Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 09:29

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tuning podwozia - felgi, opony, zawieszenie, wydech, itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2006, o 20:12 
Wlasnie planuje zalozenie sprezyn eibach -30mm do seryjnych amortyzatorow. Czy dobrze bedzie to wspolpracowac ? I czy cena 720zl jest dobrá cená ? Moze macie lepsze stronki gdzie moge zamowic je po lepszej cenie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2006, o 10:14 
Witam ponownie
Jako ze sprawa jest paląca musze zapytac się jeszcze raz o amortyzatory.
Z tego co pisaliście ciezko mi coś zdecydowac co osoba to inna szkoła. Zdecydowałem się na amortyzatory BILSTEIN tylko jaki model B4 , B6 , B8 fakt ze coube ma racje ja mam sprezyny eibacha - 30 mm.Ale czy B8 dedykowane do zawieszenia obnizonego nie będzie za twardy ? czy duz różnia twardości jest miedzy B6 a B8. A B4 biore pod uwage poniewaz mysle nad sprzedaża auta :cry:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2006, o 10:34 
bestia napisał(a):
Witam ponownie
Jako ze sprawa jest paląca musze zapytac się jeszcze raz o amortyzatory.
Z tego co pisaliście ciezko mi coś zdecydowac co osoba to inna szkoła. Zdecydowałem się na amortyzatory BILSTEIN tylko jaki model B4 , B6 , B8 fakt ze coube ma racje ja mam sprezyny eibacha - 30 mm.Ale czy B8 dedykowane do zawieszenia obnizonego nie będzie za twardy ? czy duz różnia twardości jest miedzy B6 a B8. A B4 biore pod uwage poniewaz mysle nad sprzedaża auta :cry:


Jak myślisz o sprzedaży auta to nie zmieniaj amorów albo kup najtansze gazowe. :shock: IMO, -30 mm i B4 to pomyłka. Jedynie B6 lub B8. Twardością się nie różnią, tyle ze te ostatnie sa specjalnie do obniżonego zawieszenia. A na B6 można jezdzić na fabrycznych sprezynach.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2006, o 16:34 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
a na skroconych nie powinno sie jezdzic z innymi niz B8, kazdy sprzet ma swoj optymalny zakres pracy. To samo dotyczy amortyzatorow :)

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL