Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 2 maja 2024, o 11:59

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje o zawieszeniu i całym podwoziu w SERYJNYCH autach.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 21:32 
Jak w temacie, co myslicie o tych tarczach???


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 21:35 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Zlom.



Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 22:04 
A ja jeżdżę już ponad rok na komplecie tych tarcz nawiercanych i jestem bardzo zadowolony. Wiec Adam nie pierdziel bo widze że wszyscy tylko by Brembo kupowali bo są reklamowane przez różne gazety itp.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 22:11 
ja tez slyszalem wiele zlego o zimmermanach, a co do brembo to dobre opinie sa tylko o najdrozszych wersjach a nie ogolnie.

Aby wogole moc dyskutowac w temacie dobrze by bylo jak byscie przytaczali ceny takich tarczy. Wtedy wiadomo z czym to mozna porownac i jest jakas dyskusja. Bo lepsze to sie zawsze znajda, ale jest jeszcze kwestia ceny.


Maciek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 22:18 
zimmeramny maja tendencje do czestego pekania ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 22:19 
mjaza napisał(a):
ja tez slyszalem wiele zlego o zimmermanach, a co do brembo to dobre opinie sa tylko o najdrozszych wersjach a nie ogolnie.

Aby wogole moc dyskutowac w temacie dobrze by bylo jak byscie przytaczali ceny takich tarczy. Wtedy wiadomo z czym to mozna porownac i jest jakas dyskusja. Bo lepsze to sie zawsze znajda, ale jest jeszcze kwestia ceny.


Maciek



590 PLN przod - bede pamietal.....

[ Dodano: 2007-01-12, 22:20 ]
Wiem, ze polecaliscie EBC.
Gdzie najtaniej moge dostac takie tarcze?
Jakie tarcze na tył?

Dzieki za odp


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 22:27 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Maximus1986 napisał(a):
A ja jeżdżę już ponad rok na komplecie tych tarcz nawiercanych i jestem bardzo zadowolony. Wiec Adam nie pierdziel


a ja Ci po0kaze 20 ludzi ktorzy mieli Zimmermanny zalozone i 19 z nich mialo rysy w tarczach - wiec nie pierdole, bo to co napisalem to jest oparte na doswiadczeniach innych, a nie na gazetach.

Cytuj:
bo widze że wszyscy tylko by Brembo kupowali bo są reklamowane przez różne gazety itp.


Wcale nie uwazam ze Brembo sa az taaaakie dobre, a juz wcale relacja ceny do korzysci.
A wogole .........Brembo do Coupe :?:
Mozna przesadzac , ale nie az tak :lol:
Ja jezdze na seryjnych ATE i uwierz mi, jestem wiecej niz zadowolony, jeszcze nigdy mnie nie zawiodly, a uzywam tych 235KM i nie jezdze jak "dziadek".





Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 22:50 
Ja właśnie zakupiłem nowe tarcze i klocki na przód i tył ATE nacinane wentylowane. Jak zamontuje to wstawie fotki. Całkowity koszt z wysyłką to 921zł


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 22:57 
Pawel Duczmalew napisał(a):
Ja właśnie zakupiłem nowe tarcze i klocki na przód i tył ATE nacinane wentylowane. Jak zamontuje to wstawie fotki. Całkowity koszt z wysyłką to 921zł


Podaj jakis namiar gdzie kupowałes....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 23:15 
Tak dziwnie ale najbardziej w zyciu zadowolony bylem z brembo i to gladkich


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, o 23:55 
ATE z tego co słyszałam mają również produkcję ... koło Wawy, może ktoś zweryfikować moje "słuchy"?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 stycznia 2007, o 00:26 
590zl to dosc drogo jednak.
EBC turbogroove kosztuja z 800 - pare osob z forum ma i chyba nie narzeka... - mozna znalesc pare topicow o tarczach.
Zawsze sa jeszcze tarcze tej polskiej firmy - co nazwy sobie nie moge przypomniec... jakos podobnie do ats - moze ktos pamieta. I tak w tej firmie oni robia na zamowienie tarcze do coupe turbo. I mozna je zamowic nacinane i nawiercane, z tym, ze to jest zla technologia nawiercania, bo tarcze sa poprostu wiercone a nie odlewane w formie z dziurkami. Ale wracajac do tematu. Za 400zl sie zamawia komplet na przod tarcz nacinanych. Wydaje mi sie, ze czytalem, ze Coube mial te tarcze zanim zamowil turbogroove. Moze sie wypowie. Wedlug mnie jest to ciekawa propozycja i sie sklaniam do tego, aby sprobowac tych tarcz jak mi sie aktualne skoncza.

Maciek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 stycznia 2007, o 08:57 
Karczel

Ja kupiłem przez allegro od firmy http://www.henkiel.com.pl/

Na allegro sprzedaja przez nick iahen2. Myśle że ma dobre ceny.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 stycznia 2007, o 11:01 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lipca 2004, o 11:58
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
Ja mam tarcze ATS nacinane i nawiercane robione na zamówienie i jak narazie dają rade, Coube miał te same i mu mikroskopijnie popękały, ale mało jest tarcz nawiercanych które wytrzymują pałowanie i np najechanie na kałuże.
Moim zdaniem warto zamówić tarcze ATS tylko nacinane i będzie git.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 stycznia 2007, o 13:15 
Kolega był u groblewskiego i polecili mu zimmermany nawiercane gdyz na brembo mieli sporo reklamacji,a tak na marginesie w poprzedniej astrze mialem zimmermany zwykle i klocki ferodo i nie bylo zadnych problemo, po prostu trzeba mieć szczęście ;-)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL