Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 9 maja 2024, o 03:50

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o nadwoziu i wnętrzu SERYJNYCH aut.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 października 2006, o 23:02 
Mam ochote wyczyscic tapicerke welurowa ale nie wiem czym, moze macie jakies doswiadczenia w tym temacie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2006, o 12:31 
A masz welur u siebie? Myślałem, że był albo materiał, albo skóra (lub skóra plus alcantara).
Pozdr!
Piciu


Góra
  
 
PostNapisane: 19 października 2006, o 13:35 
Maximus1986 napisał(a):
Mam ochote wyczyscic tapicerke welurowa ale nie wiem czym, moze macie jakies doswiadczenia w tym temacie?


Ja mam jasna tapicere - taki kolor jasno kremowy, ecri (w zyciu juz nie kupie jasnej, choc wyglada bardzo ladnie - zza szyby :-P) i u mnie duzo dalo czyszczenie (100 zl). Tyle ze ja to robilem latem; teraz jak nie masz garazu ocieplanego, to Ci bedzie schla kilka dni.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2006, o 13:39 
Ja tez mam ten problem:)
Musze sie udac na myjnie i zostawic u nich 100zl...
na poczatku wygladala pieknie ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 października 2006, o 21:35 
Panowie, odrobina chęci ciepły dzień... jakiś środek do prania dywanów Wezyr, Vanish itp, szczotka i ja nie widze żadnego problemu. Miałem plamę np. po coli na siedzeniu pieknie zeszła, nie bylo naprawde żadnego problemu z jej wyczyszczeniem :)

Pozdrawiam 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, o 15:01 
Odswieze troche temat :)

defender napisał(a):
Ja mam jasna tapicere - taki kolor jasno kremowy, ecri


mam właśnie taka skóre u siebie w autku i chciałbym jej przywrócic na lato taki blask jaki miala jak ją kupowałem :D

czy jedynym wyjsciem jest wizyta na jakiejs myjni gdzie czyszcza tapicerki? czy mozna samemu to zrobic dobrze? i jezeli tak to jakim srodkiem najlepiej? wiem ze Meguiar's ma dobre kosmetyki, ale ktore konkretnie?

pytam bo czyscilem juz ją jakimis srodkami i brud schodzil b.dobrze, ale koloru nie odzyskała :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, o 15:05 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 marca 2008, o 20:40
Lokalizacja: Końskie
Imię: Rene
Silnik: X18XE1
Podłączam się pod pytanie, jakich najlepiej kosmetyków użyć do kremowej skóry aby dobrze ją wyczyścić i nadać jej blask.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, o 16:02 
Ja rowniez chetnie bym sie dowiedział :) bo ciekzo jest utrzymac jasna skore


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 11:23 
Dioda napisał(a):
mam właśnie taka skóre u siebie w autku i chciałbym jej przywrócic na lato taki blask jaki miala jak ją kupowałem


1. Najpierw rozrób letnia wodę z mydełkiem – umyj dokładnie gąbką, tylko nie mocz do przesady i pozostaw do wyschnięcia ale absolutnie nie na słońcu , wręcz gdzieś w cieniu w garażu – u mnie wydawało się, że jest czysta a woda była czarna - bardzo dobry stary sprawdzony sposób
2. Daj po tej akcji skorce 2 dni tak aby było pewne ze wyschła na 100 % a potem użyj
http://www.allegro.pl/item398807650_gli ... skory.html - jest to bardzo dobry środek. Link kiedyś pewnie zniknie – więc jest to środek do czyszczenia skóry firmy „GLIPTONE” cena około 100 zł


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 11:58 
Spiderxxx, wielkie dzięki, w końcu ktoś coś poradził :)

juz zamówiłem ten środek 85zł + przesyłka, w przyszłym tygodniu napisze jak mi poszło z czyszczeniem :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 15:03 
Dioda napisał(a):
w przyszłym tygodniu napisze jak mi poszło z czyszczeniem :)


Z niecierpliwością czekam na relacje bo też mam jasną skórę i może by ją tak troszkę wyczyścił jak to podobno taki świetny środek :twisted:

Ja do tej pory nacieram mleczkiem CarPlan


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 21:12 
Nie będziecie zawiedzieni – daję swoje słowo honoru – ale najpierw obowiązkowo woda z mydełkiem – moje siedzenia tez wydawały się czyste, a jak wodę wylałem to w szok się wbiłem – to bardzo ważne – żeby przed czyszczeniem tym środkiem przelecieć siedzenia wodą z mydełkiem – robią tak wszyscy moi koledzy którzy maja BMW – i tez nie byle jaką skórę – z efektów będziecie zadowoleni – zapiszczcie jak sprawy się mają po całej operacji. ;)
Pozdro

[ Dodano: Sob 19 Lip, 2008 22:25 ]
darjo napisał(a):
może by ją tak troszkę wyczyścił jak to podobno taki świetny środek

xP

[ Dodano: Sob 19 Lip, 2008 22:27 ]
Jest dobry Darjo – testowaliśmy wspólnie z kolegą kilka środków – i ten okazał się najlepszejszy, ja byle czego nie kupuję


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 10:28 
A znacie jakiś sposób na naprawę przeciętej skóry? Mam takie 2 cm delikatne nacięcie, nie na wylot-tylko ta wierzchnia strona skóry.
PS. preparacik też sobie zamówiłem. :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 14:23 
Mam i cos dla Ciebie Cezzar – produkt COLOURLOCK http://www.allegro.pl/item403369642_col ... skory.html dobry i także przetestowany – potrafią po nim zniknąć naprawdę perfidne rysy – zadzwoń do nich, można dostać podobno nawet rabat http://lederzentrum.pl/czeste-pytania/t ... dowej.html - szkoda, że nie zapytałeś od razu zanim zakupiłeś – ale z zestawu, który kupiłeś też będziesz na pewno zadowolony


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 15:14 
Produkt COLOURLOCK od lederzentrum jest super. Miałem mocno wytarty boczek fotela i praktycznie śladu nie widać po zastosowaniu tych środków.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL