Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 23:40

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:02 
Witam

Zakupiłem sobie taki zestawik http://www.allegro.pl/item481011436_hid ... akosc.html

i wiadomo muszę jeszcze dokupić przejściówki żeby nie montować xenonów na stałe ale jeszcze mam jedno pytanie. Gdzie najlepiej umieścić przetwornice pod maską ???

Może ktoś ma podobny zestaw i zrobił by fotke gdzie umieścił przetwornice lub napisze na forum.

Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:04 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Jedna na obudowie podstawy akumulatora, a druga na wzmocnieniu zderzaka pod lampą :)
A Fotek raczej nikt nie porobi bo to nie jest na wierzchu :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:44 
Jak kolezka, kolezka jedna na obudowie od aku, ale druga na podluznicy, zaczepiona na srube od gory, ta sama co trzyma lampe od spodu, bede niedlugo dokladal 2 kolejne przetwornice to porobie zdjecia :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:48 
Robaal - coś ty kupił :? prószę was nie róbcie mi tego, bo powiem coś czego boi się chyba każdy posiadacz copue - czas "calibra time" zbliża się wielkimi krokami :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:50 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Spiderxxx napisał(a):
prószę was nie róbcie mi tego, bo powiem coś czego boi się chyba każdy posiadacz copue - czas "calibra time" zbliża się wielkimi krokami :/

Xenon to jedyne wyjście do ringów, bo na żarówkach nic nie widać :? :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:51 
co złego jest w tym, że chce dołożyć xenony?? rozumiem jakby chciał założyć jakiś wsiowy spojler... ale to że nie każdy miał xenony w serii, to co ma zmieniać QP tylko dlatego? każdy może sobie to dokupić...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:52 
robaal napisał(a):
Robaal - coś ty kupił :? prószę was nie róbcie mi tego, bo powiem coś czego boi się chyba każdy posiadacz copue - czas "calibra time" zbliża się wielkimi krokami :/


Spiderxxx, juz nie przesadzaj, taki zestaw "xenon" wlozony do angel eyes dobrze wyglada ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 20:53 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
Spiderxxx, soory ale M-Tech ma naprawde dobre jakosciowo przetwornice i nie jest to zaden badziew. Ja mam je w oryginalnych reflektorach HELLI na zarowkach d2s Phillipsa i jest super.
pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 21:02 
Nie no ok. – ja wypowiedziałem swoje zdanie na ten temat – nie podoba mi się – chyba nie musi – wolny kraj – ja osobiście taką „chinszczyzną” się brzydzę, nie żeby mi się lordoza włączała, ale ja uważam tylko oryginalny xenon hella – takie jest moje stanowisko w tej sprawie – i oto chyba chodzi w forum ? – o wymianę poglądów, jednemu się podoba, drugiemu nie.
deeeeejm napisał(a):
rozumiem jakby chciał założyć jakiś wsiowy spojler... ale to że nie każdy miał xenony w serii, to co ma zmieniać QP tylko dlatego?

Ja nic takiego nie stwierdziłem, a nie ma bardziej inteligentnego wyjścia jak założenie oryginalnych lamp helli ? Przecierz spryski to żaden problem a samopoziomowanie można zrobić samemu. A po drugie te zestawy są na wpół legalne o czym doskonale wszyscy wiecie – a bez kozery taki nie jest – przyczyna jest jedna – to tani szit – to moja opinia, macie oczywiście prawo mieć swoje zdanie, że są super zajebiste i świecą 3 razy lepiej niż lampy hella, ja jednak pozostanę przy tych drugich – już wolał bym mieć oryginalne zwykle lampy niż zakładać takie coś. To co robicie sprowadzę do sytuacji kiedy osoba kupuje eleganckie futro, a potem nie stać jej na guziki do niego – tyle ode mnie
xP


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 21:12 
Spiderxxx napisał(a):
To co robicie sprowadzę do sytuacji kiedy osoba kupuje eleganckie futro, a potem nie stać jej na guziki do niego – tyle ode mnie


moim zdaniem zly przyklad, bo jak ktos kupuje angele albo hidy to tylko po to by poprawic cos w samochodzie a nie pogorszyc :)

i nie kazdy musi odrazu zmieniac "guziki" na złote xP


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 21:15 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Nie róbcie OT, robaal spytał się gdzie umieścić przetwornice, a nie jakie guziki do futra, itp :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 21:24 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
kolezka napisał(a):
Nie róbcie OT


Nareszcie ktos zauwazyl.....




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2008, o 22:50 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
wiec nie robiac OT.
Ja mialem przetwornice umieszczone pomiedzy blotnikami a blacha od okularu (zaraz za miejscem gdzie znajduja sie kierunki) a takze na podluznicach przypiete opaskami zaciskowymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2008, o 00:00 
sjR napisał(a):
wiec nie robiac OT.
Ja mialem przetwornice umieszczone pomiedzy blotnikami a blacha od okularu (zaraz za miejscem gdzie znajduja sie kierunki) a takze na podluznicach przypiete opaskami zaciskowymi


Chłopaki i chcecie mi powiedzieć że macie je przymocowane bez żadnej izolacji do masy samochodu??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2008, o 00:10 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
marcel195 napisał(a):
Chłopaki i chcecie mi powiedzieć że macie je przymocowane bez żadnej izolacji do masy samochodu??

Hmm no tak :oops:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL