Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:25

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tuning podwozia - felgi, opony, zawieszenie, wydech, itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lutego 2007, o 20:33 
Heyah panowie i panie.
Ja juz chyba zaraz .... dostane.
Moj temat sanek co niby dostaly po wpadce na krawezniki umarl.Teraz juz mamy pewnosc po zlozeniu wszystkiego do kupy- do wymiany sa przednie amorki.
Poszlo, a wlasciwie w niebywaly sposob przesonelo sie mocowanie.
Potrzebuje nowe amorki na przod. I tu mnie znowu krew zalewa- nie wiem jak to jest fabrycznie z zawieszeniem ale jak kupowalem swoje autko bylo twardsze niz fabryczne i wyglada mi na inne.Choc zaznaczam ja specem nie jestem.I teraz wiadomo nie zaloze oryginalow na przod skoro tyl jest oki i twardszy..Musze miec cos sztywniejszego ale nie tak by mi jajka pekaly na drodze :roll:
Poleccie mi jakas droge do zdobycia dobrych i no nie za drogich amorkow.Jakosc i cena-trudne ale kompromis sie znajdzie.No jeszcze jak bedzie wysylka do Irlandii to chyba komus Wheskey wysle :razz:
:smile: Jak dobrze byc we wspolnocie :lol:

Przegladalem posty ale jakos nie bylo szczegolnie tego tematu wiec pozwalam sobie na niego, no chyba ze mi juz na leb padlo od tego zamieszania :oops:

[ Dodano: 2007-02-16, 21:04 ]
A i jeszcze mala roznica- sam nie wiem jak to jest lepsze gazowe czy olejowe- zebym ja sam wiedzial co ja tam mam??
Jak to rozpoznac...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lutego 2007, o 22:58 
gazowe koniecznie...
A co do twardszych, to powiedz jakie masz sprezyny - seryjne, czy obnizone? Jesli seryjne, to nie bedziesz mial za duzego wyboru.... Sprawdz czy nie maja czegos na opel-shop.pl. A nawet jesli nie maja, to wyslij do nich maila, moze cos znajda - sprzedaja tez rzeczy ktorych nie maja na stronie!!! I wlasnie oni maja wysylke do irlandii - chyba za 100zl.

Do seryjnych sprezyn, to ja bym np. polecil KAYABA - z takich tanich... Z drozszych to bilstein B6. Maja opinie twardszych niz seria.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lutego 2007, o 23:51 
Mam obnizone-jakies niebieskie ale sam nie wiem co to dokladnie.
Ale dzieki za jakies info na pewno skorzystam.Musze w poniedzialek cos zamowic bo szkoda by tak auto stalo i nie zarabialo na siebie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sierpnia 2009, o 19:45 
Odgrzebie temat :D

Odkryłam źródło pukania w prawym przednim kole.... amortyzator :( Jak naciskam auto z przodu ewidentnie puka amortyzator. I teraz pytanie czy to stukanie w amorku od razu musi oznaczać jego wymianę? Czy może jest coś jeszcze co może powodować takie pukanie? Jakaś guma czy coś :D jak byłam na stacji diagnostycznej Pan stwierdził, że z zawieszeniem jest wszystko ok, ale też gdzieś na forum wyczytałam, że jednak te testy na stacji nie sa miarodajne :oops:
Byłabym wdzięczna za podpowiedź.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2009, o 12:31 
Mała Mi nic juz tu nie kombinuj tylko kup sobie 2 amory na przod i wymien :) jak kupisz amory daj info to Ci wymienie daleko nie mamy hehehe:D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2009, o 12:34 
Oj nie kombinuje :P hehe a amorki to najlepiej seryjne ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2009, o 12:39 
a to juz od Ciebie zalezy co bys tam chciala mieć ;D :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2009, o 12:42 
Poszperam na forum i zobacze co chłopaki zakładają. Seryjne i tak jest twarde, więc nie wiem czy chciałabym, aby mnie mocnej trzęsło :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2009, o 14:57 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
KAYABY są dobre.sam je miałem

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2009, o 20:31 
Mała Mi, ja w prawdzie nie mam QPtki tylko HB, ale polecam amortyzatory Bilstein B4 :) Autko stablilniejsze i ogólnie lepiej się trzyma drogi :) Cena też wcale nie jest wysoka.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 12:06 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
Pawliko napisał(a):
Mała Mi, ja w prawdzie nie mam QPtki tylko HB, ale polecam amortyzatory Bilstein B4 :) Autko stablilniejsze i ogólnie lepiej się trzyma drogi :) Cena też wcale nie jest wysoka.


bez urazy ale co Ty możesz wiedzieć na ten temat jak nawet prawo jazdy nie masz.a fotel pasażera to nie to samo co fotel kierowcy

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sierpnia 2009, o 12:29 przez ryba1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 12:21 
Ryba1 ma racje :) Kayaby super amorki nie dość że to Japońskie oryginały to cena bardzo adekwatna do jakości:)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 20:42 
Dzięki chłopaki za podpowiedzi, jak zwykle bardzo cenne :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 21:49 
ryba1 napisał(a):
a fotel pasażera to nie to samo co fotel kierowcy


Seeeeriooo?

ryba1 napisał(a):
co Ty możesz wiedzieć na ten temat jak nawet prawo jazdy nie masz


to wyobraź sobie mojego poprzedniego posta tak jakby to była wypowiedź mojego ojca - pasuje? :) z palca tego nie wyssałem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 23:10 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Koniec zbednych dyskusji !





Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL