Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 12:35

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sierpnia 2006, o 14:29 
W koncu po wielu trudach udalo mi sie naprawic esp. Caly czas swiecilo blad prawego kola mimo, ze byla nowa piasta.
Tak wiec, co bylo:
Ktos nadgorliwie poprzypinal mi kabel idacy od piasty w wielu miejscach takimi zaczepami plastikowymi. W skutek tego kabel z zewnatrz wygladal dobrze, ale musial sie w srodku ukrecic!!!

A teraz przydatna uwaga na temat kabli:
Oczywiscie sprawdzalem je woltomierzem korzystajac z takiej funkcji zdaje sie, ze do sprawdzanie kierunkowosci diody - taka dioda jest narysowana. Wygodna rzecz, bo woltomierz piszczy jak plynie prad i nie trzeba gapic sie na ekranik. Tak wiec prad na wszystkich odcinkach plynal normalnie. Cos mnie jednak podkusilo i sprawdzilem opor. I tu byl pies pogrzebany. Obor na jednym z kabelkow byl olbrzymi. I to dopiero wskazalo mi zepsuty kabel.

Teraz sie zastanawiam, czy nie rozebrac i w ten sam sposob nie sprawdzic kabla od sondy lambda. Moze on tez mi sie w ten sposob uszkodzil i dlatego nic na nia nie pomaga.

Moze sie komus to przyda, kto tak jak ja bedzie zawziecie walczyl z kabelkami w swojej asterce...

Maciek


Ostatnio edytowano 10 lutego 2008, o 20:19 przez mjaza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL