samochodu...
nie ma klopotu..
Grobi napisał(a):
Jak to u Was w praktyce sie sprawuje i czy technicznie ona jest doklejona do samego brzegu szyby czy jest zostawiony jakiś margines - jak w normalnych ramkach ....
folia jest klejona do rantu szyby i jest dokladnie obcinana w takim miejscu, by nie zadzierala sie w trakcie uzytkowania auta.. jest spoko... folia z szyba tworzy w zasadzie jednosc wiec nie ma prawa sie cos odklejac, jesli jest dobrze zrobiona...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2008, o 12:01 
do puki mechanicznie nienaderwiesz folii bedzie ona funkcjonowala poprawnie...

folie mam od 2 lat i wiekszych problemow nie bylo


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2008, o 12:28 
NasH : "folie mam od 2 lat i wiekszych problemow nie bylo"

ate mniejsze to jakie??? ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL