Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 marca 2024, o 13:53

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 21:13 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
Witam.

Czy da się konsole środkową( to takie srebrne :D) pomalować?
Może ktoś próbował?
A może nie warto sie babrać tylko od razu całą wymienić (tylko ile to by kosztowało)?

Pozdrawiam

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 21:23 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Pomalowac sie da, ale nie baw sie tym sam, bo i tak Ci sie to nie uda - gwarantuje :wink:
Oddaj do NAPRAWDE DOBREGO lakiernika.
Jak chcesz wymienic, to albo gdzies uzywke dostaniesz albo sie na zawal serca przygotuj w ASO. :lol:




SirAdam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 21:40 
Można malować :mrgreen: zobacz sobie fotki środka mojej asterkiKLIK oczewiści nie robiłem tego sam jakimiś sprayami tylko oddawałem do lakiernika :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:00 
O kurde. Zaniemowilem.
Naprawde niezle to wyglada.
Ale takie pytanie, to wszyscy maja taka ochydna przerwe nad popielniczka i pod nia?
Ja myslalem, ze to u mnie tylko jest tak zle spasowane, ale widze ze u kamilb tez tak jest.

A wracajac do lakierowania. Jak bardzo jest to wytrzymale, nie latwo sie obije? Duzo jest z tym roboty, tzn. ile to moze kosztowac/kosztowalo?

Maciek

Ps.
A te obramowki chromowane, to kupiles gotowe, czy tez zrobiles to z takiej listwy chromowanej w krazku?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:12 
Tej przewy to się chyba nie da zniwelować :x .Konsole rozbirałem sam zajmuje to jakieś 20min, za lakierowanie zapłaciłem 250z(konsola+ ten plastik wokół gałki skrzyni biegów, ten po dręcznym i popielniczka z tyłu).Lakier jest wytrzymały, ja jak narazie nigdzie nic nie obiłem i nie mam zamiaru :mrgreen:

obramówki chromowane kupowałem tutaj:http://www.dido.win.pl/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:20 
Ja tez rozbieralem.
Ogolnie jak wtedy patrzylem, to moze daloby sie cos wymyslec. Bo jak da sie te plastiki tak dopasowac, aby wszystko ladnie pasowalo, tylko ze po przykreceniu jest juz gorzej. Moze w weekend znajde chwilke, to to to rozbiore i sprobuje dopasowac. Glowny problem jest z tym mocowaniem pod popielniczka, bo to on jest jakby za gleboko i powoduje, ze reszta juz ze soba nie gra. Wiec widze, ze to wszystkich denerwuje. Niestety jest pare takich rzeczy w asterce, ktore denerwuja:)

A jeszcze jedno pytanie, widze ze wywaliles pojemnik na plyty, nie dalo rady go tez pomalowac?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:28 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
da rade i pojemnik pomalowac...musze wybrac sie z aparatem do garazu bo mysle, ze mam dosc ciekawie zrobiona konsole :mrgreen:

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:29 
Moja to sedan a nie coupe :wink: więc nie miałem pojemnika w standardzie, ale już mam :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2006, o 23:30 
Kurcze wszyscy maja tak ladnie porobione asterki, tylko u mnie taka zwykla seria.
No nic, ale sobie przynajmniej zamowilem nakladki na regulacje nawiewow - z linku zapodanego przez kamilb.


Chetnie bym tez pewno polakierowal, ale bez pudelka na cd, sobie tego raczej nie wyobrazam. Bo ten pojemnik to naprawde fajny wynalazek:)

[ Dodano: 2006-01-12, 13:30 ]
kamilb, dzis widzialem zdaje sie twoja asterke pod ladowka. Super masz autko stylistycznie zrobione. Tylko te felgi troche male, na lato masz w planach jakies 17? Radio to sam wyjales, czy tez niestety komus sie spodobalo, bo te kabelki to nie ciekawie wygladaja.


Maciek

Ps.
Stalem dzis kolo ciebie coupeta srebrna, ale krotko to nie wiem czy widziales.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL