Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 11:15

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, o 14:19 
a ja mam niezależnie od kluczyka i się swieci, poprostu jak włącze radio, dodam że mam JVC.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, o 15:05 
a jak masz wylaczone radio a zalaczone swiatla to sie swieci czy nie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, o 15:17 
nie świeci się wtedy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, o 15:51 
deeeeejm napisał(a):
nie świeci się wtedy.

moim zdaniem jest ok.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, o 23:38 
ale ja mam ok, to kolega darjo ma problem ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2008, o 07:52 
kolega darjo nie napisal czy swiatla wlaczyl ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 listopada 2008, o 23:47 
heh...
To czy radio wlaczy sie po przekreceniu zaplonu czy na wylaczonym zaplonie zalezy tylko i wylacznie od podlaczenia radia.
Natomiast od podswietlenia w kierownicy odpowiedzialny jest kabel, ktory zalacza wzmocnienie anteny oraz wyswietlacz. Podczas wymiany radia odlaczylem ten kabel i nie dzialo podswietlenie- musialem odciac kabel przy wyswietlaczu, aby nie znikala mi data...
Ktory to kabel teraz Wam nie powiem- ale bylo na forum w temacie wlasnie o tym wyswietlaniu daty.
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 listopada 2008, o 22:06 
DAN napisał(a):
Ja mogę włączyć radio dopiero po przekręceniu kluczyka, więc to może być to.


Jeżeli to seria to dziwna sprawa. Jak inne radio jak seria to opcja przy montowaniu radia łączy się kable lub przecina któreś nie pamiętam. By nie było potrzeby przekręcania kluczyka by odpalić radio

Co do sterowania nie działającego wątpię by na co kolwiek się zdał adapter by sterowanie z kierownicy odpowiednio współpracowało. Generalnie jeszcze się z nikim nie spotkałem by sterowanie działało z innym radiem jak seria.

Jest to wykonalne ale jednak nie opłacalne, pytałem kiedyś z ciekawości w sklepie z Audio
A co do podświetlania to działo ono nie zależnie po przekeceniu stacyjki i jak i odpaleniu grajka


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2008, o 00:33 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
szary napisał(a):
Jeżeli to seria to dziwna sprawa. Jak inne radio jak seria to opcja przy montowaniu radia łączy się kable lub przecina któreś nie pamiętam. By nie było potrzeby przekręcania kluczyka by odpalić radio

Radio nieseryjne. Nie trzeba nic przecinać. Kabelki są tak zrobione, że możesz podpiąć jak ci pasuje.
szary napisał(a):
Co do sterowania nie działającego wątpię by na co kolwiek się zdał adapter by sterowanie z kierownicy odpowiednio współpracowało. Generalnie jeszcze się z nikim nie spotkałem by sterowanie działało z innym radiem jak seria.

Jest to wykonalne ale jednak nie opłacalne, pytałem kiedyś z ciekawości w sklepie z Audio

To żeś dowalił. Na forum jest pewnie kilkanaście osób, którym działa. Włączając w to mnie. A koszt to ok. 130pln.

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2008, o 15:25 
To tylko posiadacze QP w takim razie najczęściej chyba mają.

Bo wszelakie hatchbecki, sedany i combiaki przynajmniej ja nigdy jeszcze się nie spotkałem by nie seryjne radio współgrało ze sterowaniem. Najwidoczniej nie chciało się im 130 zł................pakować


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2008, o 15:44 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
szary napisał(a):
To tylko posiadacze QP w takim razie najczęściej chyba mają.

Bo wszelakie hatchbecki, sedany i combiaki przynajmniej ja nigdy jeszcze się nie spotkałem by nie seryjne radio współgrało ze sterowaniem. Najwidoczniej nie chciało się im 130 zł................pakować


może współgrać ale chyba tylko VDO oczywiście nie seryjne

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2008, o 20:56 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
a moze mi ktos laskawie wytlumaczy co ma
"Sterowanie radiem"
z wlasciwym tematem ;
"Zmiana podswietlenia przyciskow"
wspolnego

:?: :?: :?:

Czy naprawde musicie mnie na sile prowokowac i zmuszac do "posprzatania " tutaj ?

KONIEC OffTopic :!:




Adam


Ostatnio edytowano 21 listopada 2008, o 20:57 przez SirAdam, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2008, o 14:08 
No to jaj mam jeszcze pytanie odnośnie podświetlenia przycisków i radia. Czy próbował ktoś wymieniać podświetlenie w seryjnym radiu? Nie znalazłem nigdzie takiego opisu, a po zmianie podświetlenia na pozostałych przyciskach, nie chciałbym żeby radyjko świeciło inaczej.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2008, o 10:07 
a co bys chcial wiedziec? co tam jest? ano juz ci mowie... znajduja sie tam diody smd takie:

http://www.allegro.pl/item488160833_dio ... t_480.html

ale uzyc mozesz nawet takich

Dioda LED SMD 0805 badz 1205 (te sa wieksze i poreczniejsze - ja ich uzywalem do podswietlenia przyciskow na kierownicy, sterowania szybami

ale tez nie stoi na przeszkodzie by uzyc najzwyklejszej diody 3mm, ladnie ja spilowac by rozpraszala swiatloi sierowac lekko pod katem by swiecila na czarna czesc przycisku a nie bezposrednio na czesc przeswitywalna...

jesli chodzi o zdjecie przedniego panela... to chyba byla 1-2 srubki male ale to nie na 100% a reszta to zatrzaski


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2008, o 16:02 
THX NasH, chyba jednak kupie te SMD. Zauważyłem jednak, że w zalezności od koloru różnią się one światłością. Dla przykładu niebieskie mają dużo wiekszą jasność od czerwonych, a ja takie właśnie chce. Ze strony blauertachos pobrałem kilka wartości, ale dla poszczególnych przycisków różnią się one. MNa to jakieś duże znaczenie czy brać wszystkie takie same?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL