Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 09:54

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Wszelkie modyfikacje optyczne.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 21:50 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
Chętnie posłucham co o tym myślicie?
Myślałem żeby dołożyć dokładkę JMS na przód i dokładkę + dolną część zderzaka polecieć w tym stylu. A jak się spodoba to może jakiś szerszy projekcik włącznie z zabudową i coś pod maską... ::fiu
Może być ciekawie a może być zupełnie wiejsko stąd jestem ciekaw Waszych opini.
Piszta Mościpanowie ::tralala


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 21:51 
sorry ale jak dla mnie wiocha.pl


Góra
  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 22:02 
Jeżeli mnie wiedza nie myli, to ta moda wyszła od japońskich furmanek, jdmy itd itp.. I tam to faktycznie mega pasuje.
Przy niektórych autach niemieckich to też fajnie pasuje, ale są to już pojedyncze sztuki.
Obecnie jestem na takim etapie mojej opinii, że zrobił się wielki przesyt tym naklejkami. Ludzie to kupują, bo to jest tanie i oklejają co się da, nie myśląc czy to pasuje czy nie, dlatego też postrzegam to jako swoisty rodzaj wysublimowanego kiczu :)
Oczywiście prócz tych furmanek, do których to pasuje, a co za tym idzie, te naklejki stanowią max 3% swojej powierzchni widzianej i są dodatkiem do stylu w jakim auto jest zrobione.
Jak widzę seryjną astre oblepioną tymi foliami to mnie śmiech ogarnia, ale 'stickers-bomb' jest ::coll

U Ciebie Adaś jakoś średnio to widzę, ale możesz spróbować - bo kto wie, a nóż widelec będzie wporzo. Tylko chyba z tymi kołami nie będzie się to dobrze zgrywać... sam nie wiem, ja chyba jestem na nie :P


Góra
  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 22:09 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
Ja właśnie też nie wiem dlatego podyskutujmy sobie ;) :D
Zgadzam się z Tobą w pełni Haber. Przyszło z Japoni i o dziwo przyjęło się na Vagach i rzeczywiście dzisiaj przeglądałem kilka projektów i byłem miło zaskoczony.
Tylko właśnie nijak ma się to do reszty "stylu" w jakim kombinowałem do tej pory coupete ::sciana ale kto powiedział, że nie można mieszać stylów? :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 22:09 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 28 grudnia 2009, o 01:29
Imię: Maciek
Silnik: Z18XE
Wszystko moim zdaniem zależy w jakim stylu robione jest auto.

Ja zrobiłem sobie coś takiego na siłownikach:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 22:19 
Dokładnie tak jak napisał Haber wiele zależy od tego jakie to jest auto i czy wszystko trzyma sie "kupy" a nie jest to tylko element znaleziony w sklepie i dodany na szybko i byle gdzie.
Osobiście spotkałem się z civicami i golfami obklejonymi stickersami i niektóre z nich naprawdę trzymały się sensownej całości, były utrzymane w jednym stylu i wyglądało to zacnie ::coll

Na astra-g.pl jest niebieski caravan zrobiony pod vaga i nawet może się to podobać.

Możesz Adaś próbować i zobaczysz jak to wyjdzie bo dopóki się tego nie zobrazuje to nie będzie wiadomo jaki efekt :)


Góra
  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 22:28 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
Tak ten caravan chyba nawet gdzieś od nas jest - widziałem go na żywo i robi fajną robotę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 23:07 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sierpnia 2010, o 16:54
Lokalizacja: Warszawa
Imię: PIOTR
Silnik: inny
ja jestem na nie na te wszystkie naklejki. w ogole mi sie to nie podoba, na zadnym aucie... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 23:34 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2008, o 21:19
Lokalizacja: świętochłowice
Imię: Daniel
Silnik: inny
ja zamiast stickerbomb bym przykleił na przednią szybe naklejkę "pajonier" albo " mitasubiszi' :D

_________________
Była Astra coupe 1.8 2000r
Jest Astra h twintop 1.9cdti 2006r
będzie .....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 listopada 2011, o 23:55 
Ten caravan nie jest robiony na Vaga - tylko na Germana, i to jest Łysy ze Szczecina.
Asterka po podejrzenia na AGC. Stickersy wewnątrz jeszcze są si jeśli ktoś lubi, na zewnątrz raczej bym nie dawał, ale sam styl "Niemca" w QP najbardziej mi odpowiada.
Pozdrawiam


Góra
  
 
PostNapisane: 21 listopada 2011, o 07:36 
jak dla mnie na nie... jedyne co według mnie byłoby ok jeśli chodzi o zewnętrzną część auta, to jedynie listwy boczne :) Przy ciemnym aucie mogłoby to wyglądać całkiem ok :)


Góra
  
 
PostNapisane: 21 listopada 2011, o 19:30 
U Łysego w kombolocie jak dla mnie stickery wyglądają świetnie, oglądałem to na żywo nie raz i robi robotę :)
U Ciebie Adaś natomiast... sam nie wiem, musiałbym to zobaczyć.


Góra
  
 
PostNapisane: 21 listopada 2011, o 21:46 
Offline
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 kwietnia 2009, o 11:10
Lokalizacja: Rybnik
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
Ja w ogole nie rozumiem nieco pytania... twoj samochod i wazne czy tobie sie bedzie podobac, a nie nam ;p Jezeli zrobisz to z glowa to wsi nie bedzie, a co za tym idzie masz okazje byc ''pjonierem'' u nas na forum w kwesti SB.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 listopada 2011, o 21:52 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
Nie pytam czy Wam się podoba lub czy będzie pasowało do mojej coupety tylko co o tym myślicie - to dwie różne rzeczy.
Temat mówi sam za siebie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 listopada 2011, o 23:44 
PIOTR napisał(a):
ja jestem na nie na te wszystkie naklejki. w ogole mi sie to nie podoba, na zadnym aucie... :)


Mnie też to się nie widzi............Chyba że na siłownikach powoli "ruda" się zaczyna pojawiać, bo potrafi wyłazić. No ale każdy ma inną wizję....Jak dla mnie to "ni w pięć, ni dziesięć"


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL