Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 16:29

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tuning podwozia - felgi, opony, zawieszenie, wydech, itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 maja 2014, o 09:30 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
To ja Ci teraz coś poradzę bo widzę, że za takiego ultera trzeba położyć 360 jeśli dobrze rozumiem, co jest dla mnie nieporozumieniem. Znajdź sobie firmę proex na allegro i napisz do nich ile wzięliby za taki tłumik. Tak jak pisałem mają puszki pod dany silnik więc dobiorą i nie będzie lipy a podejrzewam, że cena porównywalna ale niższa.
Nawet z czystej ciekawości dla porównania cen możesz do nich napisać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2014, o 10:27 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2012, o 22:44
Lokalizacja: Żory/Ostrava
Imię: Krzysiek
Silnik: inny
za proexa zapłaci podobnie, ale fakt - będzie jak ori:) można nawet wybrać brzmienie, oczywiście mniej więcej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2014, o 12:26 
Sory, jeden link się źle wkleił raz jeszcze linki:
http://new.ulter.com.pl/offer/assembled ... m-142#1732
http://new.ulter.com.pl/offer/assembled/alu/7/nm-130#65

Są dwa rodzaje. Jeden rodzaj kosztuje niecałe 300zł drugi niecałe 400. Tańszy różni się długością ma 330, a droższy ma 450. Jak teraz to wygląda, lepiej kupić tańszy Ultera i przerabiać, czy lepiej gotowego od Proexa?


Góra
  
 
PostNapisane: 30 maja 2014, o 12:41 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2012, o 22:44
Lokalizacja: Żory/Ostrava
Imię: Krzysiek
Silnik: inny
pewnie, że gotowy - mnie generalnie zaskoczył gość do którego tam dzwoniłem, podejściem i obeznaniem w temacie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 czerwca 2014, o 17:31 
itallio napisał(a):
pewnie, że gotowy - mnie generalnie zaskoczył gość do którego tam dzwoniłem, podejściem i obeznaniem w temacie


Napisałem do nich maila, czy wydech będzie pasował idealnie, czyli plug&play. Odpisali: "Wszystkie customy są zawsze do wspawania". Czyli nie posiada ani zaczepów ani flanszy do połączenia z tłumikiem środkowym....Twój tłumik posiadał chociaż flanszę?


Góra
  
 
PostNapisane: 1 czerwca 2014, o 20:50 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2012, o 22:44
Lokalizacja: Żory/Ostrava
Imię: Krzysiek
Silnik: inny
ja rozmawiałem z nim telefonicznie, a ostatecznie kupiłem okazyjnie tłumik tu z forum


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 czerwca 2014, o 11:21 
Reasumując mam do wyboru następujące tłumiki:
-Zwykły standardowy, bez ozdobnej końcówki, ale z zaczepami i flanszą cena 150zł i do tego dokupić końcówkę np Ulter
-Zwykły standardowy, pomalowany czarną farbą, z ozdobną końcówką Ultera, z zaczepami i flanszą oraz zestawem naprawczym (http://img13.allegroimg.pl/photos/orygi ... 4251362966) 270zł
- Robiony pod klienta Proex z doborem barwy dźwięku,z ozdobną końcówką, ale bez zaczepów i flanszy 270zł
- Montażowy Ulter z ozdobną końcówką, ale bez zaczepów i flanszy 270-300zł.

Wiem, że jestem natrętny, ale chcę dokonać trafnego zakupu. :) Początkowo chciałem przeznaczyć na zakup tłumika max 260zł, jednak jeżeli tłumiki do tej ceny nie będą dobrej jakości to mogę przeznaczyć więcej gotówki. Dwie ostatnie pozycje trzeba zaopatrzyć we flansze i zaczepy, czyli trzeba dołożyć kilkadziesiąt złotych. Który z powyższych tłumików wybrać?


Góra
  
 
PostNapisane: 2 czerwca 2014, o 12:10 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2012, o 22:44
Lokalizacja: Żory/Ostrava
Imię: Krzysiek
Silnik: inny
musisz sobie sam zadać pytanie czy chcesz po prostu wymienić tłumik i mieć ładną końcówke(ori+końcówka Ulter), czy zmienić brzmienie również(Proex/Ulter)

:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 czerwca 2014, o 19:35 
To teraz pytanie Ulter, czy Proex?


Góra
  
 
PostNapisane: 14 lipca 2014, o 18:43 
Wybaczcie, że wtrącę się w temat, ale mój tłumik środkowy plus wydech jest w rozsypce (końcowy WM Sport). Znajomy mechanik polecił mi abym poszukał środkowego od diesla gdyż ma większą średnicę. Będzie lepiej prawda to? Czy lepiej poszukać ori albo wywalić tłumik środkowy?
Co do końcowego zależy mi na ładnym pomruku, ale tu pewnie padnie wybór na Ultera/Proex chociaż czekam tu na opinie co będzie lepsze :)

P.S a może środkowy także coś od Proex'a ?


Góra
  
 
PostNapisane: 29 marca 2015, o 21:24 
Offline

Dołączył(a): 23 lutego 2015, o 21:07
Imię: Daniel
Silnik: Z18XE
Witam, potrzebuje małej porady czy tłumik Końcowy Remus typ 740 podejdzie do 1.8 125 km ? Jeśli chodzi o montaż to rozmawiałem z gościem od tłumików mówi żebym sobie kupił co mi sie tylko podoba a on to tak zmontuje że będzie grało i śpiewało jak trzeba. Jeśli chodzi o dźwięk będzie jakoś ładnie mruczał lepiej od serii ? No i nie wprowadzi żadnych zmian takich że mogą wystąpić jakies problemy ??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL