Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 10 maja 2024, o 04:30

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tuning podwozia - felgi, opony, zawieszenie, wydech, itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2008, o 12:36 
oki!!!!!moj tlumik koncowy juz swoje cudowne dni ma zdecydowanie za soba!!!!!cza go tak czy inaczej wymienic!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 października 2008, o 18:43 
No panowie i panie dzisiaj końcowy tłumik poszedł sobie odpocząć do garażu a na jego miejscu siedzi nowy ULTER :). EFEKT:dokladnie to czego chciałem czyli lekki pomruk i ładny wygląd :D. Środkowy został, gdyż stwierdziłem że po jego wyżuceniu mogło by być za głośno...Ogólnie mówiąc jestem zadowolony ;) a koszta:320 zeta za tłumik + 50 robocizna

PS:jak tylko zrobie fotki, wrzuce je do dzialu modyfikacje w albumie


Ostatnio edytowano 20 października 2008, o 18:47 przez jajek2007, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 października 2008, o 21:09 
jajek2007 napisał(a):
koszta:320 zeta za tłumik
To kupiłeś bardzo tanio, niemal o połowę mniej niż rynkowa cena :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2008, o 07:31 
jajek2007 napisał(a):
siedzi nowy ULTER

Kupiłeś ten "dedykowany" do QP 2.2? Gdzie tak tanio wyrwałeś?
jajek2007 napisał(a):
Środkowy został, gdyż stwierdziłem że po jego wyżuceniu mogło by być za głośno..

I dobrze bo głównie środkowy odpowiada w QP za tłumienie, bez niego można jechać już tylko na wiejską dyskoteke w remizie xP


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2008, o 17:50 
Zajechałem na pewien znany warsztat u mnie w mieście który zajmuje sie głównie tłumikami i z ciekawości zapytałem czy mają jakieś basowe tłumiczki.Koleś pokazał mi całą wystawe ULTERA, polecił mi właśnie tego którego założyłem(mi też sie najbardziej podobał), powiedział że z niego bedzie najfajniejszy dźwiek.To nie był dedykowany tylko uniwersalny tlumik lecz koles dospawał do niego uchwyty, rurke z oryginalnym kolnieżem, wszystko elegancko wyspawal na warsztacie a nastepnie zamontowal w QP.Teraz moge w każdej chwili założyć oryginał bez problemów.Prezentuje sie całkiem niezle w mojej dokładce zderzaka :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2008, o 22:03 
byku...wez smignij no zdjecie jak to wyglada!!!!!!bo ja zamierzam wlasnie zrobic sobie wydeszek a niemam narazie zadnej kompozycji!!!!!i jakbys napisal jaki model tego tlumiczka to latwiej potem szukac go w kr!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 października 2008, o 18:05 
numer katalogowy NM 242/10 a tu zdjecie:

Obrazek

PS:ciemno juz bylo jak robilem ale Garnulli sie niepokoi :-)


Ostatnio edytowano 22 października 2008, o 18:08 przez jajek2007, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 października 2008, o 18:09 
GARNULLI napisał(a):
byku...wez smignij no zdjecie jak to wyglada!!!!!!bo ja zamierzam wlasnie zrobic sobie wydeszek a niemam narazie zadnej kompozycji!!!!!i jakbys napisal jaki model tego tlumiczka to latwiej potem szukac go w kr!!!!

do Bielska do "fabryki" ULTERA nie masz daleko, tam Ci dopasuja i na koniec jeszcze rabat dostaniesz. tam jest niezla ekipa, na pewno sie dogadasz ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 października 2008, o 23:05 
mariooo...to jak???jedziemy za jakis czas????(musze sie tylko odrobic tycke z dlugow)hehe


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2008, o 08:55 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
marioo napisał(a):
GARNULLI napisał(a):
byku...wez smignij no zdjecie jak to wyglada!!!!!!bo ja zamierzam wlasnie zrobic sobie wydeszek a niemam narazie zadnej kompozycji!!!!!i jakbys napisal jaki model tego tlumiczka to latwiej potem szukac go w kr!!!!

do Bielska do "fabryki" ULTERA nie masz daleko, tam Ci dopasuja i na koniec jeszcze rabat dostaniesz. tam jest niezla ekipa, na pewno sie dogadasz ;)



dokładnie w Bystrej w kierunku na Szczyku i 2 w Wiegierkiej Górce w kierunku na Zwardoń

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2008, o 23:09 
ryba wiec zbieram kase a ty zarezerwujesz sobie troszke czasu i podjedziesz zemna wariacie!!!!!co???(no dzieki za fotki ale twoj do mojego zderzaka to niebardzo--ja chyba na jakas rynne bede polowal!!!hihi)


Ostatnio edytowano 23 października 2008, o 23:11 przez GARNULLI, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 stycznia 2009, o 02:14 
Widzę iż chwalicie sobie Ultera. Bo w sumie jest to dobry wydech, brat do swojej aski 1.6 także kupował na stronie ultera.

Ale szczerze powiedziawszy wolał bym chyba Mugena z sinclerem a jak chcemy głośniej to 3 min i Sincler ściągnięty. Mam porównanie między np dedykowanym wydechem do astry 1.6 a tym Mugena do tigry 1.6

W Ulterze ładnie mruczy ale na wysokich obrotach troche buczy natomiast Mugen z dolnych obrotów pięknie daje po uszach a po całej szerokości obr jest ciszej. także dla mnie Mugen o niebo jest lepszy tylko wizualnie nie podoba mi się za bardzo

A co do Prekata to chciał bym się tego pozbyć. Jak już trochę cieplej się zrobi, bo różnica jest podobno bardzo duża. A później może sportowy katalizator kto wie..


Ostatnio edytowano 2 stycznia 2009, o 02:20 przez szary, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 stycznia 2009, o 02:52 
GARNULLI napisał(a):
ja chyba na jakas rynne bede polowal
Garnio wrzuć sobie taki jak ja mam, są tam gdzieś fotki w Moje Coupe :) Końcowe tłumiki ultera to idealne powiązanie jak ktoś zostawia środkowy, bo od 3000rpm elegancko sobie buczy, zdecydowanie lepiej jak seria ale nie tak jak te Remusy czy Mugeny.. jakby mi miało od "zera" tak walić po uszach.. ahh! No ale każdy woli co woli ;)
Ja mojego ( NM-142/21-1/50 http://www.ulter.com.pl/index.php?show=uni&typ=5&t=3 ) zakładałem w Ornontowicach, koleś ma warsztat i siedzi od 10 lat już w tym także moge go śmiało polecić :) Koszt: 340 za tłumik + 40 za robote :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 stycznia 2009, o 09:48 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
szary napisał(a):
Widzę iż chwalicie sobie Ultera. Bo w sumie jest to dobry wydech, brat do swojej aski 1.6 także kupował na stronie ultera.

Ale szczerze powiedziawszy wolał bym chyba Mugena z sinclerem a jak chcemy głośniej to 3 min i Sincler ściągnięty. Mam porównanie między np dedykowanym wydechem do astry 1.6 a tym Mugena do tigry 1.6

W Ulterze ładnie mruczy ale na wysokich obrotach troche buczy natomiast Mugen z dolnych obrotów pięknie daje po uszach a po całej szerokości obr jest ciszej. także dla mnie Mugen o niebo jest lepszy tylko wizualnie nie podoba mi się za bardzo

A co do Prekata to chciał bym się tego pozbyć. Jak już trochę cieplej się zrobi, bo różnica jest podobno bardzo duża. A później może sportowy katalizator kto wie..



Mugen nie widać a słychać,przecież na tym tłumiku to ryczy jak czołg

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 stycznia 2009, o 11:22 
ryba1 napisał(a):
Mugen nie widać a słychać,przecież na tym tłumiku to ryczy jak czołg

Nie chciałem już być tak dosłownym ;)
Nie dość, że ryczy to jak wściekłe, to w aucie wogole nie da sie jeździc :/
No ale efekt calibry czy golfa III ważniejszy..


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL