Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 19:26

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 listopada 2007, o 17:22 
Panowie mam problem tego typ ze poszukuje spinek listwy bocznej drzwi,niestety w ASO nie moga dojsc jakie to sa spinki i musze dodac ze zamawiane trzy razy przyszly trzy razy zle,wiec jestem szcesliwym wlascicielem spinek np.od astry 5drzwiiowej ;/ .Czy wie ktos jaki nr katalogowy maja owe spinki lub moze ma ktos mozliwosc zalatwienia tych spineczek.Z gory dziekuje za pomoc


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2007, o 17:38 
wiesz ze jedna szt. takiej spinki kosztuje ok 12zl.... A ile potrzebujesz tego? do ktorych listew krotszych czy dluzszych :) Jutro moge cos niecos wiedziec


Ostatnio edytowano 7 listopada 2007, o 17:40 przez Ferol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
PostNapisane: 7 listopada 2007, o 17:46 
bertone napisał(a):
Panowie mam problem tego typ ze poszukuje spinek listwy bocznej drzwi,niestety w ASO nie moga dojsc jakie to sa spinki i musze dodac ze zamawiane trzy razy przyszly trzy razy zle,wiec jestem szcesliwym wlascicielem spinek np.od astry 5drzwiiowej ;/


Na przyszłość żądaj zwrotu pieniędzy za błędnie zamówiony towar.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2007, o 18:02 
defender napisał(a):
Na przyszłość żądaj zwrotu pieniędzy za błędnie zamówiony towar.

pieniadze zwrocili,mam tylko jeden komplet ale to groszowe sprawy i niechce mi sie juz denerwowac!!!!!
Cytuj:
wiesz ze jedna szt. takiej spinki kosztuje ok 12zl.... A ile potrzebujesz tego? do ktorych listew krotszych czy dluzszych :) Jutro moge cos niecos wiedziec
_________________


wiem ale i tak musze kupic taki komplecik jak bys mogl cos zalatwic to bede wdzieczny.potrzebuje do listwy dluzszej (tej na drzwi) nie wiem ile tam jest potzrebnych


Ostatnio edytowano 7 listopada 2007, o 18:03 przez bertone, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
PostNapisane: 7 listopada 2007, o 20:17 
bertone napisał(a):
Panowie mam problem tego typ ze poszukuje spinek listwy bocznej drzwi,niestety w ASO nie moga dojsc jakie to sa spinki i musze dodac ze zamawiane trzy razy przyszly trzy razy zle,wiec jestem szcesliwym wlascicielem spinek np.od astry 5drzwiiowej ;/ .Czy wie ktos jaki nr katalogowy maja owe spinki lub moze ma ktos mozliwosc zalatwienia tych spineczek.Z gory dziekuje za pomoc


hmm a jakie numery są tych złych spinek? mi wychodzi stary numer 01 72 911 zamieniony na 01 72 965,
brat


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2007, o 22:40 
bratPit,
teraz tego nie sprawdze ale jutro moge podac ten nr z opakowania.zostaly mi tylko od astry 3 drzwiowej,to jest ostatni rodzaj jaki podalo ASO


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 03:05 
Witam! Przerabialem niedawno ten temat niestety nr. katalogowego nie podam bo fakture gdzies zapodzialem. Moge tylko podpowiedziec ze sa to spinki specjalnie produkowane tylko do modelu Astra Coupe Bertone najlatwiej je poznac po tym ze z nr katalogowego w serwisie wychodzi ze kosztuja ok 10zl za szt.! Wszystkie inne od Astry 3d i 5d kosztuja w granicach 2zl. Tez mialem duze trudnosci w ich zdobyciu! Dzwoniac po serwisach trafilem na pare szt. bo ktos z pracownikow przez pomylke zamowil je do Astry 3d. Z tego co przerobilem wynikalo ze sa tylko na zamowienie!
Ps. A swoja droga to mieli pomysla aby specjalnie do Astry Coupe wymyslac specyficzna spilke o innych "zaczepach"?!
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 08:28 
WiaTTraK napisał(a):
......Bertone najlatwiej je poznac po tym ze z nr katalogowego w serwisie wychodzi ze kosztuja ok 10zl za szt.! Wszystkie inne od Astry 3d i 5d kosztuja w granicach 2zl.



no to wychodzi że dobre znalazłem bo spinki 01 72 965 kosztują w cenniku opla http://dealerlocator.id.pl/czesciopel/wyniki.asp 9,37 za sztukę,
pozdrówka
brat
Ps ja się tak zastanawiam kto pracuje w tych punktach dealerskich, przecież w EPC wpisuje się numer VIN i wychodzi wszystko o aucie łącznie z wyposażeniem, wychodzi na to że pracownicy nie umieją nie tylko obsługiwać EPC ale nawet czytać bo przecież wszystko jest napisane w opisie podstron katalogu :?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 13:57 
bertone napisał(a):
Czy wie ktos jaki nr katalogowy maja owe spinki lub moze ma ktos mozliwosc zalatwienia tych spineczek

Sprawdz na pw bo wysłałem Ci namiary, aktualnie sa dostepne...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 16:16 
dziekuje panowie serdecznie.zadzwonilem do Poznania ASO (kontakt Ferol), i problem rozwiazany.W Poznaniu sprawa zalatwiona w jeden dzien,w Warszawie nie szlo sie dogadac!!!!!!!!!
Ferol, dzieki za pomoc!!!!
PS.Dla pokolen 01 72 965 jest to nr spinek listwy bocznej drzwi tylko do coupe


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 16:17 
bratPit napisał(a):
no to wychodzi że dobre znalazłem bo spinki 01 72 965

bratPit, jak zwykle bez pomylki :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 18:34 
bertone napisał(a):
bratPit napisał(a):
no to wychodzi że dobre znalazłem bo spinki 01 72 965

bratPit, jak zwykle bez pomylki :)


dzięki, nic wielkiego,
natomiast w głowie mi się nie mieści że faceci nie umieją wpisać w filtr VINu auta i wtedy szukać po katalogu ;/
brat

Edit: zresztą czego tu nie można znaleźć albo gdzie się pomylić skoro wszystko jest opisane, zrzut ekranu katalogu link


Ostatnio edytowano 8 listopada 2007, o 18:58 przez bratPit, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 20:32 
panowie sprawdzilem nr tych spinek ktore mi zostaly jest to dokladnie ten sam nr katalogowy co w/w.niestety nie pasuja mi te spinki.
PS.w drzwiach mam 8 wystajacych "bolcow" i trzy otwory podłużne,spinki powinno wciskac sie w te bolce (tak mi sie wydaje) niestety nie pasuje jedno do drugiego.chyba ze montuje sie je w te otwory ale to nie bardzo by sie wtedy trzymalo. :-(
juz zglupialem taki drobiazg a tyle komplikacji


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 21:29 
bertone napisał(a):
panowie sprawdzilem nr tych spinek ktore mi zostaly jest to dokladnie ten sam nr katalogowy co w/w.niestety nie pasuja mi te spinki.
PS.w drzwiach mam 8 wystajacych "bolcow" i trzy otwory podłużne,spinki powinno wciskac sie w te bolce (tak mi sie wydaje) niestety nie pasuje jedno do drugiego.chyba ze montuje sie je w te otwory ale to nie bardzo by sie wtedy trzymalo. :-(
juz zglupialem taki drobiazg a tyle komplikacji


coś mi tu nie gra, możesz zrobić foto drzwi, listwy i spinek? może wspólnie z kolegami jak zobaczymy dokładne foto coś uradzimy?
brat


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2007, o 21:34 
bertone napisał(a):
panowie sprawdzilem nr tych spinek ktore mi zostaly jest to dokladnie ten sam nr katalogowy co w/w.niestety nie pasuja mi te spinki.
PS.w drzwiach mam 8 wystajacych "bolcow" i trzy otwory podłużne,spinki powinno wciskac sie w te bolce (tak mi sie wydaje) niestety nie pasuje jedno do drugiego.chyba ze montuje sie je w te otwory ale to nie bardzo by sie wtedy trzymalo.
juz zglupialem taki drobiazg a tyle komplikacji
bertone może masz przerobione drzwi ze zwykłej astry? :D wiem, że tu nie ma co się śmiać ale bratPit też znalazł taki sam numer katalogowy a ja sam (poprzez pewien warsztat) spinki zamawiałem do swojej....


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL