Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 10 maja 2024, o 08:56

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o zawieszeniu i całym podwoziu w SERYJNYCH autach.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lutego 2010, o 06:45 
miał ktos z was doczynienia z tego typu oponami? dokładnie chodzi mi o montaż czy jest on tak skomplikowany i drogi jak pisze kilka artykułów w internecie??


Góra
  
 
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 12:23 
marioo zakładał takie opony i jego możesz sie o to spytac, swoja drogą to chyba już był taki temat na forum, bo wczesniej on pytał o to samo jak dobrze pamietam.


Góra
  
 
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 13:12 
tjaaaa. jak tylko o nich pomysle to mam wkur....a
nigdy tego nie bierz. tanie to moze i sa ale zalozyc to tragedia.
w KRK powiedzieli w jednym super serwisie za zalozenie cos ponad 100pln za sztuke. juz nawet wole nie pamietac, ile to mnie kosztowalo nerwow.

jak chcesz to mam jeszcze 3szt w piwnicy tych opon. oddam Ci za flache. pirelli run-flat

bylby 4szt, ale przy zakladaniu rozwalili jedna.
jak Tasman mi swiadkiem.
skonczylo sie na tym ze kupilem zwykle Brigestone w Oswiecimiu.

EDIT:

kuzwa to byly nadrozsze opony w moim zyciu. a teraz je jeszcze musze na utylizacje wyslac :/

ps.
sorki za podwojnego posta, niestety nie dodaje sie jeden do drugiego jak bylo ostatnio, a kasowania nie wydze :/

Nie dodaje się jeden do drugiego, ale masz godzinę na edycję. Po tym czasie już się nie czepiam za podwójne posty

Zlatan


Góra
  
 
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 15:13 
troche sie wkopałem bo kupiłem juz dwie dunlopy sp sport :/ pojezdziłem troche po wulkanizatorach i tylko jeden mi powiedzial ze nie ma problemu ze mi załozy cena 50 za dwie


Góra
  
 
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 16:06 
no to powodzenia. do tego trzeba miec specjalna maszyne. w Krakowie w zeszlym roku byly dwie takie.
mi tez jeden tak powiedzial, ze "postara sie zalozyc", ale od razu powiedzial, ze nie bierze odpowiedzialnosci. no i zalozyl, ale przy okazji przycial lyzka.
ja sie z tego patentu wyleczylem raz na zawsze.
jakby Ci brakowalo opony to pisz... ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 16:52 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
dodam jeszcze, ze runflat zupelnie nie klei do drogi jest mega twardy i niekomfortowy :/ cos za cos
mialem takie w innym aucie odrazu poszly do wymiany

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 17:36 
Offline
Forumowicz
Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2007, o 12:09
Lokalizacja: krakow
Imię: Irek
Silnik: Z18XE
misiekkk2 wszystko co napisal marioo i Coube sie zgadza tez mialem takie,zreszta marioo pamieta bo od razu mu odradzalem ::nunu
moze drogi sie trzymaja ale sa poteznie twarde.ja mialem dunlop sp sport .i problem mialem taki ze pod naciskiem ciezaru samochodu i dodajac dziury w drodze prosto mowiac pekaly wlasnie na rantach,a jak wiadomo taka opona nadaje sie do kontenera.w niej jak zlapiesz przyslowiowego gwozdzia to ja lepia ale dziurka musi byc b.malej srednicy(tak mowili przynajmniej w serwisie)moja przygoda zaczela sie wlasnie jak pieknego dnia poleciala mi jedna(choc musze przyznac ze na prawie totalnym flaku dalo sie jechac)zaplacilem 860zl.za jakis czas rzecz biorac poszla druga i na tym zakonczylem z oponami run flat


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 20:16 
marioo o maszynie to akurat wiem musi byc z rolka dociskowa! Musze przemyslec sprawe jak takie jaja sa i moze je sprzedam


Góra
  
 
PostNapisane: 17 lutego 2010, o 11:15 
Nie polecam. Opony bardzo twarde. Każdy producent ma swoją technologie Run Flat. Do niektórych trzeba stosować specjalne felgi. Oponę bardzo ciężko założyć, wulkanizator przy zakładaniu na bank obrysuje felgi. Opony po przebiciu, co z tego, że dojedziesz na nich do wulkanizatora jak na 95% wulkanizator nie będzie potrafił jej ściągać. Większość uszkodzeń raczej już nie do naprawienia. A i takie opony są mniej dostępne, więc pewnie trzeba będzie czekać.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL