Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:10

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lutego 2009, o 23:42 
Witam. Nie znalazłem tego w internecie, niestety. Mam możliwość założenia skórzanej tapicerski w samochodzie (tanio). Znajoma ma zakład tapicerski w OSLO. Nie pojadę 1700km w jedną stronę, żeby mogła przymierzyć dlatego pytanie do forumowiczów: czy ktoś spotkał się z szablonami foteli w Bertone:)??? Zdaję sobie sprawę z tego, że można założyć na miejscu ale z tego co wiem to dobrej klasy tapicerka to koszt 4500-5000zł;/. Mówię oczywiście o wszystkich fotelach wraz z boczkami.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2009, o 08:52 
ja sie przymierzam do obszycia skora na nowo zaraz po zakupie wiec jak nie znajdziesz szablonow ja bede mial za jakis czas gotwe, boczki siedzenia podsufitka i slupki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2009, o 14:03 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2009, o 21:06
Lokalizacja: Świętochłowice
Imię: Jarek
Silnik: inny
Nie taniej kupić w idealnym stanie komplet foteli i boczkow było kiedyś na allegro za 1500zł :D

_________________
Hello. It's good that you stopped by. Do you wanna win some money? Then I want to advise you the best
[url=https://jockerland.com/canada-slots]internet slots[/url], come in and play.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwietnia 2009, o 10:00 
podłączę się... czy ktoś wie ile metrów kwadratowych materiału (a dokładniej skóry) będę potrzebował na fotele i boczki w Coupe? Czarna fabryczna skóra jest paskudna i chcę troszkę rozjaśnić wnętrze... Z fabrycznych kolorów to tylko czerwona mi się podoba, ale nie widziałem jeszcze używanej w dobrym stanie z bocznymi poduszkami...

Poza tym fabryczne skóry są albo gładkie albo mają badziewną fakturę, a do tego po 2002 roku skóra nie jest naturalna...

Chcę zrobić naturalną skórę w kolorze białym lub budyniowym z wzorem w karo...

tak więc ponawiam pytanie, jak ktoś wie ile metrów kwadratowych będę potrzebował to niech daje znać :)

[ Dodano: Wto 28 Kwi, 2009 22:38 ]
dowiedziałem się już od jednego z kolegów, że na obszycie skórą Astry G Sedan kupił 15m2 skóry i jeszcze mu zostało :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 00:36 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 listopada 2008, o 23:33
Silnik: Z18XE
Jakie koszty? W 3k sie zamknal?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 08:46 
Michaello84 napisał(a):

[ Dodano: Wto 28 Kwi, 2009 22:38 ]
dowiedziałem się już od jednego z kolegów, że na obszycie skórą Astry G Sedan kupił 15m2 skóry i jeszcze mu zostało :)



Rozumiem,że boczki też obszywał?
Ile go to kosztowało? Dawał komuś do obszycia,czy sam się bawił?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 09:22 
robił to chyba dwa albo trzy lata temu... gdzie indziej kupował skórę, gdzie indziej obszywał...

skóra go kosztowała 1200zł, obszycie 1000zł...

fotele, boczki, mieszki ręcznego i dźwigni zmiany biegów oraz częściowo kierownica...

teraz rozpoczynam szukanie skóry a potem zakładu który mi to zrobi :D

[ Dodano: Sro 29 Kwi, 2009 10:23 ]
skóra bardzo wysokiej jakości, widuje jego byłą Astrę i skóra dalej w wyśmienitym stanie...


z tego co pamiętam to był tutaj kiedyś zarejestrowany... srebrny sedan w budyniową skórą, na felgach od Coupe LineaBlue, z dużym ekranem wkomponowanym w konsolę...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 09:30 
Michaello84 napisał(a):
robił to chyba dwa albo trzy lata temu... gdzie indziej kupował skórę, gdzie indziej obszywał...

skóra go kosztowała 1200zł, obszycie 1000zł...

fotele, boczki, mieszki ręcznego i dźwigni zmiany biegów oraz częściowo kierownica...

teraz rozpoczynam szukanie skóry a potem zakładu który mi to zrobi :D

[ Dodano: Sro 29 Kwi, 2009 10:23 ]
skóra bardzo wysokiej jakości, widuje jego byłą Astrę i skóra dalej w wyśmienitym stanie...


z tego co pamiętam to był tutaj kiedyś zarejestrowany... srebrny sedan w budyniową skórą, na felgach od Coupe LineaBlue, z dużym ekranem wkomponowanym w konsolę...


Chodzi Ci pewnie o [b]kamilb[b] są jego zdjęcia w albumie - fajnie się to prezentuje :)


Ostatnio edytowano 29 kwietnia 2009, o 09:32 przez darjo, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 09:47 
tak, dokładnie :) chodzi o Kamila :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 09:49 
To chyba jedyna opcja,bo znalezienie kompletu skórzanej tapicerki w dobrym stanie graniczy z cudem...zawsze albo kolor nie ten,albo stan dający wiele do życzenia...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 14:43 
widzialem bylego sedana marcinb i jak dla mnie ta skóra wyglada teraz bez rewelacji...
konsola tak samo.
wolale napewno ta co mam teraz.

widzialem tego sedana z miesiac temu na starówce...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 23:21 
dejm napisał(a):
widzialem bylego sedana marcinb


chyba Kamilab ;)


jak sprzedawał Astrę to wyglądała elegancko :) a wszystko zależy od tego jak kto dba o auto... ogólnie, jak Astra od Kamila odjechała, od tego momentu coraz słabiej się prezentowała... :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2009, o 23:33 
tak, tak kamilb, o niego mi chodzilo.

pomylilo mi sie z marcinpsk


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, o 21:26 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
Michaello84 napisał(a):
czy ktoś wie ile metrów kwadratowych materiału (a dokładniej skóry) będę potrzebował na fotele i boczki w Coupe


10-12m2.pytałem się gościa bo chciałem obszywać w poprzedniej Qp fotele

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lipca 2013, o 12:30 
Offline

Dołączył(a): 14 lutego 2012, o 19:41
Imię: Michał
Silnik: Z18XE
Kiedyś na allegro obiła mi się aukcja z kompletnym oryginalnym poszyciem foteli, troszku szukałem i niby poszycie idzie w całości ściągnąc.I tu sie zastanawiam czy nie szło by kupic gdzieś a aso albo indziej oryginalnej nowej tapicerki siedzeń??? Mam czarną skórę i białą alkantrę i jak to biały juz jest siwy i zniszczony. Czy ktoś coś wie może na ten temat??? ps. szukałem w szukajce i nie znalazłem podobnego tematu więc pisze tutaj. Jeśli zły to poproszę o przeniesioenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL