Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 07:20

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dywanik
PostNapisane: 6 marca 2006, o 17:05 
Mam pytanie, orientuje sie ktos jaka jest cena dywanika od kierowcy takiego z napisem turbo, w ASO? Da sie wogole kupic 1 sztuke? Dywanik pasazera jest jak nowy ale od kierowcy sie troche sfatygowal. Jak on jest mocowany do podlogi bo ma takie 2 dziury tylko a w podlodze nic. Ale w schowku znalazlem takie 2 krazki z wystajacymi takimi szpikulcami, moze tym sie mocuje?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2006, o 17:36 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
cezzar napisał(a):
orientuje sie ktos jaka jest cena dywanika od kierowcy takiego z napisem turbo, w ASO?



nie pytaj, bo jak Ci odpowiem, to dostaniesz zawalu serca.
Nie uraz sie teraz, ale powiem Ci ze nie jestes gotowy tyle forsy za jeden dywanik wydac.




cezzar napisał(a):
Ale w schowku znalazlem takie 2 krazki z wystajacymi takimi szpikulcami, moze tym sie mocuje?



Tak.
w podlodze (wykladzinie) sa te gniazda na te "zakretki" wmontowane.





SirAdam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2006, o 19:56 
hym... a nie lepiej na allegro kupic? kupilem sobie 4 za 88 zl z napisem i po sprawie...
za rok jak sie wytra (chodz kupel ma juz 3 rok swoje) to zmiana ....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2006, o 13:50 
nie bede otwieral nowego tematu podlacze sie tu, moze wiecie gdzie dostane tapicerke,

material na tylne siedzenie chodzi mi o tą czesc na ktorej sie siedzi i ile to moze kosztowac?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2006, o 14:43 
slat napisał(a):
nie bede otwieral nowego tematu podlacze sie tu, moze wiecie gdzie dostane tapicerke,

material na tylne siedzenie chodzi mi o tą czesc na ktorej sie siedzi i ile to moze kosztowac?


A co się stało? Dziura? Mysle ze dostac oryginalny material bedzie bardzo trudno, mozna cos dopasowac ale to już nie bedzie to. trzebaby wtedy najlepiej caly material na wszystkich fotelach wymienic. Zajmuja sie tym tapicerzy samochodowi. Bylem kiedys u takiego, materialow mial naprawde sporo a zrobiony przez niego fotel wygladal jak oryginal.
Jezeli chodzi o naprawe jakis drobnych uszkodzen to ja kiedys w innym aucie wycialem kawalek materialu z miejsca ktorego nie widac i wszylem umiejetnie w wytarty boczek przedniego fotela. Wygladalo to calkiem zgrabnie, na pierwszy rzut oka.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2006, o 14:56 
popuszczalo na szwach, cos bylo wylane (pozszywac sie nie da :cry: ), juz tak kupilem, jak nie dostane oryginalu to

moze u tapicera cos dopasuje. nie wiesz ile kosztowala wymiana na wszystkich fotelach?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2006, o 15:03 
Nie wiem niestety, bo ja sie wtedy interesowalem wymiana na tapicerke skorzana.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2006, o 15:18 
Ja nie chce skory, jak dla mnie nie praktyczna, wymiane na skore znalazlem za 1800zl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2006, o 15:32 
Zawiez do tapicera, moze cos poradzi i nie trzeba bedzie calej wymieniac. Chociaz ty w UK jestes, kto wie czy tam istnieje cos takiego jak tapicer samochodowy :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2006, o 15:38 
nie wiem czy istnieje, ktos mi mowil ze to kosztuje 80 funtow (chyba original u vauxhalla),

a pytam sie o to bo za miesiac wybieram sie do polski i pare zeczy chce zrobic


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL