Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 15:50

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 18:34 
szalu dostane.
Nie moge za .... wcisnac zewnetrznego lusterka.Srodkowa kulka wciska sie jak w maselko ale te dwie elektryczne rgulatorki za nic nie chca.Cofajas sie i tyle.
Jak ktos to juz przechodzil to prosze o info.
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 19:09 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
A mógłbyś dokładniej opisać o co chodzi. Bo ja jakoś nie rozumiem.
Wcisnąć zewnętrzne lusterko???? tzn. przestawić, złożyć???
Środkowa kulka-jaka kulka???

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 19:09 
Ja miałem taki problem, kiedy próbowałem wcisnąć wkład bez podgrzewania do lusterka z podgrzewaniem. Po zakupie wkładu (zamiennik) z podgrzewaniem poszło mi już bezproblemowo. Po bliższym przyjrzeniu się zauważyłem, że gniazda na kulki były przesunięte w nim o ok 1mm :-(

Swoją drogą, to już 2 razy miałem kradziony wkład, który razem z przesyłką do domu kosztuje 60PLN. Nie rozumiem jak można kupić sobie samochód i nie mieć na jego utrzymanie :mur:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 19:13 
wlasnie nie moge wcisnac wkladu lusterka bo jak wciskam tn nowy to srodkowa kulka bez problemu daje sie wcisnac w swoje miejsce a dwie boczne ktore reguluja pozycje lusterka elektrycznie sterowanego nie daja sie wcisnac bo sie cofaja(czyt.wciskaja).
;-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 19:24 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Czyli chodzi o wkład lusterka - i wszystko jasne.
Tak jak napisał weglarek, pewnie masz dostosowane do podgrzewanych, a wciskasz nie podgrzewane, lub na odwrót.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 19:35 
hmm, mam podgrzewane lustera wiec i wklad kupilem do podgrzewancyh dawno temu na opel-shop.pl i skoro sa wtyczki do podlaczenia no to nie sadze ze pomylone wklady :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 22:06 
Totin napisał(a):
wlasnie nie moge wcisnac wkladu lusterka bo jak wciskam tn nowy to srodkowa kulka bez problemu daje sie wcisnac w swoje miejsce a dwie boczne ktore reguluja pozycje lusterka elektrycznie sterowanego nie daja sie wcisnac bo sie cofaja(czyt.wciskaja).

Ustaw lusterko tak, żeby kulki od regulacji były maksymalnie schowane (czyli skrajnie do góry i w kierunku samochodu) i dopiero w tej pozycji wciskaj wkład. Odpadnie Ci problem z chowającymi się kulkami. No i trzeba do tego użyć trochę siły.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2008, o 23:42 
może zdjęcie obudowy lusterka pomorze, będzie można pomóc sobie z drugiej strony


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, o 07:40 
Dzis w trakcie jazdy do pracy na waskiej ulicy pocalowalem sie lusterkami zewnetrznymi od strony kierowcy z innym samochodem jadacym w przeciwnym kierunku... Efekt to pekniety wklad lustrzany od lusterka w zwiazku z tym moje pytanie: czy warto kupic oryginal czy moze byc zamiennik?? Czy do wersji Cabrio sa jakies inne lusterka ?? W ogole jak wymontowac stary wklad ( juz potluczony ) i jak wmontowac nowy?? Czy duzo z tym roboty?? Lusterko jest podgrzewane i elektryczne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, o 09:27 
Shreq79, oryginał kosztuje 281 złotych ^^D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, o 11:03 
Shreq79 napisał(a):
W ogole jak wymontowac stary wklad ( juz potluczony ) i jak wmontowac nowy?? Czy duzo z tym roboty?? Lusterko jest podgrzewane i elektryczne.
lusterka są takie same jak jest niewielka różnica w cenie to orginał ;) wkład jest zamontowany na dwóch zatrzaskach kulkowych tzn.z silniczka wychodzi trzpień zakończony kulką i o to zapinasz wkład PLUS zatrzask na środku lusterka najlepiej zdejmij lakierowaną obudowę i pomóż sobie z drugiej strony ............rwij ,łam użyj młota bo bez młota to nie robota :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, o 11:58 
Roznica w cenie jest znaczna:

ASO - 281 zł
GSI - 79 zł
Intercars - 58 zł


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, o 13:35 
miałem nie oryginalny wkład do lusterka różnica był taka, ze wewnątrz szkła była większa spirala z drutu, ale nie zauważyłem żeby się gorzej grzało, jedz do kogoś kto się tym zajmuje wyjmie Ci wkład i założy nowy


Ostatnio edytowano 4 czerwca 2009, o 13:35 przez Winiar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, o 14:24 
Ja mialem do wymiany wklad od strony kierowcy, sam wklad kupilem (zamiennik) za 30zl
na allegro (podgrzewany) i poki co grzeje bez zarzutu, a z samym montazem mialem
delikatny problem na poczatku, ale pozniej jak zajrzalem do tego tematu to juz
wiedzialem, kilki od regulacji schowac do samego srodka, a wklad wcisnac na sile.
Najpierw kulka centralna mocujaca wklad, a pozniej te kuleczki od sterowania tez na sile i
wszystko weszlo jak nalezy. Tak wiec ja bym radzil nie przeplacac i kupic tani zamiennik.
(w moim przypadku sie to sprawdzilo)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, o 21:22 
A ja polecam sklep: www.opel-shop.pl
Wkład lusterka ( http://www.opel-shop.pl/product_info.ph ... cts_id=663 ) kosztuje 39PLN a do tego wysyłka 12PLN.

Kupowałem u nich taki wkład i zdecydowanie polecam ten sklep.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL