Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 15:56

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 stycznia 2008, o 21:42 
:(nie wiem co sie stalo z fotelem kierowcy w mojej QP gdy opuszcze go na sam dół lata na boki w szczególności kładzie sie na prawa stronę i to tak konkretnie gdy podniose go troche do gory jest juz troche lepiej ale nie tak jak powinno byc tym bardziej ze jazda z podniesionym fotelem w moim przypadku jets ciezka bo mam 190cm zagladalem pod fotel ale nic takiego tam nie widac zeby cos sie uszkodzilo jak wiecie moze co moglo sie stac to piszcie z gory dzieki pozdro
:)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, o 21:52 
Ja mam podobny problem ale nie az tak "drastyczny"(fotel skrzypi i delikatnie,przy nacisku na bok luzuje sie do tylu) bylem juz z tym u tapicera ktory zajmuje sie naprawa foteli niestety nie potrafil wskazac przyczyna ale powiedzial ze jak rozbierze to apewno znajdzie.koszt rozebrania i zlozenia bez sladow jakiejkolwiek ingerencji na co dal gwarancje to 60zl pozniej moze byc troche drozej jak znajdzie przyczyne


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, o 21:55 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
bertone napisał(a):
fotel skrzypi i delikatnie,przy nacisku na bok luzuje sie do tylu


Rama fotela jest peknieta, btw jeden spaw puscil - to jest znany problem w fotelach u Astry.
Tapicerke zdjac, pospawac, tapicerke naciagnac - gotowe.






Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, o 21:58 
musze zaprowadzic komuś zeby mi wyciagnoł caly fotel i zobaczyl co tam sie stalo bo samemu nie chce mi sie z tym bawic :P ale z tego co widze na fakturach z serwisu poprzedni wlasciciel mojej QP mial ten sam problem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, o 22:01 
sorry niedopatrzenie


Ostatnio edytowano 7 stycznia 2008, o 22:11 przez dandi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, o 22:04 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
dandi,

posty sie edytuje, a nie pisze co 3 min. nowego.Button "EDYTUJ" w prawym gornym rogu postu ktory ostatnio napisales.
Za takie cos daje normalnie ostrzezenia, tym razem pozostawie to przy slownym ostrzezeniu.



Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, o 23:46 
SirAdam napisał(a):
Rama fotela jest peknieta, btw jeden spaw puscil - to jest znany problem w fotelach u Astry.
Tapicerke zdjac, pospawac, tapicerke naciagnac - gotowe.

DZieki Adam tak tez myslalem,koszt nie powinien byc duzy,a jaka ulga :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 stycznia 2008, o 21:18 
hmm. moj fotel pasazera nie przesuwa sie ani do przodu ani do tylu. i rowniez nic tam nie widze (


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2008, o 21:45 
Ja miałem ten sam problem. Mianowicie leżał on jak to już było napisane w ramie ale niestety nie dało się nic z tym zrobić. Nie radze samodzielnego grzebania, bo to może spowodowań np. awarię poduszek bocznych. Sam wymieniłem ramę fotela lecz nie są to niestety małe koszta... nie chce skłamać ale chyba 1300zł. w serwisie. Nie da sie kupić pojedyńczej części, trzeba zainwestować w cały stelaż.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2008, o 22:44 
w sobote umówiłem sie i maja mi to rozebrac i zobaczyc co sie stalo ale jesli bedzie tak jak mowisz ze bede musial wymieniac cala rame fotela za 1300 zl to wole sobie pogrzebac i poszukac gdzies calych foteli ostatnio widzialem na allegro za 1600zl caly komplet 2 fotele kanapa boczne obicia a to wszystko w bordowej skorze ladnie utrzymane


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2008, o 23:36 
masz racje. widzialem bordowy skorzany KOMPLET za 1600. nawet mialem ochote na zakup )


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 stycznia 2008, o 16:49 
pewnie mówimy o tym samym komplecie dzwonilem do goscia i juz wczesniej chcialem go kupic ale powiedzial ze w gre wchodzi tylko odbior osobisty a nie usmiechalo mi sie jechac prawie 400 km


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 marca 2008, o 12:45 
Witam, tez mam problem z fotelem kierowcy troche sie buja :). Ale największy problem to że nie mogę odkrencić tego fotela. Śruba cała jest pokiereszowana tak że klucz nie daje rady. Ma może ktoś jakiś sprytny patent na odkręcenie takich rozwalonych śrub? :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 marca 2008, o 15:09 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Młotek i oklepac ja musisz. Potem probuj torxami,jesli mocno wychcechłane to imbusami, nawet pożadnym srubokretem. Warunek to tak jak pisalem dobrze ostukac- moze byc przez jakis pobijak. Ostatecznie dospawac cos i odkrecac. Sruby maja gwint metryczny wiec spoko.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 marca 2008, o 22:32 
wesol napisał(a):
Młotek i oklepac ja musisz. Potem probuj torxami,jesli mocno wychcechłane to imbusami, nawet pożadnym srubokretem. Warunek to tak jak pisalem dobrze ostukac- moze byc przez jakis pobijak. Ostatecznie dospawac cos i odkrecac. Sruby maja gwint metryczny wiec spoko.
oklepane śruby były z każdej strony nawet "cudownym" sprejem potraktowałem. Zrobiłem 1,5 obrotu i znow d..a stoi jak słup graniczny. :/


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL