Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:07

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 czerwca 2007, o 16:37 
Przepraszam wszystkich za opóźnienie,ale myśle,że treść priva do PEKI wszystko wyjaśnił.
Zderzak zdecydowanie brać!

P.S. Zdjęć nie mam jak niestety dodać,bo w pracy nic zewnętrznego już nie mogę do kompa podpiąć :mad: ,a w domu ostatniu net'u brak.Myśle,że na zdjęciach z Borek coś widać,moja to ta czarna,blachy zaczynają się WX .....
Pzdr!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 czerwca 2007, o 18:36 
Aaa właśnie zastanawiałem sie czyja to ... :wink:

Powiem Ci, ze na zdjeciach bardzo ładnie to wygląda


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 czerwca 2007, o 20:44 
Patrze na te foty i myśle - kurde, ktoś ładnie fure do lansu odstawił, OPC z przodu siedzi, czarny itd itp. Dużo lepiej niż seria. Długo czekałeś na te kratki i halogeny? Ile $$ za wszystko? To są oryginalne Oplowskie, czy brałeś od Meganki? ( :razz: )

Off Top: Da radę sensownie pomalować czarne hokeje w seryjnym zderzaku w kolor nadwozia? Żeby odcień był identyko, a farba nie schodziła?
Czy może to "wioska" :?:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 czerwca 2007, o 20:46 
Mowa o tej dokladce gumowej pod zderzakiem :?:

czy o kratkach ? co to są "hokeje" :razz:


Ostatnio edytowano 20 czerwca 2007, o 20:50 przez Zlatan, łącznie edytowano 3 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 czerwca 2007, o 20:54 
2 czarne, gumowe dokładki pod zderzakeim (składają się z 2 części bodajże) - u mnie w podpisie też je widać :razz:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 czerwca 2007, o 23:19 
Burner napisał(a):
Off Top: Da radę sensownie pomalować czarne hokeje w seryjnym zderzaku w kolor nadwozia? Żeby odcień był identyko, a farba nie schodziła?
Czy może to "wioska"


U siebie przeprowadzilem taki zabieg, poniewaz uwazam ten element pasujacy jedynie do czarnego lakieru nadwozia.
Wpierw bez podkladu prysnalem farba w spreyu. Bo jakims tygodniu zaczela farba w pewnych miejscach odpadac ( kruszyc sie ). "Szarpnalem" sie na podklad, zdrapalem to co zostalo, polozylem podklad potem spray i jakos do tej pory wszystko ladnie sie trzyma. W miedzy czasie podkladke lekko zmienilem ( zostaly boki przyciete :smile: ) poniewaz pomalowana sprawiala wrazenie "za duzej".

Kiedys na allegro widzialem srebna qp z pomalowana hokeyka i tak jak pisalem wyzej cos mi nie pasowalo ( kwestia gustu pewnie :smile: ).
Jesli chcesz moge poszukac fotek jak to wygladalo u mnie w koleinych etapach "modyfikacji".


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2007, o 07:22 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Tommi napisał(a):
Przepraszam wszystkich za opóźnienie,ale myśle,że treść priva do PEKI wszystko wyjaśnił.
Zderzak zdecydowanie brać!


No, widziałem live i oprócz kilku niedoróbek to właśnie sie zastanawiam czy pakować więcej kasy w oryginał czy brać go?? Pożyjemy, zobaczymy...

Tommi....BTW, taki OPC będzie się ładnie prezentował z moim "nowym grillem" :lol: :razz:

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2007, o 09:41 
glider, będę wdzięczny za foto. To z przyciętymi bokami również :smile:
Najlepiej na PW bądź mail, żeby bałaganu nie robić. Dzięki.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2007, o 10:20 
mich007 napisał(a):
oprócz kilku niedoróbek


napisz konkretnie co masz na myśli, sam jestem ciekaw jak to wyszło finalnie :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2007, o 11:16 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Troche za duże otwory pod boczne kratki (te z halogenami) i lekko wystaje po bokach auta przy zaczepach bocznych...ale to wszystko jest do przełknięcia, ogólnie jest bardzo ładnie wykonany :smile:

PEKA, jeżeli masz możliwość ingerencji w formę to dobrze by było to lekko poprawić...

Najlepiej jak sie sam Tommi wypowie :smile:

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2007, o 11:36 
Sorry za OT , ale a propo tej dokładki pod seryjny zderzak, to widziałem to u Coube miał pomalowane pod kolor nadwozia i ładnie to wyszło. Chyba zdejme moją dokladke Irmschera i załoze tą seryjną, tyle, że pomaluje ją pod kolor... to jedyne sensowne rozwiązanie chyba

ok koniec OT z mojej strony :razz:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2007, o 11:39 
A ja mam taką prośbe czy ktoś może mi zrobić zdjęcie jak i na co jest mocowany zderzak od góry tzn. pod maska??
Dzieki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2007, o 17:15 
Witam.
Faktycznie,lekko odstaje,ale tylko z lewej strony i myślę,że bardziej chodzi o niefachowy montaż,niż o zderzak, chociaż na 100% nie jestem pewny... Otwory na kratki z halogenami rzeczywiście wygladają na za duże,ale myśle,że tu też wpływ ma sposób montażu - można je głębiej osadzić i będą przylegać do zderzaka na całej powierzchni.

Michu! Z Twoim też wyglądo :wink: mistrz!

Jeżeli chodzi o kratki,to kupowałem w ASO - cena około 150 pln/komplet,duża była dostępna od ręki,na boczne czekałem 4 dni - zamawiałem w Dixi-car'rze w Raszynie,a halogeny są Valeo (hurtownia w Pruszkowie,dowożą kurierem za dopłatą chyba 10 pln ),te od megane II (na pudełko napisane jest,że pasują też do astry sport :smile: ) - cena: 200 pln za komplet.
Pzdr!


Ostatnio edytowano 21 czerwca 2007, o 17:19 przez Tommi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sierpnia 2007, o 12:14 
Czy sa jakies zdjecia tego zderzaka na aucie ???


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2007, o 12:21 
Wszystko wyglada super.
Czy da się ten zderzak zamontować na asterke w wersji hatchback??


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL