Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 11 maja 2024, o 15:08

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lipca 2007, o 12:29 
Przepraszam ze sie nie odzywalem ale bylem na urlopie wczoraj rozwiazalem problem wyjalem akumulator pozmienialem bezpieczniki i zaczelo dzialac na szczescie
dzieki za pomoc pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lipca 2007, o 13:46 
Witam,
Naprawiłem to sam nie wiem jak była dokładna przyczyna wyjąłem bezpieczniki przyciski akumlator i szyba działa


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2007, o 15:18 
u mnie jak popada desz to i uszczelka wilgoci zlapie ti wlasnie szyba wraca na dol nie ma jakiegos preparatu zeby miala lepszy poslizg


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2007, o 11:02 
h ehe :) wazelina :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lipca 2007, o 05:22 
smarowalem wazelina i nie pomaga jak popada dalej wracaja na doł


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 listopada 2007, o 22:40 
witam wszystkich ponownie;)
no dobra wszystko fajnie;) kupiłem sobie bertone cabrio ;D jest super ! tydzien nie minal i mam problem z lewą przednią szybą...;/ .. problem polega na tym, ze jak mam ochote sobie zapalić :D ... lub dla fantazji ja otworzyc, to zaczyna ( bo wczesniej nie bylo z tym problemu) ... "galopować" ... tak podskakuje. Zauwazylem, ze jak lekko uchyle ta mala szybke z tylu, to wtedy ta przednia gładko schodzi. No ale dlaczego to sie nagle stalo ? i czy teraz zawsze bede musial uchylac tylna, a dopiero potem przednią... przeczytalem dokladnie wczesniejsze wypowiedzi... ale mam wrazenie, ze to inny problem... tak wyglada, jakby sie blokowala o jakas uszczelkę...albo co .. ;/

pomóżcie !! :) bo sie załamałem... a auto jest super!! ;D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, o 01:10 
moze przesmaruja ta plastikowa czarna czesc tylniej szyby po ktorej przednia sie porusza. Ten a'la slupek miedzy szybami


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, o 10:21 
hej;)
przy dzisiejszym porannym papierosku....szyba otwierala sie normalnie..;D uff...ale i tak zrobie jak mowisz;)) DZIEKUJE !!:) ja jestem straszna "noga" jesli chodzi i motoryzacje.

przyznam, ze pierwszy raz korzystam z tego typu forum, i moj stosunek do tego typu rzeczy byl raczej negatywny, ale stwierdzam (po poczytaniu wielu wypowiedzi), ze widac, ze kochacie swoje auta!! :) to dobrze, to fajne i to inspiruje ! :) widze tutaj skarbnice wiedzy ! :)


pozdrawiam serdecznie ;)
Julek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, o 13:29 
Aha, jeszcze jedna sprawa, rzuc palenie !! xP wyjdzie to na zdrowie i tobie i szybie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, o 16:14 
Adam napisał(a):
Aha, jeszcze jedna sprawa, rzuc palenie !! wyjdzie to na zdrowie i tobie i szybie

no i asterce... [-X :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2009, o 18:15 
Mam problem z prawą szybą. Temat wydaje mi się najbardziej zblizony.

Otóż. Sprawa powtórzyla mi sie 2 razy ostatnio. Nad ranem jest wilgotno i czasem mroźno. Ja ruszam okolo 7 rano. otwieram centralką. Kiedy otwiera sie drzwi pasazera, szyba zjezdza standardowo w dół. Raz po zamknięciu już nie podjechała- probowalem tez przyciskiem w góre- nic. Po naciśnieciu w dół- zjechała kolejne kilka cm i stanęła. Teraz ani w górę, ani w dół. Otwieranie/zamykanie drzwi nei powoduje ruchu szyby. Bylem u mechanika- z tego co wiem to po prostu rozebral i złozyl z powrotem. Działało jeden dzien. Za drugim razem, tez rano, po otworzeniu drzwi pasazera szybka zjechala, po zamknięciu podjechala jak trzeba do góry. Niestety po ponownym otworzeniu drzwi nie bylo juz zadnej reakcji. Przyciskiem tez nic sie nei dalo zrobic.... Dodam, że z lewej strony szyba działa jak trzeba. Logicznie pomyslalem i odpiąłem klemy z aku, zeby odciac prąd od szyby (tak jak zrobil to mechanik rozbierając). Po ponownym ich podpięciu- szyba działa.... WTF?? o co chodzi? macie jakies pomysly jak sobie z tym poradzic? bo jakos nie usmiecha mi sie restartowac motronika codziennie... a cos czuje, ze tak moze byc jak przyjdą mrozy.... :(
HELP!!! :)


Ostatnio edytowano 21 października 2009, o 18:16 przez winczako, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2009, o 18:25 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
winczako, może gdzieś napotyka Ci na opór szyba i tak będzie że szyba wariuje przynajmniej jak ja miałem to wyczyściłem i spokój

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2009, o 18:36 
za drugim razem nie bylo mrozu, bylo tylko wilgotno... I to dziwne, ze wogole nie chce sie ruszyc... :( nie slychac tez tego cyknięcia, ktore normalnie slychac jak szyba jest max u gory, a my przyciskamy przycisk do gory.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2009, o 19:07 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
zdejmij poszycie drzwi, wyjmij glosnik i sprawdz wtyczke od silniczka szyby.
pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2009, o 19:24 
sjR, a co mam w niej sprawdzic?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL