Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 06:04

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 września 2008, o 19:54 
Witam mądrych panów.
mam problem chyba z alarmem wyłaczam alarm i rozprogramowywuja się szyb wogóle nie reaguja na przycisk i do tego nie moge odpalić samochodu. Jak szyby nie działaja to i samochodu nie moge odpalić jak juz mi sie uda go odpalić to wtedy zaczynają działać. Co może być tego przyczyną i jak z tym sobie pradzić?
Mie się wydaje że alarm jest pofłączony z szybami i z zapłonem. Jak zwariuje to odcina dopływ paliwa i dlatego nie można go odpalić.
Jak ewentualni można odlączyć alarm.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2008, o 19:59 
Wydaje mi się, że masa ci gdzieś nie styka albo coś zawilgotniało - przy obecnej pogodzie nie trudno o to - pojedz do jakiegoś dobrego elektryka, nie widząc tego trudno coś tu sprecyzować w tej sprawie Norbi


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2008, o 16:04 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Powiem tak. Wydaje sie to dosc dziwne ze alarm moze byc spiety razem z szybami ale w golfie4 tez to mam. Szyby sa podlaczone do centrala i modulu sterujacego za pomoca pilota radiowego. Moze poprostu kable Ci popekaly w tym peszlu na wtyczce w drzwiach. Mogly tez zasniedziec styki na kostce X1 ( tej w progu za plastikiem gdzie jest wajcha od otwierania maski)- mialem juz podobny przypadek w AG z wariującą elektryką.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2008, o 05:57 
Zajrze tam byłem u elektronika samochodowego i powiedział że jak nie zobaczy przyczyny to nic nie poradzi miałem już takie 3 przypadki. A pogody to nie jest wina bo pierwszy przypadek zdarzył się w ładny słoneczny dzień. Staram nie włączać alarmu bo mogę mieć problemy z opaleniem.


Ostatnio edytowano 23 września 2008, o 05:59 przez N.O.R.B.I, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL